Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Linksys MFEFX1 Moduł Mini-GBIC w standardzie SFP - Linksys MFEFX1 moduł Mini-GIBIC (100BaseFX)

   
LINKSYS-MFEFX1

Wycofano z oferty


Inne produkty firmy: Linksys
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Linksys MFEFX1

Moduł Mini-GBIC w standardzie SFP do światłowodu wielomodowego (styk LC). Specyfikacja:

  • do pracy w drugim oknie transmisyjnym (długość fali 1310nm),
  • dla włókien wielomodowych,
  • szybkość transmisji 100Mb/s do 2 km (duże budynki, campusy),
  • kompatybilny z SFP MSA.

Parametry modułu:

  • moc nadawania: -20dBm do -14dBm,
  • czułość odbioru: -30 do -10dBm.

Moduł współpracuje z przełącznikami Linksys:

  • Linksys SR208G,
  • Linksys SRW208MP,
  • Linksys SRW208P,
  • Linksys SRW224G4,
  • Linksys SRW248G4.
  • Gwarancja: 2 lata

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39240661 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies