Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Digitus Patchcord Cambium Networks MikroTik RouterBoard RB4011 Œwiat³owody Mikrotik Certified Sales Associate RouterBoard  (SXTsq Lite5), RBSXTsq5nD, 16 dBi 5GHz antenna, Nowoœci Ubiquiti Netis

NOWE w ofercie    
10G 6-Port Switch
(US-XG-6PoE)
Ubiquiti 10G 6-Port Switch
EdgeRouter 4
(ER-4)
Ubiquiti EdgeRouter 4

62533 PLN netto

airCube AC
(ACB-AC)
Ubiquiti airCube

25248 PLN netto

airCube ISP
(ACB-ISP)
Ubiquiti airCube ISP

10394 PLN netto

IsoStation M5
(IS-M5)
UBIQUITI (IS-M5) 5 GHz isoStation, airMAX

33297 PLN netto

Amplifi LR
(AFi-LR)

120853 PLN netto

UniFi Switch 48
(US-48)

132801 PLN netto

airFiber 11x
(AF-11X)

280940 PLN netto

NOWE w ofercie    

40G QSFP+ module


(Q+85MP01D)

MikroTik 40G QSFP+ module (Q+85MP01D)

40G QSFP+ cable


(Q+DA0001)

MikroTik 40G QSFP+ cable (Q+DA0001)

40G QSFP+ cable


(Q+BC0003-S+)

MikroTik  40G QSFP+ cable (Q+BC0003-S+)

Power supply CCR1036


(UP1302C-12)

MikroTik Power supply CCR1036 (UP1302C-12)

Power supply CCR1016


(GB60A-S12)

MikroTik Power supply CCR1016 (GB60A-S12)

SXT R


(RBSXTR)

MikroTik SXT R (RBSXTR)

Aktywna antena GPS


(ACGPSA)

MikroTik Aktywna antena GPS (ACGPSA)

wAP LoRa8


(RBwAPR-2nD&R11e-LoRa8)

MikroTik  wAP LoRa8 (RBwAPR-2nD&R11e-LoRa8)

R11e-LoRa8


(R11e-LoRa8)

MikroTik R11e-LoRa8

LoRa Antenna kit


(TOF-0809-7V-S1)

MikroTik LoRa Antenna kit (TOF-0809-7V-S1)

LHG XL 52 ac


(RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL)

MikroTik LHG XL 52 ac

CRS326-24S+2Q+RM


(CRS326-24S+2Q+RM)

MikroTik CRS326-24S+2Q+RM

CRS312-4C+8XG-RM


(CRS312-4C+8XG-RM)

MikroTik CRS312-4C+8XG-RM (CRS312-4C+8XG-RM)

PWR-LINE PRO


(PL7510Gi)

MikroTik PWR-LINE PRO (PL7510Gi)

quickMOUNT-X


(QM-X)

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

wAP ac LTE


(RBwAPGR-5Hac-D2HnD&R11e-LTE)

MikroTik  wAP ac LTE

wAP ac 4G


(RBwAPGR-5Hac-D2HnD&R11e-4G)

MikroTik  wAP ac 4G

wAP R ac


(RBwAPGR-5HacD2HnD)

MikroTik wAP R ac

LtAP


(RBLTAP-2HND)

MikroTik LtAP

LtAP 4G kit


(RBLTAP-2HND_R11E-4G)

MikroTik  LtAP 4G kit

LtAP LTE kit


(RBLTAP-2HND_R11E-LTE)

MikroTik  LtAP LTE kit

Wireless Wire Dish


(RBLHGG-60AD)

MikroTik Wireless Wire Dish

PWR-Line AP


(PL7411-2nD)

MikroTik PWR-Line AP (EU plug)

LtAP mini 4G kit


(RB912R-2nD-LTm&R11e-4G)

MikroTik LtAP mini 4G kit RB912R-2nD-LTm&R11e-4G

SXT 4G kit


(RBSXTR&R11e-4G)

MikroTik SXT 4G kit  RBSXTR&R11e-4G

LHG solidMOUNT


(solidMOUNT)

MikroTik solidMOUNTLHG solidMOUNT

RB4011 wall mount kit


(WMK4011)

MikroTik

LHG LTE kit


(RBLHGR&R11e-LTE)

MikroTik RBLHGR&R11e-LTE

RB4011iGS+RM


(RB4011iGS+RM)

MikroTik RB4011iGS+RM

RB4011iGS+WiFi


(RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN)

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

SMASMA


(SMASMA)

MikroTik SMASMA

2168 PLN netto

LHG HP5


(RBLHG-5HPnD)

Mikrotik LHG HP5 (Light Head Grid High Power)

20518 PLN netto

hAP mini


(RB931-2nD)

RouterBoard  hAP mini (650MHz CPU) 32MB RAM, 3x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4, tower case

6220 PLN netto

LDF 5


(RBLDF-5nD)

LDF 5

11622 PLN netto

hEX-PoE


(RB960PGS)

hEX-PoE

24028 PLN netto

Hot Swap PS


12POW150

12POW150 Hot Swap Power supply with fan, 12V 150W- for CCR1072

31200 PLN netto

hEX


(RB750Gr3)

hEX RB750Gr3

18357 PLN netto

cAP


(RBcAP2nD)

cAP RBcAP2nD

15062 PLN netto

mAP


(RBmAP2nD)

RBmAP2nD mAP

13584 PLN netto

LHG


(RBLHG-5nD)

Light Head Grid (LHG)

17293 PLN netto

airGateway-LR


UBIQUITI (airGateway-LR) Indoor compact Long Range AP 802.11n 18dBm 150Mbps

11200   10027 PLN netto

Bullet M2 Titanium


(BM2-Ti)

UBIQUITI (BM2-Ti) 2.4GHz Bullet M2 Titanium

39490   35836 PLN netto

UniFi CRM Point


(CRM-P)

UniFi CRM Point (CRM-P)

41000   18455 PLN netto

Multiplexer 4x4 MIMO


(AF-MPX4)

AF-MPX4 - 4x4 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

33400   28627 PLN netto

Multiplexer 8x8 MIMO


(AF-MPX8)

AF-MPX8 - 8x8 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

47762   20465 PLN netto

AirFiber2X


(AF-2X)

AirFiber2X - UBIQUITI  (AF-2X) AirFiber2X - Backhaul 500Mbps, xRT, 2GHz

199261   166082 PLN netto

AirFiber5X


(AF-5X)

UBIQUITI (AF-5X) AirFiber5X - Backhaul 500Mbps, xRT 200+km, 5GHz

161200   133996 PLN netto

Universal Arm Bracket


(UB-AM)

 UBIQUITI  (UB-AM) Universal Arm Bracket

3114   2377 PLN netto

SXTG 2GHz HP CPE


RBSXTG2HnD

RouterBoard SXTG 2HnD SXT 2, RBSXTG2HnD 10dBi dual polarity antena, TX power 32dBm, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, 1x GigE

25666   23006 PLN netto

OmniTIK 5GHz


RBOmniTIKU-5HnD

RouterBoard  OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO

29157   25623 PLN netto

Groove A 52HPn


RBGrooveA-52HPn

RouterBoard  GrooveA 52HPn 2.4/5GHz, CPE/AP

26071   23279 PLN netto

Groove 52HPn


RBGroove-52HPn

RouterBoard  Groove 52HPn 2.4/5GHz, CPE

18874   17530 PLN netto

RouterBoard RB493AH


(RB493AH)

RouterBoard RB493AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 9x LAN, 3x mPCI, RouterOS L5

51233   47038 PLN netto

Pigtail E2000/APC 1m


Pigtail OPTIC E2000/APC (8°), SM, 1M, 0.9mm, LSZH

1400   844 PLN netto

Pigtail E2000/APC 2m


Pigtail OPTIC E2000/APC (8°), SM, 2M, 0.9mm, LSZH

1400   1457 PLN netto

Pigtail E2000/APC 2,5m


Pigtail OPTIC E2000/APC (8°), SM, 2,5M, 0.9mm, LSZH

1520   888 PLN netto

RouterBoard RB411AH


(RB411AH)

RouterBoard RB411AH

32500   28470 PLN netto

AirGateway


(airGateway)

UBNT-AIRGATEWAY

7550   6628 PLN netto

EdgeRouter PoE


(ERPoe-5)

UBNT-ERPOE-5

64900   54824 PLN netto

PowerBeam


(PBE-M5-620)

UBNT-PBE-M5-620

75800   61928 PLN netto

TOUGHSwitch PoE


(TS-16-CARRIER)

UBNT-TS-16-POE-CARRIER

159900   130423 PLN netto

RouterBoard RB411U


(RB411U)

RouterBoard RB411U

30000   24020 PLN netto

RouterBoard CRS210


(CRS210-8G-2S+IN)

RTB CRS210-8G-2S-IN

74300   68176 PLN netto

RouterBoard RB911-2HN


(RB911-2Hn)

RTB-RB911-2HN

12500   10725 PLN netto


 
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 45784616 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję