Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Radiolinia ALCOMA AL80G dla częstotliwości 80GHz 1250Mbps - ALCOMA :: AL80GHz radiolinia Full Outdoor 80GHz, 1250Mbps full duplex, zasieg do 6 km

   

ALCOMA-AL80G

dodaj

cena 52000,00PLN
(brutto 63960,00PLN)

Stan: na zamówienie


Inne produkty firmy: Alcoma
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Radiolinia Alcoma AL80G jest kompaktową i łatwą w instalacji radiolinią na pasmo 80GHz o przepustowości 1250Mbps. Radiolinia znajduje zastosowanie przy połączeniach szkieletowych lub jako rozwiązanie problemu ostatniej mili. Ze względu na wysoką przepustowość pozwala na dostarczenie usług dostępnych do tej pory jedynie na infrastrukturze światłowodowej. Typowa długość linku wynosi 3-5km przy dostępności sięgającej 99,99%. Urządzenie wspiera interfejsy Gigabit Ethernet 1000Base-T oraz światłowodowe 1000Base-SX MM/ 1000Base-LX SM.

Typowe zastosowanie radiolinii:

  • połączenia szkieletowe
  • łącza WAN dla potrzeb korporacyjnych
  • łącze dostępowe do dużego klienta w sieciach ISP
  • łącze międzyoperatorskie (pomiędzy ogólnokrajowym a lokalnym operatorem ISP)

Radiolinia dedykowana do pracy na zewnątrz to w pełni zintegrowany system w jednym urządzeniu (w odróżnieniu od popularnych systemów gdzie osobno występuje IDU i ODU). Każda ze stacji posiada zabezpieczenia przepięciowe zapewniające ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi (overvoltage protection terminal) eliminując tym samym zakłócenia o charakterze przepięciowym co gwarantuje nieprzerwaną i bezawaryjną pracę urządzeń przy wykorzystaniu okablowania Ethernet.

Najważniejsze cechy urządzenia:#

  • Częstotliwość 71–76 / 81–86 GHz
  • Transmisja Full duplex
  • Interfejs Gigabit Ethernet
  • Przepustowość do 1,250 Mbps
  • Moc TX 23 dBm
  • Automatyczna kontrola mocy TX (ATPC)
  • Modulacja DBPSK
  • Niskie opóźnienia < 5 μs
  • Interference free operation
  • SNMP protocol v.1
  • W pełni zintegrowna konstrukcja (brak podziału IDU/ODU)
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Konnfiguracja 1+0

Do każdej radiolini dołączona jest układ zabezpieczający (Overvoltage Protection terminal) - przed przepięciami.



Wykres przedstawia dostępność usług w funkcji odległości dla obszarów opadów deszczu ITU-R.

Alcoma AL80G radiolinia 80 GHz, 1250Mbps


Alcoma AL80G radiolinia 80 GHz, 1250Mbps

Parametry techniczne#

Częstotliwości (GHz) 71–76 / 81–86
Odstęp TX/RX(MHz) 1250 / 1000
Modulacja DBPSK
Interfejs RF FDD
Przepustowość(Mbps) 1250 / 1000
Opóźnienie (μs) < 5
Konfiguracja systemu 1+0, Full Duplex
Radio
Maksymalna moc TX(dBm) 23
ATPC Range (dB) 0–15
Stabilność częstotliwości < ±10 ppm
FEC Reed-Solomon
Czułość RX BER=10–6 (dBm) –63
Interfejsy
Zgodność ze standardami IEEE 802.3z
Opcje interfejsów 1000Base-T – Copper RJ-45 (100 m)
1000Base-SX – MM Fiber LC connector (550 m)
1000Base-LX – SM Fiber LC connector (5,000 m)
10/100Base-TX – Connector RJ-45 (100 m)
Zarządzanie
Interfejs użytkownika Zarządzanie przez interfejs WWW
SNMP SNMP v.1
Anteny
0,3 m Zysk (dB) 43,8
0,6 m Zysk (dB) 51,0
Polaryzacja Pionowa / Pozioma
Zasilanie
=48 V pobór mocy do 100 W
Temperatura
ODU (°C) –33 to +55
Terminal przeciwprzepięciowy –5 to +50

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39203356 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies