Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Zarządzalny Switch TL-SG2216WEB - TP-Link :: TL-SG2216WEB 16-port Gigabit

   

TPLINK-TL-SG2216WEB

cena 570,00PLN
(brutto 701,10PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: TP-LINK
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Zarządzalny Switch TL-SG2216WEB

Urządzenie TL-SG2116WEB to inteligentny, gigabitowy przełącznik zarządzalny w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet. Posiada 16 portów UTP/STP RJ45 10/100/1000Mb/s z funkcją automatycznego krosowania MDI/MDIX oraz 2 sloty SFP umożliwiające podłączenie modułów MiniGBIC. Zarządzanie przełącznikiem odbywa się poprzez interfejs przeglądarki internetowej. Dostępna jest konfiguracja systemu, portów sieciowych, sieci VLAN, trunków, opcji pirorytetowania, bezpieczeństwa ruchu, itp. Dzięki funkcjom zarządzania oraz możliwościom montażu urządzenia w szafie 19 calowej przełącznik jest idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i dużych sieci.
  • Inteligentny przełącznik gigabitowy, 16 portów Gb
  • Prosta i szybka instalacja poprzez interfejs przeglądarki internetowej
  • Wsparcie funkcji Port-Based VLAN oraz tagowania VLAN zgodnie z IEEE 802.1Q
  • Zarządzanie statycznymi adresami MAC, filtrowanie adresów MAC

  • Moduły SFP (port 15 i 16)
  • Prosta i szybka instalacja poprzez interfejs przeglądarki internetowej
  • Wsparcie funkcji Port-Based VLAN oraz tagowania VLAN zgodnie z IEEE 802.1Q
  • Obsługa Port Trunking
  • Konfiguracja funkcji Port Security, Broadcast Storm Control oraz Port Mirror
  • Zarządzanie statycznymi adresami MAC, filtrowanie adresów MAC
  • Test okablowania VCT (Virtual Cable Test)
  • Wsparcie priorytetowania statycznych portów, funkcji Class of Service (CoS) zgodnie ze standardem IEEE 802.1p z 4 *poziomowym kolejkowaniem
  • Możliwa aktualizacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie ustawień
  • Obudowa metalowa, możliwy montaż w szafie
  • Wbudowany zasilacz

Standardy i protokoły IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
Podstawowe funkcje Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast)
Port Mirroring
Tablica adresów MAC 4k
Szybkość matrycy przełączającej 32Gb/s
Metoda transmisji Store-and-Forward
Priorytetowanie ruchu Priorytetowanie portów
Priorytetowanie ruchu w oparciu o standard IEEE 802.1p: 4 kolejki
Priorytetowanie oparte o IP DSCP
Agregacja połączeń IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
VLAN Port Based VLAN
802.1Q Tag-VLAN
MTU VLAN
Listy kontroli dostępu W zależności od portu
W zależności od adresu MAC
Bezpieczeństwo i uwierzytelnianie Zabezpieczenia portów
Statyczne wiązanie adresów MAC
Dynamiczne wiązanie adresów MAC
Zarządzanie ruchem sieciowym Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową
Zdalne zarządzanie
Funkcje systemowe Ustawienia niezmiennych adresów IP
Test okablowania VCT (Virtual Cable Test)
Statystyki przepływu danych na portach
Aktualizacja oprogramowania poprzez TFTP

Porty 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie MDI/MDIX)
2 gigabitowe porty SFP współdzielone z portem nr 15 i 16)
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)\ Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Wskaźniki LED Power, System, Link/Act, 1000M
Certyfikaty FCC, CE
Wymiary (S×G×W) 440*260*44 mm
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy:0C~40C
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40C~70C
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5% 90%, niekondensująca
Zasilanie 100-240VAC, 50/60Hz

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39239661 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies