Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Phicomm FMC-300CM - PHICOMM :: FMC-300CM 10/100/1000Mbps Multi-mode Fiber Converter

   
PHICOMM-FMC-300CM

Wycofano z oferty


 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Phicomm FMC-300CM

Czym jest FMC-300CM?#

Phicomm FMC-300CM to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego sieci 1000Base-SX na sygnał elektryczny 1000Base-TX lub odwrotnie. FMC-300CM został zaprojektowany do użytku z światłowodem wielomodowym wykorzystującym złącze typu SC. Urządzenie wspiera lasery długofalowe z wykorzystaniem maksymalnej prędkości transmisji. Inne cechy FMC-300CM to możliwość wykorzystania modułu jako oddzielnego urządzenia, funkcja auto MDI/MDIX na porcie TX, funkcja auto negocjacji na porcie TX oraz przedni panel zawierający wskaźniki LED. Urządzenie może zwiększyć rozpiętość sieci do 2 km.

Rozszerzenie rozmiaru sieci#

FMC-300CM posiada jeden port optyczny 1000Base-SX oraz jeden port 1000Base-TX przeznaczonych do konwersji sygnału. Wyposażone w złącze SC typu 1000Base-SX urządzenie może rozszerzyć rozpiętość sieci do 2 km.

Kontrola przepływu#

FMC-300CM czyni transmisję bardziej pewną. Odpowiednie mechanizmy mogą zapobiec odrzuceniu ramki przez port, a także zapewniają stabilność sieci.

Łatwość instalacji#

Dzięki auto negocjacji port 10/100TX może zsynchronizować prędkość i tryb transmisji z innymi urządzeniami. Ponadto, funkcja auto MDI/MDIX pozwala uniknąć kłopotów związanych z podłączeniem nieprawidłowego przewodu. Obie cechy sprawiają, że instalacja staje się o wiele łatwiejsza.

Cechy urządzenia:#

  • 1000Mbps podczas pracy w pełnym dupleksie dla obydwu portów,
  • Kontrola przepływu dla pełnego i pół dupleksu,
  • Funkcja Link Fault Pass Through (LFP) służąca do monitoringu stanu pracy portów,
  • 2M pamięci RAM,
  • Zwiększenie dystansu światłowodów do 2 km,


Parametry techniczne:#

Model FMC-300CM
Porty 1x 10/100/1000Base-TX oraz 1x 10/100/1000Base-FX
Wskaźniki LED PWR, FX, FX-Link/Act, 1000M, TX-Link/Act, FDX/COL
Standardy i protokoły IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x
Funkcje Pół oraz pełny dupleks dla złącza optycznego
Kontrola przepływu przy pół oraz pełnym dupleksie
Zwiększenie dystansu światłowodu o 2km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizujące straty powstałe podczas awarii łącza
Nośniki 1000BASE-TX


1000BASE-SX
skrętka UTP kategorii 3,4,5 (max. 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (max. 100m)

Światłowód wielomodowy
Bezpieczeństwo i emisja FCC Part15, CE. ROHS
Temperatura pracy 0 - 45 C
Temperatura przechowywania -45 - 80°C
Wilgotność pracy 10 - 90%
Wilgotność przechowywania 5 - 90%°C

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39222001 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies