Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

SIGNAMAX 065-77SM - SIGNAMAX:: SFP Fiber Module LC Singlemode

   
SIGNAMAX-065-77SM

Wycofano z oferty


Inne produkty firmy: Signamax
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
Switch zarządzalny SIGNAMAX 065-77SM




Moduły Signamax Small Form-factor Pluggable (SFP) dostarczane są w różnych opcjach standardu Gigabit Ethernet przesyłania sygnału przez jedno lub wielomodowe kable światłowodowe do 80 km. Spełniając wymagania norm IEEE 802.3z Gigabit Ethernet dla połączeń światłowodowych, są efektywną cenowo metodą dostarczania zróżnicowanego Gigabit Ethernet przez kable światłowodowe do przełączników i konwerterów mediów wyposażonych w standardowy slot SFP.



Najważniejsze cechy urządzenia:
  • Przepływność do 1.25 Gbps
  • Długość fali 1310 nm
  • Interfejs przełącznik-przełącznik
  • interfejs I / O dla serwera plików
  • zasilane 3.3V

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39240809 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies