Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Prosum :: End-of-Life

  Kod towaru, nazwa i opis
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, multimode fiber, SC
PROSUM-PROATM155F
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, multimode fiber, SC


PROSUM - ATM 155 Mbps PCI card, multimode fiber, 1 x SC connector, wieczysta gwarancja

PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, multimode fiber, SCreklamacja
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 40km
PROSUM-PROATM155FLH
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 40km


PROSUM - ATM 155 Mbps PCI card, singlemode fiber, 40 km, 1 x SC connector, wieczysta gwarancja,

PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 40kmreklamacja
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 15km
PROSUM-PROATM155FM
PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 15km


PROSUM - ATM 155 Mbps PCI card, singlemode fiber, 15 km, 1 x SC connector, wieczysta gwarancja

PROSUM - ATM 155 Mbps PCI, singlemode, SC, 15kmreklamacja
PROSUM PROATM-V155FM PCI, singlemode, SC, 15km
PROSUM-PROATM-V155FM
PROSUM PROATM-V155FM PCI, singlemode, SC, 15km


PROSUM - PROATM-V155 - karta PCI 155 Mbps, na światłowód jednomodowy, do 15 km, złącze SC, PCI 3.3/5 V, 2048 KB pamięci, wieczysta gwarancja

PROSUM PROATM-V155FM PCI, singlemode, SC, 15kmreklamacja
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39222014 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies