Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

TP-Link TL-SL2210WEB - TP-Link :: TL-SL2210WEB 8+2G Gigabit-Uplink Web SMART switch,8x 10/100M RJ45, 1x 10/100/1000M RJ45 1x SFP expansion slot

   
TPLINK-TL-SL2210WEB

Wycofano z oferty


Inne produkty firmy: TP-LINK
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
Web Smart Switch TP-Link TL-SL2210WEB

TL-SL2210WEB Gigabit-Uplink Web Smart Switch jest zgodny ze standardami Ethernet IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z. Wyposażony jest w 8 portów 10/100Mbit i 1 port 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ-45 z funkcją auto-MDI/MDIX . Posiada również 1 port SFP wspierający moduły MiniGBIC. Zarządzanie odbywa się poprzez interfejs Web gdzie można skonfigurować m.in porty, vLANy, trunki itp. Urządzenie przystosowane jest do zabudowy w szafie rack 19".

  • Łatwe zarządzenie przez interfejs Web
  • Wspiera:
    • IEEE 802.1Q Tag VLAN i Port-Based VLAN
    • Kontrola przepływu na portach
    • Port Trunking
    • Port Security, Broadcast Storm Control i Port Mirror
    • Statyczne adresy MAC i filtrowanie adresów MAC
    • Virtual Cable Test
    • Static Port Priority and IEEE 802.1p Class of Service (CoS) z 4-poziomowa kolejką priorytetów priority
  • Backup konfiguracji
  • Stalowa obudowa
  • Montaż w szafie rack 19"
  • Wewnętrzny zasilacz

Specyfikacja programowa
Standards and Protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
Basic Function MAC Address Auto-Learning and Auto-aging
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast)
Limit Rate
Port Mirroring
MAC Address Table 8k
Switching Capacity 5.6Gbps
Transmission Method Store-and-Forward
Priority Port based Priority
IEEE 802.1p based Priority: 4 Queues
IP DSCP based Priority
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
VLAN Port Based VLAN
802.1Q Tag-VLAN
MTU VLAN
Access Control List Based on Port
Based on MAC
Security & Authentication
Port Security
Statick MAC Address Binding
Dynamic MAC Address Binding
Network Management Web (Http) Management
Remote Management
System Function Fixed IP Address Setting
VCT (virtual cable test )
Port Flow Statistics
TFTP Upgrade

Specyfikacja sprzętowa
Ports 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
1 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
1 Gigabit SFP port
Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
LED Indicators Power, System, Link/Act, 100M, 1000M,
Safety & Emission FCC, CE
Dimensions (W*D*H) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Power 100-240VAC, 50/60Hz

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39219866 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies