Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

TP-LINK TL-SM311LS - TP-Link :: TL-SM311LS moduł SFP miniGBIC,single mode, LC

   

TPLINK-TL-SM311LS

cena 178,44PLN
(brutto 219,48PLN)

Wycofano z oferty


Inne produkty firmy: TP-LINK
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
TL-SM311 series Fiber Module Cards to urządzenie pozwalające na połączenie dwóch bardzo odległych (do 10 km) od siebie koncentratorów sieciowych firmy TP-Link za pomocą światłowodu.

Dzięki urządzeniu jesteśmy w stanie realizować bardzo wydajne połączenia na bardzo duże odległości.
Fiber Module Card TP-Link TL-SM311LS
  • TL-SG3109/3216/3224
  • TL-SL3428/3452
  • TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB
  • TL-SL1351
  • kompatybilne ze standardami IEEE 802.3ab, IEEE 802.3
  • obsługuje full-duplex
  • Plug-and-Play
  • LED indicators pokazujący stan połączenia światłowodowego
  • wspomaga Pull-or-Plug with power on switches

Model TL-SM311LS
Konektor 1000Base-LX MiniGBIC Single-Mode Fiber Module, LC Connector
Maksymalna odległość 10 Km
Operacyjna długość fali 1310 nm

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2016  :: 39213134 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies