Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Światłowody
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
TP-Link :: MC100CM - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, MM, SC, 2km
TP-Link :: MC100CM - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, MM, SC, 2km
Kod: TPLINK-MC100CM Ocena produktu: 5 / 1 opinia Opinie: 1
TP-Link :: MC100CS - ethernet 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multimode SC fiber optic converter, full duplex, up to 2km, outside AC adapter
104,09 PLN
128,03 PLN
TP-Link :: MC100CM - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, MM, SC, 2kmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: MC110CS - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, SM, SC, 20km
TP-Link :: MC110CS - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, SM, SC, 20km
Kod: TPLINK-MC110CS
Konwerter światłowodowy TP-LINK MC110CS 10/100 Mbps RJ45 - SC, SM, 20km
104,09 PLN
128,03 PLN
TP-Link :: MC110CS - Konwerter światłowodowy 10/100Mbps RJ45, SM, SC, 20kmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: MC111CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1550 nm, 20 km
TP-Link :: MC111CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1550 nm, 20 km
Kod: TPLINK-MC111CS
Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK MC111CS-20 - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550 nm, 20 km
133,83 PLN
164,61 PLN
TP-Link :: MC111CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1550 nm, 20 kmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: MC112CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK  - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1310 nm, 20 km
TP-Link :: MC112CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1310 nm, 20 km
Kod: TPLINK-MC112CS
Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK MC112CS-20 - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550 nm, 20 km
128,88 PLN
158,52 PLN
TP-Link :: MC112CS - Konwerter światłowodowy WDM TP-LINK  - 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM Tx1310 nm, 20 kmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: MC220L - Konwerter światłowodowy 1xSFP , 1x1000Mbps
TP-Link :: MC220L - Konwerter światłowodowy 1xSFP , 1x1000Mbps
Kod: TPLINK-MC220L
Konwerter światłowodowy z gniazdem SFP. Interfejsy sieciowe: 1x SFP (1000Mbps), 1x 1000Mbps RJ-45 Ethernet. Zgodny ze standardem: IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z.
83,76 PLN
103,02 PLN
TP-Link :: MC220L - Konwerter światłowodowy 1xSFP , 1x1000Mbpsreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
TP-Link :: TL-MC1400 - Półka 2U na 14 konwerterów światłowodowych
TP-Link :: TL-MC1400 - Półka 2U na 14 konwerterów światłowodowych
Kod: TPLINK-MC1400
Półka 2U na 14 wolnostosjących konwerterów światłowodowych firmy TP-Link. Dzięki zastosowaniu centralnego zasilania uzyskujemy większy porządek przy lepszym wykorzystaniu miejsca. Konwertery oraz opcjonalny/redundantny zasilacz (MCRP100) można podłączać w trybie hot-swap. Możliwość montażu w szafie 19". Napięcie wej. zasilania 100-220V.
693,94 PLN
853,55 PLN
TP-Link :: TL-MC1400 - Półka 2U na 14 konwerterów światłowodowychreklamacja  
Zarezerwuj produkt
TP-Link :: MC200CM - konwerter światłowodowy 1x 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m
TP-Link :: MC200CM - konwerter światłowodowy 1x 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m
Kod: TPLINK-MC200CM
163,58 PLN
201,20 PLN
TP-Link :: MC200CM - konwerter światłowodowy 1x 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550mreklamacja  
Zarezerwuj produkt
TP-Link :: MC210CS - Konwerter światłowodowy 1x1000Mbps RJ45, SM, SC, 15km
TP-Link :: MC210CS - Konwerter światłowodowy 1x1000Mbps RJ45, SM, SC, 15km
Kod: TPLINK-MC210CS
Konwerter światłowodowy wyposażony w gniazdo optyczne typu SC, umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000Base-LX/LH na sygnał sieci Ethernet 1000Base-T. Długość fali TX 1310nm. Maksymalny zasięg do 15km. Zgodny ze standardem IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x. Możliwość montażu w szafie rack 19".
173,48 PLN
213,38 PLN
TP-Link :: MC210CS - Konwerter światłowodowy 1x1000Mbps RJ45, SM, SC, 15kmreklamacja  
Zarezerwuj produkt
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39203424 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies