Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Światłowody
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-02
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
16,30 PLN
20,05 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-03
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
16,95 PLN
20,85 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-05
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
18,78 PLN
23,10 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-050
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
15,45 PLN
19,00 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-07
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
13,20 PLN
16,24 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-01
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
11,00 PLN
13,53 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-02
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
11,50 PLN
14,14 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-03
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
12,10 PLN
14,88 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-01
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
15,77 PLN
19,40 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
no-photo
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-02
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
16,22 PLN
19,95 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-03
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
15,95 PLN
19,62 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-05
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
20,88 PLN
25,68 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,00 PLN
20,91 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,90 PLN
22,02 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-ULC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC/APC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
20,55 PLN
25,28 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/APC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,75 PLN
15,68 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 16,70 PLN
20,54 PLN
≥ 10 szt: 16,00 PLN
19,68 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,00 PLN
14,76 PLN

Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,50 PLN
19,06 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,45 PLN
19,00 PLN

Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,50 PLN
20,30 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,90 PLN
20,79 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
12,20 PLN
15,01 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
17,00 PLN
20,91 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
21,00 PLN
25,83 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
17,07 PLN
21,00 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
19,20 PLN
23,62 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
15,50 PLN
19,06 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
16,50 PLN
20,30 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
16,80 PLN
20,66 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
15,80 PLN
19,43 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
17,90 PLN
22,02 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-USC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
20,00 PLN
24,60 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-E2000A-SM-01
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
36,00 PLN
44,28 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-E2000A-SM-05
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
38,00 PLN
46,74 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ULC-SM-01
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
55,89 PLN
68,74 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-USC-SM-01
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
24,00 PLN
29,52 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-USC-SM-02
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
35,94 PLN
44,21 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-USC-SM-05
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
25,50 PLN
31,36 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,50 PLN
15,38 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
13,00 PLN
15,99 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,09 PLN
19,79 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,15 PLN
21,10 PLN
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,95 PLN
19,62 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC/UPC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,77 PLN
19,40 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu LC/UPC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,00 PLN
22,14 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,22 PLN
26,10 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC/UPC-LC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,78 PLN
23,10 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 0,5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 0,5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
15,45 PLN
19,00 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC,SM, 0,5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
24,99 PLN
30,74 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 10M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 11,90 PLN
14,64 PLN
≥ 10 szt: 9,90 PLN
12,18 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,50 PLN
22,76 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
12,93 PLN
15,90 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
18,74 PLN
23,05 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,50 PLN
9,22 PLN

Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 12,08 PLN
14,86 PLN
≥ 10 szt: 11,00 PLN
13,53 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 16,57 PLN
20,38 PLN
≥ 10 szt: 15,00 PLN
18,45 PLN
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 15,44 PLN
18,99 PLN
≥ 10 szt: 15,00 PLN
18,45 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,99 PLN
20,90 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 19,50 PLN
23,98 PLN
≥ 10 szt: 19,00 PLN
23,37 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
19,50 PLN
23,98 PLN

reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/APC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (UPC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 14,63 PLN
17,99 PLN
≥ 10 szt: 14,00 PLN
17,22 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-0.5
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 0.5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,50 PLN
9,22 PLN

Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,32 PLN
21,30 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 11,25 PLN
13,84 PLN
≥ 10 szt: 10,99 PLN
13,52 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 11,99 PLN
14,75 PLN
≥ 10 szt: 11,89 PLN
14,62 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 14,80 PLN
18,20 PLN
≥ 10 szt: 14,40 PLN
17,71 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 15,80 PLN
19,43 PLN
≥ 10 szt: 15,20 PLN
18,70 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 25M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 25M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-25
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 25m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 22,80 PLN
28,04 PLN
≥ 10 szt: 22,00 PLN
27,06 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 25M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 30M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 30M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-30
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 30m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 23,40 PLN
28,78 PLN
≥ 10 szt: 22,00 PLN
27,06 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 30M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 50M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 50M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-50
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 50m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 29,99 PLN
36,89 PLN
≥ 10 szt: 28,99 PLN
35,66 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 50M, DUPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-USC-USC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
14,50 PLN
17,84 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-USC-USC-SM657A-03
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
15,00 PLN
18,45 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-USC-USC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
14,60 PLN
17,96 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/UPC-ST/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-ST/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-UST-MM-05
Patchcord światłowodowy multimodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu (UPC)SC-(UPC)ST. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 24,50 PLN
30,14 PLN
≥ 10 szt: 21,00 PLN
25,83 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP-4X-ASC-ASC-SM-1-BOX
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 4x9/125, 1M, LSZH
38,79 PLN
47,71 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP-6X-ASC-ASC-SM-1-BOX
SC/APC-SC/APC,MultiPatchcord 6x9/125, 1M, LSZH
57,51 PLN
70,74 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
8,05 PLN
9,90 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 1M, SIMPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 2m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
8,94 PLN
11,00 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 2M, SIMPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 3m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
9,92 PLN
12,20 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 3M, SIMPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm,LSZH
7,20 PLN
8,86 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm,LSZH
7,99 PLN
9,83 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm,LSZH
7,00 PLN
8,61 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LZSH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LZSH
Kod: XS-ASC-USC-SM-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
7,95 PLN
9,78 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LZSHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
8,60 PLN
10,58 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
9,50 PLN
11,68 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-01
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
8,60 PLN
10,58 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-02
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
8,95 PLN
11,01 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-03
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
9,55 PLN
11,75 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
8,20 PLN
10,09 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-E2000A-USC-SM-01
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
16,20 PLN
19,93 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-E2000A-USC-SM-03
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
19,00 PLN
23,37 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
6,99 PLN
8,60 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 2m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,20 PLN
8,86 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,20 PLN
8,86 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,80 PLN
9,59 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 0.5m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
6,99 PLN
8,60 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
5,25 PLN
6,46 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 2m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 5,65 PLN
6,95 PLN
≥ 10 szt: 5,55 PLN
6,83 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 3m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 6,05 PLN
7,44 PLN
≥ 10 szt: 5,95 PLN
7,32 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
6,45 PLN
7,93 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 0.5m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 5,05 PLN
6,21 PLN
≥ 10 szt: 4,95 PLN
6,09 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,50 PLN
9,22 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
8,12 PLN
9,99 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 3m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
8,50 PLN
10,46 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
9,95 PLN
12,24 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 0.5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,31 PLN
8,99 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 7M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 1m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
11,99 PLN
14,75 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Kod: XS-USC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 10m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
14,47 PLN
17,80 PLN
reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-01
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
15,77 PLN
19,40 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM-10
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
14,00 PLN
17,22 PLN

Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-05
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
12,90 PLN
15,87 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-050
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
10,95 PLN
13,47 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ALC-SM657A-07
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
13,60 PLN
16,73 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ALC-ASC-SM-07
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
17,20 PLN
21,16 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 7M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-USC-SM-01
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 1m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
9,90 PLN
12,18 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 1M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEX
Kod: XD-ALC-USC-SM-03
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 3m, złacza typu LC/APC-SC/UPC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
11,47 PLN
14,11 PLN
Patchcord OPTIC LC/APC-SC/UPC, SM, 3M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEX
Kod: XD-ASC-ASC-SM-02
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 2m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,42 PLN
20,20 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM, 2M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
19,30 PLN
23,74 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 10M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-ASC-ASC-SM657A-20
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZH
29,90 PLN
36,78 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, DUPLEX, 20M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ASC-SM-01
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH
24,00 PLN
29,52 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ASC-SM-02
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
24,50 PLN
30,14 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ASC-SM-05
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
25,50 PLN
31,36 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-E2000A-SM-02
Patchcord OPTIC E2000/APC-E2000/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
36,50 PLN
44,90 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ULC-SM-02
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
29,00 PLN
35,67 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ULC-SM-05
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZH
30,00 PLN
36,90 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 8M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 8M, 3.0mm, LSZH
Kod: XD-E2000A-ULC-SM-08
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 8M, 3.0mm, LSZH
26,00 PLN
31,98 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX, 8M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
16,92 PLN
20,81 PLN
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 7M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ASC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 10m, złacza typu (UPC)LC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB, natomiast APC (Angled Physical Contact) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
17,50 PLN
21,52 PLN
Patchcord OPTIC  LC/UPC-SC/APC, SM, 10M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC  LC/UPC-LC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 7M, DUPLEX
Kod: XD-ULC-ULC-SM-07
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 7m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
21,48 PLN
26,42 PLN
Patchcord OPTIC  LC/UPC-LC/UPC, SM, 7M, DUPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
Kod: XP12X-ASC-E2000A-SM-1-BOX
SC/APC-E2000/APC,MultiPatchcord 12x9/125, 1M, LSZH
129,00 PLN
158,67 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-050
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 0.5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
7,89 PLN
9,70 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 0.5M, SIMPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 10M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 10M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-10
PATCHCORD SC/APC-SC/APC, SM, 10M, SIMPLEX
13,99 PLN
17,21 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 10M, SIMPLEXreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-05
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm,LSZH
7,99 PLN
9,83 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 5M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm,LSZH
8,10 PLN
9,96 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm,LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm,LSZH
Kod: XS-ASC-ASC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm,LSZH
8,45 PLN
10,39 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/APC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm,LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM-03
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
7,95 PLN
9,78 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 3M, 3.0mm, LSZH
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
no-photo
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
12,02 PLN
14,78 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-050
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH
7,65 PLN
9,41 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-07
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZH
8,40 PLN
10,33 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 7M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-ASC-USC-SM657A-10
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZH
11,06 PLN
13,60 PLN
Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, SIMPLEX, 10M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
Kod: XS-E2000A-USC-SM-02
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH
16,30 PLN
20,05 PLN
Patchcord OPTIC E2000/APC-SC/UPC, SM, SIMPLEX, 2M, 3.0mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 5m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 13,20 PLN
16,24 PLN
≥ 10 szt: 12,90 PLN
15,87 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 5M, DUPLEXreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 15M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 15M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-15
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 15m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 16,80 PLN
20,66 PLN
≥ 10 szt: 16,40 PLN
20,17 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 15M, DUPLEXreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX
Kod: XD-USC-USC-SM-20
Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 20m, złacza typu SC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 21,80 PLN
26,81 PLN
≥ 10 szt: 21,40 PLN
26,32 PLN
Patchcord OPTIC SC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEXreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 5M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 5M, SIMPLEX
Kod: XS-ASC-ASC-SM-05
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 5m, złacza typu (APC)SC-(APC)SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu APC (Angled Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 65 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
10,98 PLN
13,51 PLN
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-SC/APC, SM, 5M, SIMPLEXreklamacja  
Brak towaru w magazynie
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-ULC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 10m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
9,98 PLN
12,28 PLN
reklamacja  
Brak towaru w magazynie
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Patchcord światłowodowy jednomodowy LC/UPC-SC/UPC, SM, 10M, SIMPLEX
Kod: XS-ULC-USC-SM-10
Patchcord światłowodowy jednomodowy SIMPLEX o długosci 10m, złacza typu LC-SC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C.
1 szt: 8,65 PLN
10,64 PLN
≥ 10 szt: 8,55 PLN
10,52 PLN
reklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39188695 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies