Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

ISCOM-2924GF Gigabit Optical Aggregation Switch - RAISECOM :: All-fiber L2 switch, 24*1000M SFP slots, single AC power supply

   

ISCOM-2924GF

dodaj

cena 7967,47PLN
(brutto 9799,99PLN)

Stan: na zamówienie


Inne produkty firmy: RAISECOM
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

ISCOM2924GF Gigabit Optical Aggregation Switch

ISCOM-2924GF Optyczny przełącznik warstwy drugiej, posiada 20 portów optycznych SFP oraz 4 porty combo (10/100/1000Base-T i 1000Base-X). Urządzenie realizuje zaawansowane funkcje QoS, umożliwiając obsługę listy kontroli dostępu Access Control List (ACL) filtrując pakiety od L2–L7. Optymalizacja wykorzystania pasma, w tym również sesji multicast VLAN, możliwa jest dzięki obsłudze protokołu IGMP Snooping oraz MVR (Multicast VLAN Registration). Urządzenie ponadto realizuje funkcję takie jak: trunking VLAN (QinQ), Spanning-Tree Protocol (STP/RSTP/MSTP). Administracja przełącznikiem może odbywać się przez: SNMP, Telnet, konsole. Redundantne zasilanie oraz możliwość agregacji portów sprawiają że urządzenie nadaje się do pracy w średnich i dużych sieciach LAN. Dodatkowo obsługa technologii Raisecom Ethernet Ring zwiększa oporność na awarie i umożliwia rekonfigurację w czasie mniejszym niż 50ms.


Specyfikacja Techniczna#


Layer 2 Switching
Features
Forwarding mode Store-and-forward
Max frame size 1536 Bytes, support Jumbo frame
Port rate limiting Based on ingress and egress of each port, 64kbps increment
Storm control Support storm control of broadcast, multicast and DLF according to PPS
Port loopback detection In case a port is connected to a loop circuit, the port will be shut down automatically; the loop detection period is configurable.
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)
Spanning tree STP and RSTP
Link aggregation Up to 6 trunk groups, 8 1000M ports in each trunk
6 types of load-sharing based on MAC and IP address
Mirror Port-to-Multiport morroring, separately mirroring of ingress and egress traffic
MAC address table IEEE802.1D standard address learning
MAC address learning function can be enabled/disable on each port
16K MAC address, 100 static MAC address
Support MAC address clear/search function
Show MAC address and MAC address stats. function
Flow control IEEE802.3x in full duplex, back pressure in half duplex
VLAN IEEE802.1Q VLAN; 4K active VLAN;
VLAN Swapping, Stacking (Q-in-Q) and Rewriting
Tranparent transmission BPDU, LACP, 802.1x, GMRP, GVRP, and GARP transparent transmission on assigned port
Management Feature
Configuration CLI/Telnet/console
Help language English/Chinese
Management SNMP/RMON groups MIB1, 2, 3 and 9/Raisecom iEMS NMS
Support log system and different alarm notification levels
Cluster management Raisecom Neighbour Discover Protocol (RNDP)
Raisecom Topology Discover Protocol (RTDP)
Raisecom Cluster Management Protocol (RCMP)
Raisecom cluster network management program
Download and upgrade Support X-modem and FTP upgrade in BOOTROM mode
Support uploading, upgrading system and configuration files through FTP/TFTP
Schedule System tasks executed periodically or at appointed time
Time management Time and zone management, summer time, SNTP and SNTP server
Error tolerance System error report, immediately recover in case of serious system error
Advanced feature
QoS Support CAR (Committed Access Rate) function at 64kbps increment
Up to 8 output queues
Support VLAN ID replacement based on flow
Support 1K data flow queues at maximum
Support IEEE802.1p and DSCP PRI remark
Support QoS Profile management, customized QoS proposal
Support re-mark function based on port ID, MAC address, VLAN, IEEE802.1p priority, diffServe amd IP TOS
Queue schedule algorithm Strict Priority (SP), Weighted Round Robin (WRR) and Hybrid mode (SP+WRR)
ACL Support L2 - L7 packet filtering based on source/destination MAC address, source/destination IP address, port, protocol, VLAN, VLAN range, MAC address range and illogical frames filtering.
Security policy ACL (Access Control List) function
User classification and user name/password protection
Support AAA & Radius authentication
Support MAC address and port binding
Prevent DoS (Denial of Service) attack
Maintenance Support debug information print
Support PING (Packet Internet Groper)
Support Telnet client
Default password restoration Support
Specification
Performance Switching fabric 48Gbps
Capacity 64MB SDRAM
8MB flash
512KB Bootrom
2M Switch buffer
16K MAC address
1K IGMP groups
Management port 1 console (RJ45)
Serial port configuration 9600bps/8bit/none parity/1stop bit/none flow control
Port specification 1000Base-LX/BX/FX (LC fiber connector, single/multi mode)
10/100/1000Base-T
Fixed port 20 1000M SFP optical modules
4 combo ports for 10/100/1000Base-T and 1000Base-X
Indicators Power Supply (PWR1, PWR2)
System (flashing)
LINK/ACTIVE for each port
Dimension 442(W)*360(D)*1U(H)mm
Weight 6kg
Power supply AC: 90~264V, 47~63Hz
DC: 36~75V
Power consumption ≤ 40W (at max load)
Working ambience Temp: 0~45 centigrade
RH: 20~90% non-condensing
Compliance
Safety compliance CE
FCC Class A
Standards & protocols IEEE802.1w
IEEE802.1X
IEEE802.3ad
IEEE802.3x full duplex
IEEE802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE802.1p CoS Prioritization
IEEE802.1Q VLAN
IEEE802.3 10BaseT
IEEE802.3u 100BaseTX
IEEE802.3ab 1000BaseT
IEEE802.3z 1000BaseX
1000BaseBX
1000BaseLX
1000BaseFX
RMON I and II standards
SNMPv1/v2c/v3



----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39177856 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies