Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Mikrotik - Sprzęt
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC03D
1 szt. Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
93,10 PLN
114,51 PLN
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
72,20 PLN
88,81 PLN
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper modulereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB411L (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, RouterOS L3 - wersja Lite
RouterBoard :: RB411L (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, RouterOS L3 - wersja "Lite"
Kod: RTB-BOARD-RB411L
RouterBOARD RB411L - platforma (płyta główna) firmy MikroTik w wersji "Lite" (bez portu szeregowego, gniazda zasilającego oraz diod LED) Chipset: Atheros AR7130 300MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejsy sieciowe: 1x 10/100Mbit/s Ethernet, 1x miniPCI, system operacyjny: RouterOS level 3. Obsługa zasilania przez PoE 8-28V.
106,37 PLN
130,84 PLN
RouterBoard :: RB411L (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, RouterOS L3 - wersja Litereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB411U (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 1x miniPCIe, 1x USB, RouterOS L4
RouterBoard :: RB411U (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 1x miniPCIe, 1x USB, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB411U+WISP-AP
RouterBOARD RB411U - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros 300MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 64MB NAND. Interfejsy sieciowe: 1x 10/100Mbit/s Ethernet, 1x miniPCI, 1x USB, 1x miniPCI-e, 1x slot SIM (dla kart 3G), system operacyjny: RouterOS level 4. Obsługa zasilania przez PoE 9-24V.
227,63 PLN
279,98 PLN
RouterBoard :: RB411U (CPU 300MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 1x miniPCIe, 1x USB, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB411 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 1xLAN, RouterOS L3
RouterBoard :: RB411 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 1xLAN, RouterOS L3
Kod: RTB-BOARD-RB411-WISP-AP
RouterBOARD 411. Atheros AR7130 300MHz, 64 MB NAND oraz 32 SDRAM. Mikrotik Level 3 obsługuje tryb Bridge. Idealny do zastosowania wydajny most - bridge point to point lub końcówka kliencka. Urządzenie objęte gwarancją producenta 14 miesięcy.
141,56 PLN
174,12 PLN
RouterBoard :: RB411 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 1xLAN, RouterOS L3reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB433AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, microSD, RouterOS L5
RouterBoard :: RB433AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, microSD, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB433AH+WISP-AP
RouterBoard RB433AH Mikrotik Level 5 CPU 680MHz/800MHz 128 MB SDRAM, 3 porty ethernet, 3 sloty miniPCI. Czytnik kart micro SD !! Dedykowany do zastosowań jako wydajna stacja bazowa z trzema torami radiowymi. Towar objęty gwarancją producenta 14 miesięcy.
428,09 PLN
526,55 PLN
RouterBoard :: RB433AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, microSD, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB433UL (CPU 400MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, USB, RouterOS L4 - wersja Low cost
RouterBoard :: RB433UL (CPU 400MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, USB, RouterOS L4 - wersja "Low cost"
Kod: RTB-BOARD-RB433UL
RouterBoard RB433UL - płyta typu embedded w wersji "Low cost" (brak portu szeregowego, gniazda zasilającego, slotu microSD oraz diod LED) Platforma oparta na procesorze Atheros AR7161 400MHz. Doskonałe rozwiązanie dla stacji bazowych. Pamięć: 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 3x miniPCI, 3x 10/100Mbps, 1x USB 2.0, Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS level 4. Zasilanie: PoE 8-28VDC. Towar objęty gwarancją producenta 14 miesięcy.
250,43 PLN
308,03 PLN
RouterBoard :: RB433UL (CPU 400MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, USB, RouterOS L4 - wersja Low costreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB435G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 3x GigE, 5x mPCI, 2x USB, microSD, RouterOS L5
RouterBoard :: RB435G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 3x GigE, 5x mPCI, 2x USB, microSD, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB435G+WISP-AP
RouterBoard RB435G - płyta typu embedded oparta na procesorze Atheros AR7161 680MHz (możliwość przetaktowania do 800MHz). Doskonałe rozwiązanie dla stacji bazowych, płyta pozwala w pełni wykorzystać potencjał standardu 802.11N oraz Nv2. Pamięć: 256MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x miniPCI, 3x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Płyta wysposażona w 2x USB 2.0 oraz slot na kartę microSD. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS level 5. Zasilanie: PoE 8-28VDC lub Jack 8-30VDC. Towar objęty gwarancją producenta 14 miesięcy.
528,23 PLN
649,72 PLN
RouterBoard :: RB435G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 3x GigE, 5x mPCI, 2x USB, microSD, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB450 (300MHz CPU) 32MB RAM, 5x LAN, RouterOS L5
RouterBoard :: RB450 (300MHz CPU) 32MB RAM, 5x LAN, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB450+WISP-AP
The miniROUTER (RouterBOARD 450) with RouterOS Level 5 license. Wydajny procesor Atheros AR7130 300MHz, 64 MB NAND oraz 32 MB SDRAM, 5 x 10/100, RouterOS V3 Level 5. Dedykowany jako wydajny router dla sieci LAN.
200,92 PLN
247,13 PLN
RouterBoard :: RB450 (300MHz CPU) 32MB RAM, 5x LAN, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB450G (680MHz) 256MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5
RouterBoard :: RB450G (680MHz) 256MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB450G+WISP-AP
RouterBoard RB450G - router LAN oparty o platformę MikroTik. Chipset: Atheros AR7130 680MHz, pamięć 256MB RAM, 512MB NAND. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbit/s Ethernet, system operacyjny: RouterOS level 5. Obsługa zasilania przez PoE 9-28V.
281,21 PLN
345,89 PLN
RouterBoard :: RB450G (680MHz) 256MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB493G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 9x GigE, 3x mPCI, RouterOS L5
RouterBoard :: RB493G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 9x GigE, 3x mPCI, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB493G
Płyta RouterBoard 493G jest kolejnym produktem z serii Routerboards 400. Płyta została wyposażona w bardzo wydajny procesor Atheros AR716 taktowany zegarem 680 MHz, oraz 256MB pamięci.
566,23 PLN
696,46 PLN
RouterBoard :: RB493G (CPU 680MHz) 256MB RAM, 9x GigE, 3x mPCI, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU 720MHz) 64MB RAM, 5x GigE, RouterOS L4
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU 720MHz) 64MB RAM, 5x GigE, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750GR2
RouterBoard hEX - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA9556 720MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
178,23 PLN
219,22 PLN
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU 720MHz) 64MB RAM, 5x GigE, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU dual core 880MHz) 256MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU dual core 880MHz) 256MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750GR3
RouterBoard hEX - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA9556 720MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
178,23 PLN
219,22 PLN
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU dual core 880MHz) 256MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PowerBox RB750P-PB (CPU 400MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 4x PoE, RouterOS L4, outdoor
RouterBoard :: PowerBox RB750P-PB (CPU 400MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 4x PoE, RouterOS L4, outdoor
Kod: RTB-BOARD-RB750P-PB
RouterBoard PowerBox RB750P-PB - wydajny router outdoor LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym wbudowane 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 1A/port). Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC. Zasilacz 24V 2.5A w komplecie.
198,56 PLN
244,23 PLN
RouterBoard :: PowerBox RB750P-PB (CPU 400MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 4x PoE, RouterOS L4, outdoorreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX lite RB750r2 (850MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, RouterOS L4
RouterBoard :: hEX lite RB750r2 (850MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750R2
RouterBoard hEX lite - router LAN oparty o wydajną platformę MikroTik. Chipset: QCA9531-BL3A-R 850MHz, pamięć: 64MB RAM, interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbit/s Ethernet, system operacyjny: RouterOS Level 4. Obsługa zasilania przez PoE 10-28V. Zasilacz w komplecie.
127,31 PLN
156,59 PLN
RouterBoard :: hEX lite RB750r2 (850MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX PoE Lite RB750UPr2 (CPU 650MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4
RouterBoard :: hEX PoE Lite RB750UPr2 (CPU 650MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750UPR2
RouterBoard RB750UPr2 - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA9531 650 MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym wbudowane 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 1000mA/port). Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC. Zasilacz 24V 2.5A w komplecie.
171,39 PLN
210,81 PLN
RouterBoard :: hEX PoE Lite RB750UPr2 (CPU 650MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX PoE RB960PGS (CPU 880MHz) 128MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
RouterBoard :: hEX PoE RB960PGS (CPU 880MHz) 128MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB960PGS
RouterBoard hEX PoE- wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA 880MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. USB Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
235,42 PLN
289,57 PLN
RouterBoard :: hEX PoE RB960PGS (CPU 880MHz) 128MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PowerBox Pro with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE out), SFP cage, RouterOS L4, outdoor case, PSU, PoE, mounting set
RouterBoard :: PowerBox Pro with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE out), SFP cage, RouterOS L4, outdoor case, PSU, PoE, mounting set
Kod: RTB-BOARD-RB960PGS-PB
RouterBoard hEX PoE- wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA 880MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. USB Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
304,02 PLN
373,94 PLN
RouterBoard :: PowerBox Pro with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE out), SFP cage, RouterOS L4, outdoor case, PSU, PoE, mounting setreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: cAP lite ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: cAP lite ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-CAP-LITE
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. cAP lite obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena 1,5dBi) i może być zasilany przez PoE.
86,26 PLN
106,10 PLN
RouterBoard :: cAP lite ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+
1463,08 PLN
1799,59 PLN
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panelreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panel
RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+
1463,08 PLN
1799,59 PLN
RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panelreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 1GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 1 port combo Ethernet/SFP.
1274,97 PLN
1568,21 PLN
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSUreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1016-12G (16-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 2GB RAM, 12x GigE, 1U Rackmount
RouterBoard :: CCR1016-12G (16-cores, 1.2GHz per core) Cloud Core Router, 2GB RAM, 12x GigE, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1016-12G
RouterBoard :: CCR1016-12G - wyposażony w 16 procesorow (1.2GHz) extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 17.800.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 12Gbit/s. Obudowa rack 19", interfejsy sieciowe: 12x GigE
1838,92 PLN
2261,87 PLN
RouterBoard :: CCR1016-12G (16-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 2GB RAM, 12x GigE, 1U Rackmountreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1016-12S-1S+  Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 12xSFP cages, 1xSFP+ cage, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
RouterBoard :: CCR1016-12S-1S+ Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 12xSFP cages, 1xSFP+ cage, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1016-12S-1S
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 12 portów SFP oraz 1 port SFP+
2154,71 PLN
2650,29 PLN
RouterBoard :: CCR1016-12S-1S+  Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 12xSFP cages, 1xSFP+ cage, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panelreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S (36-cores, 1.2GHz per core) Cloud Core Router, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1036-12G-4S
RouterBoard :: CCR1036 - wyposażony w 36 rdzeni (1.2GHz) extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 24.000.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 16Gbit/s. Obudowa rack 19" 1U, interfejsy sieciowe: 12x GigE + 4x SFP.
2770,35 PLN
3407,53 PLN
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmountreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S-EM (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S-EM (36-cores, 1.2GHz per core) Cloud Core Router, 16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1036-12G-4S-EM
RouterBoard :: CCR1036 - wyposażony w 36 rdzeni (1.2GHz) i 16GB pamięci RAM extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 24.000.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 16Gbit/s. Obudowa rack 19" 1U, interfejsy sieciowe: 12x GigE + 4x SFP.
3363,18 PLN
4136,71 PLN
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S-EM (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmountreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
Kod: RTB-CCR1036-8G-2S
RTB-CCR1036-8G-2S jest routerem klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor CCR1036 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s).
3118,90 PLN
3836,25 PLN
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S+EM 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S+EM 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
Kod: RTB-CCR1036-8G-2S-EM
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 36 rdzeniowy procesor CCR1036 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe
3644,39 PLN
4482,60 PLN
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S+EM 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1072-1G-8S+ 1x GigE, 8 SFP+ ports, 10G support
RouterBoard :: CCR1072-1G-8S+ 1x GigE, 8 SFP+ ports, 10G support
Kod: RTB-CCR1072-1G-8S
RouterBoard :: CCR1072-1G-8S with Tilera Tile-Gx72 CPU (72-cores, 1.2Ghz per core), 16GB RAM, 8xSFP+ cage, 1xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case,
8546,65 PLN
10512,38 PLN
RouterBoard :: CCR1072-1G-8S+ 1x GigE, 8 SFP+ ports, 10G supportreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8 x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
RouterBoard :: CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8 x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
Kod: RTB-CRS109-8G-1S-2HND-IN
CRS109-8G-1S-2HnD-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Urządzenie wyposażone jest w moduł bezprzewodowy High Power 1000mW, 2.4GHz 802.11b/g/n. Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
467,42 PLN
574,93 PLN
RouterBoard :: CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8 x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wirelessreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
RouterBoard :: CRS112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS112-8G-4S-IN
CRS-112-8G-4S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router), 128MB RAM, 4x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
406,62 PLN
500,14 PLN
RouterBoard :: CRS112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSUreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-2HND-IN 24x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-2HND-IN 24x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
Kod: RTB-CRS125-24G-1S-2HND-IN
CRS125-24G-2HnD-1S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Urządzenie wyposażone jest w moduł bezprzewodowy High Power 1000mW, 2.4GHz 802.11b/g/n. Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 24x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
623,80 PLN
767,27 PLN
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-2HND-IN 24x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wirelessreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-IN 24x GigE, Desktop Case, SFP
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-IN 24x GigE, Desktop Case, SFP
Kod: RTB-CRS125-24G-1S-IN
CRS125-24G-1S Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS. Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 24x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
539,63 PLN
663,74 PLN
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-IN 24x GigE, Desktop Case, SFPreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-RM 24x GigE, SFP,  Rackmount 19
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-RM 24x GigE, SFP, Rackmount 19"
Kod: RTB-CRS125-24G-1S-RM
CRS125-24G-1S Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS. Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 24x GigE , RouterOS Level 5, obudowa RACK 19" 1U.
564,33 PLN
694,13 PLN
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-RM 24x GigE, SFP,  Rackmount 19reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS210-8G-2S-IN 8 x GigE, 2xSFP, Desktop Case
RouterBoard :: CRS210-8G-2S-IN 8 x GigE, 2xSFP, Desktop Case
Kod: RTB-CRS210-8G-2S-IN
CRS210-8G-2S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 128MB RAM, 2x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
657,43 PLN
808,64 PLN
RouterBoard :: CRS210-8G-2S-IN 8 x GigE, 2xSFP, Desktop Casereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS212-1G-10S-1S+IN 1 x GigE, 10xSFP, 1xSFP+,  Desktop Case
RouterBoard :: CRS212-1G-10S-1S+IN 1 x GigE, 10xSFP, 1xSFP+, Desktop Case
Kod: RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN
CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 128MB RAM, 10x SFP, 1x GigE, 1x SFP+ , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
646,03 PLN
794,62 PLN
RouterBoard :: CRS212-1G-10S-1S+IN 1 x GigE, 10xSFP, 1xSFP+,  Desktop Casereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS226-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+, rackmount enclosure
RouterBoard :: CRS226-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+, rackmount enclosure
Kod: RTB-CRS226-24G-2S-RM
CRS226-24G-2S+RM Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS. Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router).2x SFP, 24x GigE , RouterOS Level 5, obudowa rackmount.
889,25 PLN
1093,78 PLN
RouterBoard :: CRS226-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+, rackmount enclosurereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+,  Rackmount 19
RouterBoard :: CRS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+, Rackmount 19"
Kod: RTB-CRS326-24G-2S+RM
Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2 (Layer 2) pracujący pod kontrolą oprogramowania SwOS lub Router OS "Dual boot" . Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 2 x SFP+, 24x GigE , Switch chip 98DX3216A1, napięcie zasilania 9-30V (jack or passive PoE) obudowa RACK 19" 1U.
566,23 PLN
696,46 PLN
RouterBoard :: CRS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+,  Rackmount 19reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CSS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP, 1U rackmount case, PSU
RouterBoard :: CSS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CSS326-24G-2S+RM
CRS125-24G-1S Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2 (Layer 2) pracujący pod kontrolą oprogramowania SwOS. Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 1x SFP, 24x GigE , Switch chip 98DX3216A1, napięcie zasilania 10-30V (jack or passive PoE)obudowa RACK 19" 1U.
471,76 PLN
580,26 PLN
RouterBoard :: CSS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP, 1U rackmount case, PSUreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: DISC Lite5 with 21dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, PoE, PSU, pole mount, RouterOS L3, International version
RouterBoard :: DISC Lite5 with 21dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, PoE, PSU, pole mount, RouterOS L3, International version
Kod: RTB-DISC-LITE5
Routerboard DISC LITE 5 to urządzenie typu CPE (końcówka kliencka) łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 21 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz, 802.11a/n, zasilanie: pasywne PoE 11-30V, AR9344 600 MHz, RouterOS Level 3
158,62 PLN
195,10 PLN
RouterBoard :: DISC Lite5 with 21dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, PoE, PSU, pole mount, RouterOS L3, International versionreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Groove 52HPn  2.4/5GHz, CPE
RouterBoard :: Groove 52HPn 2.4/5GHz, CPE
Kod: RTB-GROOVE-52HPN
RouterBOARD Groove-52HPn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz, 1x1 MIMO w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Chipset: Atheros AR9xxx, Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 9-30V. Zebezpieczenie przepięciowe do 16kV.
169,11 PLN
208,01 PLN
RouterBoard :: Groove 52HPn  2.4/5GHz, CPEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: GrooveA 52HPn 2.4/5GHz, CPE/AP
RouterBoard :: GrooveA 52HPn 2.4/5GHz, CPE/AP
Kod: RTB-GROOVE-A-52HPN
Urządzenie typu AP/CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz, 1x1 MIMO w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Chipset: Atheros AR9xxx, Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 9-30V. Zebezpieczenie przepięciowe do 16kV.
222,65 PLN
273,86 PLN
RouterBoard :: GrooveA 52HPn 2.4/5GHz, CPE/APreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: GrooveG 52HPacn
RouterBoard :: GrooveG 52HPacn
Kod: RTB-GROOVEG-52AC
RouterBOARD GrooveG-52HPacn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz
222,31 PLN
273,44 PLN
RouterBoard :: GrooveG 52HPacnreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: GrooveGA 52HPacn
RouterBoard :: GrooveGA 52HPacn
Kod: RTB-GROOVEGA-52AC
RouterBOARD GrooveGA-52HPacn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz
285,02 PLN
350,57 PLN
RouterBoard :: GrooveGA 52HPacnreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: LDF 5 with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, outdoor case, POE, PSU, International version
RouterBoard :: LDF 5 with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, outdoor case, POE, PSU, International version
Kod: RTB-LDF-5
Zintegrowane zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 5 GHz z wbudowaną anteną przeznaczonym do instalacji na talerzach anten satelitarnych
148,21 PLN
182,30 PLN
RouterBoard :: LDF 5 with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, outdoor case, POE, PSU, International versionreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO
RouterBoard :: OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO
Kod: RTB-OMN5HND Ocena produktu: 5 / 2 opinie Opinie: 2
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 26dBm. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 oraz port USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
251,57 PLN
309,43 PLN
RouterBoard :: OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMOreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: OmniTIK 5 ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
RouterBoard :: OmniTIK 5 ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-AC
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11AC. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 1300mW. Chipset: QCA9557 720 MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45 oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 12-57VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
323,02 PLN
397,31 PLN
RouterBoard :: OmniTIK 5 ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International versionreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
RouterBoard :: OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-POE-AC
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11AC. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 1300mW. Chipset: QCA9557 720 MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45 w tym 4 porty PoE Out (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 500mA/1000mA/port) oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 12-57VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
376,22 PLN
462,75 PLN
RouterBoard :: OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International versionreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: OmniTIK UPA-5HnD  5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO, PoE 2-5 (500mA/port)
RouterBoard :: OmniTIK UPA-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO, PoE 2-5 (500mA/port)
Kod: RTB-OMNUPA-5HND
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 26dBm. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 500mA/port) oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
281,33 PLN
346,04 PLN
RouterBoard :: OmniTIK UPA-5HnD  5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO, PoE 2-5 (500mA/port)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iL-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, OBUDOWA
RouterBoard :: RB2011iL-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, OBUDOWA
Kod: RTB-RB2011L-IN
RB2011iL to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet + 5x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
281,21 PLN
345,89 PLN
RouterBoard :: RB2011iL-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, OBUDOWAreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iL-RM (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, Obudowa RACK 19
RouterBoard :: RB2011iL-RM (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, Obudowa RACK 19"
Kod: RTB-RB2011L-RM
RB2011iL-RM to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet + 5x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC. Obudowa RACK 19".
281,21 PLN
345,89 PLN
RouterBoard :: RB2011iL-RM (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, Obudowa RACK 19reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iLS-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, PoE , desktop case, PSU, RouterOS L4
RouterBoard :: RB2011iLS-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, PoE , desktop case, PSU, RouterOS L4
Kod: RTB-RB2011LS-IN
RB2011LS-IN to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet, 5x Gigabit Ethernet, 1x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
299,84 PLN
368,80 PLN
RouterBoard :: RB2011iLS-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, PoE , desktop case, PSU, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011UiAS-2HnD-IN(CPU 600Mhz) 128MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, 1000mW 802.11b/g/n  PoE , desktop case, PSU, RouterOS L5
RouterBoard :: RB2011UiAS-2HnD-IN(CPU 600Mhz) 128MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, 1000mW 802.11b/g/n PoE , desktop case, PSU, RouterOS L5
Kod: RTB-RB2011UAS-2HND-IN Ocena produktu: 4 / 10 opinii Opinie: 10
RB2011UiAS-2HND-IN to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 128MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet, 5x Gigabit Ethernet, 1x SFP, buil-in 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO. Oprogramowanie: RouterOS L5. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
361,02 PLN
444,05 PLN
RouterBoard :: RB2011UiAS-2HnD-IN(CPU 600Mhz) 128MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, 1000mW 802.11b/g/n  PoE , desktop case, PSU, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011UiAS-RM  (CPU 600Mhz) 128MB RAM,  5 x Gigabit LAN, 5 x Fast Ethernet LAN, 1 x SFP, microUSB,  PoE, RouterOS L5
RouterBoard :: RB2011UiAS-RM (CPU 600Mhz) 128MB RAM, 5 x Gigabit LAN, 5 x Fast Ethernet LAN, 1 x SFP, microUSB, PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB2011UAS-RM
RTB-RB2011UiAS-RM - wydajny router firmy Mikrotik. 5 portów 10/100 Mbps, 5 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack.
338,22 PLN
416,01 PLN
RouterBoard :: RB2011UiAS-RM  (CPU 600Mhz) 128MB RAM,  5 x Gigabit LAN, 5 x Fast Ethernet LAN, 1 x SFP, microUSB,  PoE, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB3011UiAS-RM  (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM,  10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, USB 3.0,  PoE, RouterOS L5
RouterBoard :: RB3011UiAS-RM (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM, 10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, USB 3.0, PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB3011UIAS-RM
RTB-RB3011UiAS-RM - wydajny router firmy Mikrotik. 10 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack.
528,23 PLN
649,72 PLN
RouterBoard :: RB3011UiAS-RM  (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM,  10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, USB 3.0,  PoE, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB850Gx2 (500MHz) 512MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5
RouterBoard :: RB850Gx2 (500MHz) 512MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB850GX2
RouterBoard RB850Gx2 - router LAN oparty o platformę MikroTik. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbit/s Ethernet, system operacyjny: RouterOS level 5. Obsługa zasilania przez PoE 9-28V.
391,42 PLN
481,45 PLN
RouterBoard :: RB850Gx2 (500MHz) 512MB RAM, 5x GigE, RouterOS L5reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-2Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n single chain wireless, MMCX connector, RouterOS L3.
RouterBoard :: RB911-2Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n single chain wireless, MMCX connector, RouterOS L3.
Kod: RTB-RB911-2HN
RouterBoard :: RB911-2Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n single chain wireless, MMCX connector, RouterOS L3.
102,23 PLN
125,74 PLN
RouterBoard :: RB911-2Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n single chain wireless, MMCX connector, RouterOS L3.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac   RouterOS L3.
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac RouterOS L3.
Kod: RTB-RB911-5HACD
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac RouterOS L3.
127,12 PLN
156,36 PLN
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac   RouterOS L3.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-5Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n single chain wireless 23dBm, MMCX connector, RouterOS L3.
RouterBoard :: RB911-5Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n single chain wireless 23dBm, MMCX connector, RouterOS L3.
Kod: RTB-RB911-5HN
RouterBoard :: RB911-5Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n single chain wireless 23dBm, MMCX connector, RouterOS L3.
106,41 PLN
130,88 PLN
RouterBoard :: RB911-5Hn with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n single chain wireless 23dBm, MMCX connector, RouterOS L3.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3
Kod: RTB-RB911-5HND
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3
117,81 PLN
144,91 PLN
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911G-2HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 two chain
RouterBoard :: RB911G-2HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 two chain
Kod: RTB-RB911G-2HPND
RouterBoard RB911 (2x MMCX) - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Zintegrowany moduł radiowy High Power (1000mW) 2GHz 802.11b/g/n, 2x MMCX, 1x Gigabit Ethernet. CPU Atheros AR9342 600MHz, 32MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 3. Zasilanie: PoE 10-30VDC.
138,71 PLN
170,61 PLN
RouterBoard :: RB911G-2HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 two chainreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911G-5HPacD (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 1x GigE LAN, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 MIMO, 2x MMCX
RouterBoard :: RB911G-5HPacD (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 1x GigE LAN, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 MIMO, 2x MMCX
Kod: RTB-RB911G-5HPACD
RouterBoard RB911G-5HPacD (2x MMCX) - platforma (płyta główna) firmy MikroTik.
281,21 PLN
345,89 PLN
RouterBoard :: RB911G-5HPacD (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 1x GigE LAN, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 MIMO, 2x MMCXreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetBox 5, RB911G-5HPacD-NB 802.11ac with RouterOS L4, power supply and poe, 1x GigE LAN
RouterBoard :: NetBox 5, RB911G-5HPacD-NB 802.11ac with RouterOS L4, power supply and poe, 1x GigE LAN
Kod: RTB-RB911G-5HPACD-NB
RouterBOARD NetBox 802.11a/c stacja bazowa MikroTik. W zestawie zasilacz, kostka PoE oraz opaski montażowe.
307,55 PLN
378,29 PLN
RouterBoard :: NetBox 5, RB911G-5HPacD-NB 802.11ac with RouterOS L4, power supply and poe, 1x GigE LANreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: QRT 5 ac RB911G-5HPacD-QRT Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain  (RouterOS L4)
RouterBoard :: QRT 5 ac RB911G-5HPacD-QRT Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain (RouterOS L4)
Kod: RTB-RB911G-5HPACD-QRT
QRT 5 ac to zewnętrzna płaska antena zintegrowana z RouterBOARD RB911G-5HPacD. Urządzenie ma antenę 24dBi i moduł radiowy wysokiej mocy. Prauje w standardzie 5GHz 802.11ac i jest wstecznie kompatybilny z 802.11a/n.
557,95 PLN
686,28 PLN
RouterBoard :: QRT 5 ac RB911G-5HPacD-QRT Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain  (RouterOS L4)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911G-5HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless
RouterBoard :: RB911G-5HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless
Kod: RTB-RB911G-5HPND
RouterBoard RB911 (2x MMCX) - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Zintegrowany moduł radiowy High Power (1000mW) 5GHz AR9283 802.11a/n, 2x MMCX, 1x Gigabit Ethernet. CPU Atheros AR9342 600MHz, 32MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 3. Zasilanie: PoE 10-28VDC.
155,81 PLN
191,65 PLN
RouterBoard :: RB911G-5HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wirelessreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: QRT 5, RB911G-5HPnD-QRT 5GHz AP/Backbone/CPE, 1000mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4)
RouterBoard :: QRT 5, RB911G-5HPnD-QRT 5GHz AP/Backbone/CPE, 1000mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4)
Kod: RTB-RB911G-5HPND-QRT
QRT 5 High Power Outdoor device 802.11a/n with integrated 2 x MIMO 24 dBi antenna, RAM 64MB, (RouterOS L4)
493,65 PLN
607,19 PLN
RouterBoard :: QRT 5, RB911G-5HPnD-QRT 5GHz AP/Backbone/CPE, 1000mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Usługa ubezpieczenia i wymiany uszkodzonych płyt serii RB911 SERWIS 24
Usługa ubezpieczenia i wymiany uszkodzonych płyt serii RB911 "SERWIS 24"
Kod: RTB-RB911-SERWIS24
SERWIS 24 - Usługa ubezpieczenia uszkodzonych płyt serii RB911. Kupując teraz płytę z serii RB911 wraz z usługą SERWIS 24, w razie awarii, masz zagwarantowaną wymianę uszkodzonego sprzętu na sprawny w ciągu 24 godzin.
6,54 PLN
8,04 PLN
Usługa ubezpieczenia i wymiany uszkodzonych płyt serii RB911 SERWIS 24reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB912UAG-2HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM)
RouterBoard :: RB912UAG-2HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM)
Kod: RTB-RB912UAG-2HPND
RouterBOARD 912UAG-2HPnD 2x MMCX - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros AR9342, 600MHz CPU, pamięć: 64MB RAM. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11b/g/n posiadająca dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x MMCX). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC.
220,41 PLN
271,10 PLN
RouterBoard :: RB912UAG-2HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIM
RouterBoard :: BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIM
Kod: RTB-RB912UAG-2HPND-OUT
RouterBOARD BaseBox2 (Outdoor 912UAG-2HPnD) stacja bazowa MikroTik. Chipset Atheros AR9342, 64MB DDR. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11b/g/n, dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x MMCX). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC. W zestawie zasilacz, kostka PoE oraz opaski montażowe.
253,47 PLN
311,77 PLN
RouterBoard :: BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB912UAG-5HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 5Ghz 802.11a/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM) RouterOS Level 4.
RouterBoard :: RB912UAG-5HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 5Ghz 802.11a/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM) RouterOS Level 4.
Kod: RTB-RB912UAG-5HPND
RouterBOARD 912UAG-5HPnD 2x MMCX - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros AR9342, 600MHz CPU, pamięć: 64MB RAM. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11a/n posiadająca dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x MMCX). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC.
223,41 PLN
274,79 PLN
RouterBoard :: RB912UAG-5HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 5Ghz 802.11a/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM) RouterOS Level 4.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: BaseBox 5, RB912UAG-5HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 802.11a/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIM
RouterBoard :: BaseBox 5, RB912UAG-5HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 802.11a/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIM
Kod: RTB-RB912UAG-5HPND-OUT
RouterBOARD BaseBox2 (Outdoor 912UAG-5HPnD) stacja bazowa MikroTik. Chipset Atheros AR9342, 64MB DDR. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11a/g/n, dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x RP-SMA). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC. W zestawie zasilacz, kostka PoE oraz opaski montażowe.
255,37 PLN
314,11 PLN
RouterBoard :: BaseBox 5, RB912UAG-5HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 802.11a/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain Super High Power wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain Super High Power wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB921UAGS-5SHPACD-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB921UAGS-5SHPacd-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 2x2 MIMO
448,27 PLN
551,37 PLN
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain Super High Power wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB922UAGS-5HPacD 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two MMCX connectors, RouterOS L4
RouterBoard :: RB922UAGS-5HPacD 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two MMCX connectors, RouterOS L4
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACD
RouterBoard 922UAGS-5HPacD wyposażony jest w slot miniPCIe, gniazdo SIM, port USB 2.0 i port SFP. Porty Gigabitowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał standardu 802.11ac. Poprzez wspiercie standardu bezprzewodowego 802.11ac możemy uzyskać transfery do 540Mb/s
314,73 PLN
387,12 PLN
RouterBoard :: RB922UAGS-5HPacD 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two MMCX connectors, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACD-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB922UAGS-5SHPacD-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 2x2 MIMO
423,72 PLN
521,18 PLN
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP mini (650MHz CPU) 32MB RAM, 3x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4, tower case
RouterBoard :: hAP mini (650MHz CPU) 32MB RAM, 3x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4, tower case
Kod: RTB-RB931-2ND
RouterBoard RB931-2nD to kompaktowy router LAN 3x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9531, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
64,22 PLN
78,99 PLN
RouterBoard :: hAP mini (650MHz CPU) 32MB RAM, 3x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4, tower casereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP Lite (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: hAP Lite (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB941-2ND
RouterBoard RB941-2nD to kompaktowy router LAN 4x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9531, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
68,02 PLN
83,66 PLN
RouterBoard :: hAP Lite (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP Lite,  RB941-2nD-TC (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: hAP Lite, RB941-2nD-TC (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB941-2ND-TC
RouterBoard RB941-2nD to kompaktowy router LAN 4x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9533, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
68,02 PLN
83,66 PLN
RouterBoard :: hAP Lite,  RB941-2nD-TC (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB951G-2HnD  (600MHz CPU) 128MB RAM, 5x GigE, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: RB951G-2HnD (600MHz CPU) 128MB RAM, 5x GigE, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB951G-2HND Ocena produktu: 5 / 4 opinie Opinie: 4
RouterBoard RB951G-2HnD to kompaktowy router LAN 5x 10/100/1000Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy High Power 2GHz 802.11b/g/n (30dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 2.5dBi Chipset: AR9344, CPU 600MHz, 128MB RAM. Obsługa zasilania przez : PoE lub Jack 8-30V DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
228,13 PLN
280,60 PLN
RouterBoard :: RB951G-2HnD  (600MHz CPU) 128MB RAM, 5x GigE, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB951Ui-2HnD  (CPU 600MHz) 128MB RAM, 5x LAN, PoE on port 5, 1x USB, High Power 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: RB951Ui-2HnD (CPU 600MHz) 128MB RAM, 5x LAN, PoE on port 5, 1x USB, High Power 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB951UI-2HND Ocena produktu: 5 / 3 opinie Opinie: 3
RouterBoard R951Ui-2HnD to kompaktowy router LAN 5x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11g/n High Power (30dBm) oraz wbudowane dwie anteny o zysku 2.5dBi. Port USB 2.0. Chipset: ARxxx, CPU 600MHz, 128MB RAM. Obsługa zasilania przez : PoE lub Jack 8-30V DC. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
168,54 PLN
207,30 PLN
RouterBoard :: RB951Ui-2HnD  (CPU 600MHz) 128MB RAM, 5x LAN, PoE on port 5, 1x USB, High Power 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP RB951Ui-2nD (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, 2xMIMO  RouterOS L4
RouterBoard :: hAP RB951Ui-2nD (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, 2xMIMO RouterOS L4
Kod: RTB-RB951UI-2ND
RouterBoard hAP (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4. Obsługa zasilania przez : PoE lub Jack 8-30V DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
128,07 PLN
157,53 PLN
RouterBoard :: hAP RB951Ui-2nD (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, 2xMIMO  RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB953GS-5HnT-RP (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 802.11a/n 3xMIMO, 3xGigEthernet (RouterOS L5)
RouterBoard :: RB953GS-5HnT-RP (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 802.11a/n 3xMIMO, 3xGigEthernet (RouterOS L5)
Kod: RTB-RB953GS-5HNT-RP
RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP (CPU Scorpion 720Mhz, 128MB RAM) 802.11a/n 3xMIMO, 3xGigEthernet (RouterOS L5)
494,03 PLN
607,66 PLN
RouterBoard :: RB953GS-5HnT-RP (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 802.11a/n 3xMIMO, 3xGigEthernet (RouterOS L5)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBcAP2nD  ceiling AP (300MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: RBcAP2nD ceiling AP (300MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RBCAP2ND
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. Cap-2nD obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena) i może być zasilany przez PoE.
146,54 PLN
180,24 PLN
RouterBoard :: RBcAP2nD  ceiling AP (300MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: DynaDish 5 HacD 5GHz 802.11ac,
RouterBoard :: DynaDish 5 HacD 5GHz 802.11ac,
Kod: RTB-RBDYNADISHG-5HACD
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11ac 30dBm
478,52 PLN
588,58 PLN
RouterBoard :: DynaDish 5 HacD 5GHz 802.11ac,reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure
Kod: RTB-RBFTC11
Zewnętrzy konwerter światłowodowy zasilany przez PoE
110,66 PLN
136,11 PLN
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosurereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna.   It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances.
Revolutionary Light Head Grid 5GHz antenna. It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances.
Kod: RTB-RBLHG-5ND
Routerboard LHG 5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.
164,17 PLN
201,93 PLN
 Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna.   It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances. reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
 Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna.   It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances. - 3 pack
Revolutionary Light Head Grid 5GHz antenna. It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances. - 3 pack
Kod: RTB-RBLHG-5ND-3
Routerboard LHG 5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.-3 pack
501,63 PLN
617,00 PLN
 Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna.   It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances. - 3 packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: mAP2nD (400MHz CPU) 64MB RAM, 2x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
RouterBoard :: mAP2nD (400MHz CPU) 64MB RAM, 2x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RBMAP2ND
mAP jest to małych rozmiarów punkt dostępowy (AP), pracujący w paśmie 2,4 GHz z pełnymi możliwościami RouterOS. mAP możemy zasilić z różnych źródeł np.: USB, PoE pasywne (urządzenie nie jest zgodne ze standardami zasilania 802.3af i 802.3at) oraz z gniazda zasilania. Działa również jako przejściówka PoE - drugim portem Ethernet możemy zasilić inne urządzenie, na przykład można podłączyć urządzenie SXT CPE do niego. Maksymalny pobór prądu na tym porcie wynosi 500mA.
129,97 PLN
159,86 PLN
RouterBoard :: mAP2nD (400MHz CPU) 64MB RAM, 2x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: mAPL-2nD (650 MHz CPU) 64MB RAM,  2.4GHz 802.11b/g/n dual-chain, RouterOS L4 , CPU QCA9533
RouterBoard :: mAPL-2nD (650 MHz CPU) 64MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n dual-chain, RouterOS L4 , CPU QCA9533
Kod: RTB-RBMAPL-2ND
Najmniejszy punkt dostępowy firmy Mikrotik. Jest niewiele większy od pudełka zapałek. Urządzenie zostało wyposażone w moduł radiowy 2x2MIMO pracujący w paśmie 2,4 GHz oraz zintegrowane anteny z zyskiem 1.5dBi. mAPL-2nD jest zasilany poprzez złącze micro USB lub poprze pasywne PoE 5-60V.
72,96 PLN
89,74 PLN
RouterBoard :: mAPL-2nD (650 MHz CPU) 64MB RAM,  2.4GHz 802.11b/g/n dual-chain, RouterOS L4 , CPU QCA9533reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Metal 2SHPn (2GHz 802.11b/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)
RouterBoard :: Metal 2SHPn (2GHz 802.11b/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)
Kod: RTB-RBMETAL-2SHPN
RouterBoard :: RB Metal 2SHPn - Urządzenie typu AP/APC działające w paśmie 2GHz, 802.11b/g/n 1x1 MIMO z licencją RouterOS Level 4, w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych, w metalowej, hermetycznej obudowie. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Bardzo wysoka moc wyjściowa do 1600mW!
285,40 PLN
351,04 PLN
RouterBoard :: Metal 2SHPn (2GHz 802.11b/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Metal 5SHPn (5GHz 802.11a/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)
RouterBoard :: Metal 5SHPn (5GHz 802.11a/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)
Kod: RTB-RBMETAL-5SHPN Ocena produktu: 5 / 1 opinia Opinie: 1
Urządzenie Super High Power (MOC NADAWANIA DO 1300mW) AP/APC funkcjonalnie podobne do MikroTik Groove działające w paśmie 5GHz, 802.11a/n 1x1 MIMO z licencją RouterOS Level 4, w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Chipset: Atheros AR7241, 400MHz CPU, 64MB RAM, 64MB NAND. Moc nadawania: 31dBm. Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 9-30V. Zebezpieczenie przepięciowe portu RF do 16kV. Zasilacz 24V, PoE injector w komplecie
283,11 PLN
348,23 PLN
RouterBoard :: Metal 5SHPn (5GHz 802.11a/n 1x1 MIMO, 1300mW output power)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Metal 52 ac - The Metal is a completely waterproof and rugged outdoor wireless device with a super high 
output power.
Metal 52 ac - The Metal is a completely waterproof and rugged outdoor wireless device with a super high output power.
Kod: RTB-RBMETALG-52SHPACN
Zintegrowane urządzenie z dookólną anteną , CPU QCA9556 , 64MB RAM , gigabitowy port Ethernet , polaryzacja pojedyńcza, pamięć wewnętrzna flash - 16MB
340,12 PLN
418,35 PLN
Metal 52 ac - The Metal is a completely waterproof and rugged outdoor wireless device with a super high 
output power.reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: QRT 2, RBQRTG-2SHPnD 2.4Ghz AP/Backbone/CPE, 3166mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4) with power supply and case
RouterBoard :: QRT 2, RBQRTG-2SHPnD 2.4Ghz AP/Backbone/CPE, 3166mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4) with power supply and case
Kod: RTB-RBQRTG-2SHPND
Zintegrowana stacja (PTP) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 2GHz, zgodna z standardem 802.11b/g/n (1x Gigabit Ethernet). Urządzenie zintegrowane z dualną anteną 2x MIMO o zysku 17dBi, Częstotliwość pracy: 2.4GHz. Chipset: Atheros AR9582, 400MHz CPU, pamięć: 64MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: 19W 24VDC. (w komplecie zasilacz)
425,62 PLN
523,51 PLN
RouterBoard :: QRT 2, RBQRTG-2SHPnD 2.4Ghz AP/Backbone/CPE, 3166mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4) with power supply and casereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT Lite5 ac, RBSXT5HacD2n, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11ac 2x2 MIMO + PoE
RouterBoard :: SXT Lite5 ac, RBSXT5HacD2n, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11ac 2x2 MIMO + PoE
Kod: RTB-RBSXT5HACD2N-LITE-AC
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11ac 5GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: QCA9531 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps, Dwupolaryzacyjna antena o zysku 16dBi, separacja pomiędzy polaryzacjami -35dB. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz i adapter PoE. Licencja level 3 umożliwia zastosować RouterBoard SXT 5hacd2n Lite-5 jako stację kliencką(CPE) lub do realizacji połączeń punkt-punkt.
179,37 PLN
220,63 PLN
RouterBoard :: SXT Lite5 ac, RBSXT5HacD2n, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11ac 2x2 MIMO + PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT 5, RBSXT5HPnDr2 16dBi integrated CPE/Backbone, high power 1250mW TX power + PoE
RouterBoard :: SXT 5, RBSXT5HPnDr2 16dBi integrated CPE/Backbone, high power 1250mW TX power + PoE
Kod: RTB-RBSXT-5HPND
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO. Urządzenie posiada port Fast Ethernet, oraz zintegrowany moduł radiowy o mocy do 1.25Wat . Urządzenie przeznaczone jest na pasmo 5GHz. Wyposażone jest w dwupolaryzacyjną antenę o zysku energetycznym 16dBi i separacji pomiędzy polaryzacjami 35dB.
201,79 PLN
248,20 PLN
RouterBoard :: SXT 5, RBSXT5HPnDr2 16dBi integrated CPE/Backbone, high power 1250mW TX power + PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT 2, RBSXTG2HnD 10dBi dual polarity antena, TX power 32dBm, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, 1x GigE
RouterBoard :: SXT 2, RBSXTG2HnD 10dBi dual polarity antena, TX power 32dBm, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, 1x GigE
Kod: RTB-RBSXTG-2HND
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 2GHz, zgodna z standardem 802.11b/g/n (1x Gigabit Ethernet). Urządzenie zintegrowane z dualną anteną 2x MIMO o zysku 10dBi, szerokość wiązki promieniowania 60°. Częstotliwość pracy: 2.4GHz. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC. (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
226,11 PLN
278,12 PLN
RouterBoard :: SXT 2, RBSXTG2HnD 10dBi dual polarity antena, TX power 32dBm, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, 1x GigEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT SA5, SXTG 5HPnD SAr2 14dBi integrated Sector AP, 90 degrees beamwidth, 1000mW TX power, Gigabit Ethernet
RouterBoard :: SXT SA5, SXTG 5HPnD SAr2 14dBi integrated Sector AP, 90 degrees beamwidth, 1000mW TX power, Gigabit Ethernet
Kod: RTB-RBSXTG-5HND-SAR2
Stacja bazowa typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n 30dBm (1x Gigabit Ethernet). Urządzenie zintegrowane z dualną anteną 2x MIMO o zysku 16dBi. Częstotliwość pracy: 5170-5825MHz. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC. (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
292,62 PLN
359,92 PLN
RouterBoard :: SXT SA5, SXTG 5HPnD SAr2 14dBi integrated Sector AP, 90 degrees beamwidth, 1000mW TX power, Gigabit Ethernet reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT 5 ac, RBSXTG-5HPacD 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, low latency Point to Point

Promocja
RouterBoard :: SXT 5 ac, RBSXTG-5HPacD 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, low latency Point to Point
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/c (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
379,00PLN
323,02 PLN
397,31 PLN
RouterBoard :: SXT 5 ac, RBSXTG-5HPacD 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, low latency Point to Pointreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT HG5 ac, RBSXTG-5HPacD-HG, Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 17 DBI antenna gain
RouterBoard :: SXT HG5 ac, RBSXTG-5HPacD-HG, Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 17 DBI antenna gain
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD-HG
SXT HG5 ac Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11ac 30dBm
338,22 PLN
416,01 PLN
RouterBoard :: SXT HG5 ac, RBSXTG-5HPacD-HG, Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 17 DBI antenna gain reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT SA5 ac, RBSXTG-5HPacD-SA, 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, wide beamwidth sector antenna RouterOS L4, power supply and poe
RouterBoard :: SXT SA5 ac, RBSXTG-5HPacD-SA, 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, wide beamwidth sector antenna RouterOS L4, power supply and poe
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD-SA
Zintegrowana stacja bazowa typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/c (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
342,02 PLN
420,68 PLN
RouterBoard :: SXT SA5 ac, RBSXTG-5HPacD-SA, 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, wide beamwidth sector antenna RouterOS L4, power supply and poereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT HG5, RBSXTG 5HPnD HGr2, 17dbi integrated AP/Backbone/CPE, Gigabit Ethernet
RouterBoard :: SXT HG5, RBSXTG 5HPnD HGr2, 17dbi integrated AP/Backbone/CPE, Gigabit Ethernet
Kod: RTB-RBSXTG-5HPND-HGR2
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n 30dBm
275,51 PLN
338,88 PLN
RouterBoard :: SXT HG5, RBSXTG 5HPnD HGr2, 17dbi integrated AP/Backbone/CPE, Gigabit Ethernet reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT Lite 2,  RBSXT2nDr2, 10 dBi dual polarity 27 dBm, 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO + PoE
RouterBoard :: SXT Lite 2, RBSXT2nDr2, 10 dBi dual polarity 27 dBm, 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO + PoE
Kod: RTB-RBSXT-LITE-2-2NDR2
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11b/g/n 2.4GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: Atheros AR9344 600MHz, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps, moduł radiowy RF o mocy do 500mW. Dwupolaryzacyjna antena o zysku 10dBi. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz, adapter PoE oraz uchwyt montażowy.
141,75 PLN
174,35 PLN
RouterBoard :: SXT Lite 2,  RBSXT2nDr2, 10 dBi dual polarity 27 dBm, 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO + PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT Lite5, RBSXT5nDr2, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO + PoE
RouterBoard :: SXT Lite5, RBSXT5nDr2, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO + PoE
Kod: RTB-RBSXT-LITE-5-5NDR2
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11a/n 5GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps, moduł radiowy RF o mocy do 500mW. Dwupolaryzacyjna antena o zysku 16dBi, separacja pomiędzy polaryzacjami -35dB. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz i adapter PoE. Licencja level 3 umożliwia zastosować RouterBoard SXT 5NDR2 Lite-5 jako stację kliencką(CPE) lub do realizacji połączeń punkt-punkt.
165,31 PLN
203,33 PLN
RouterBoard :: SXT Lite5, RBSXT5nDr2, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO + PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT SixPack  (5x SXT + 1x SXTG-SAR2)
RouterBoard :: SXT SixPack (5x SXT + 1x SXTG-SAR2)
Kod: RTB-RBSXT-SIXPACK-S
Zestaw 5x RouterBOARD SXT 5HnD + SXTG-SAR2 - Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n
1261,67 PLN
1551,85 PLN
RouterBoard :: SXT SixPack  (5x SXT + 1x SXTG-SAR2)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAP2nD white (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
RouterBoard :: RBwAP2nD white (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
Kod: RTB-RBWAP2ND
Punkt dostępowy firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND zostało wyposażone w dwie wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi, 2x2 MIMO i pracuje w standardzie 802.11b/g/n 300Mbps.
127,31 PLN
156,59 PLN
RouterBoard :: RBwAP2nD white (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAP2nD black (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
RouterBoard :: RBwAP2nD black (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
Kod: RTB-RBWAP2ND-BE
RouterBoard RBWAP2ND-BE jest punktem dostępowym firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND-BEzostało wyposażone w dwie wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi, 2x2 MIMO i pracuje w standardzie 802.11b/g/n 300Mbps. Urządzenie jest zasilane poprzez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af.
127,31 PLN
156,59 PLN
RouterBoard :: RBwAP2nD black (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAP AC
RouterBoard :: RBwAP AC
Kod: RTB-RBWAP-AC
Punkt dostępowy którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND AC zostało wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie zostało wyposażone w dwa modułu radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n. Urządzenie jest zasilane poprzez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af.
269,81 PLN
331,87 PLN
RouterBoard :: RBwAP ACreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBWMK Wall Mount Kit for RB2011
RouterBoard :: RBWMK Wall Mount Kit for RB2011
Kod: RTB-RBWMK
RBWMK - ścienny uchwyt mocujący przeznaczony dla RouterBoard RB2011L. Uchwyt pozwala na montaż MikroTik RouterBoard RB2011L bezpośrednio do ściany.
24,32 PLN
29,91 PLN
RouterBoard :: RBWMK Wall Mount Kit for RB2011reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Kod: RTB-S-DA0001
RTB-S-DA0001 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
87,40 PLN
107,50 PLN
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
Kod: RTB-S-DA0003
RTB-S-DA0003 - jest to bardzo tani sposób aby połączyć dwa urządzenia SFP/SFP+ (na przykład dwa CCR1036-8G-2S+) na bardzo krótkich dystansach, w jednej lub pomiędzy szafami rakowymi.
117,81 PLN
144,91 PLN
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SEXTANT G 5HPnD,  RBSEXTANTG5HPnD, 18 dBi dual polarity 30 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO, 1x GigE
RouterBoard :: SEXTANT G 5HPnD, RBSEXTANTG5HPnD, 18 dBi dual polarity 30 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO, 1x GigE
Kod: RTB-SEXTANTG-5HPND
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n. Ulepszona wersja modelu SETANTG-5HND wyposażona w moduł high power RB911G zintegrowany z dualną anteną 2x2 MIMO o zysku 18dBi. Moc modułu radiowego: 30dBm. Częstotliwość pracy: 5170-5825MHz. Chipset: Atheros AR9342 600MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 3. Zasilanie: PoE 8-30VDC.
321,12 PLN
394,98 PLN
RouterBoard :: SEXTANT G 5HPnD,  RBSEXTANTG5HPnD, 18 dBi dual polarity 30 dBm, 802.11a/n 2x2 MIMO, 1x GigEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LC
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LC
Kod: RTB-SFP-S-31DLC10D
S-31DLC10D moduł optyczny SFP+ 10Gbit, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC, zasięg do 10 km, Single Mode, wspiera DDM
414,22 PLN
509,49 PLN
RouterBoard :: S-31DLC10D SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode, 1310nm, LCreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-SFP-S-31DLC20D
S-31DLC20D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 20 km, Single Mode, wspiera DDM
66,88 PLN
82,26 PLN
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDMreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC
Kod: RTB-SFP-S-3223LC10D
S-2332LC10D para modułów optycznych SFP+ 10Gbit, zasięg do 10 km, Single Mode, wspiera DDM
1018,45 PLN
1252,69 PLN
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
Kod: RTB-SFP-S-3553LC20D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) oraz S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
203,73 PLN
250,59 PLN
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC03D
Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
167,82 PLN
206,42 PLN
RouterBoard :: S-85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
52,82 PLN
64,97 PLN
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: RTB-SFP-S-RJ01
RTB-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
81,32 PLN
100,02 PLN
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper modulereklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-8G-1S Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-8G-1S Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CCR1009-8G-1S
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-8G-1S Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
1163,66 PLN
1431,30 PLN
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-8G-1S Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSUreklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSU
RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS106-1C-5S
Cloud Router Switch 106-1C-5S jest inteligentnym switchem w obudowie typu desktop wyposażonym w jeden port combo Gigabit Ethernet / SFP oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. W zestawie znajduje się zasilacz. Zbudowany jest w oparciu o procesor taktowany częstotliwością 400MHz, posiada 128MB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą oprogramowania RouterOS z licencją poziomu L5. Może być zasilany napięciem z przedziału 11-30V.
212,81 PLN
261,76 PLN
RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSUreklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: 502 płyta rozszerzeń 2 x miniPCI dla RB600, RB800 oraz RB532
RouterBoard :: 502 płyta rozszerzeń 2 x miniPCI dla RB600, RB800 oraz RB532
Kod: RTB-D-RB502
RouterBoard 502 - płyta rozszerzeń do RB600, RB800 i RB532 z dwoma dodatkowymi złączami miniPCI
34,20 PLN
42,07 PLN
RouterBoard :: 502 płyta rozszerzeń 2 x miniPCI dla RB600, RB800 oraz RB532reklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain Super high power wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain Super high power wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB921UAGS-5SHPACT-NM
platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB921UAGS-5SHPacT-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880, który pracuje w standardzie 802.11ac
494,03 PLN
607,66 PLN
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain Super high power wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)reklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACT-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB922UAGS-5SHPacT-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 3x3 MIMO
448,42 PLN
551,56 PLN
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)reklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBwAP AC
RouterBoard :: RBwAP AC
Kod: RTB-RBWAP-AC-BE
RouterBoard RBWAP2ND AC BE jest punktem dostępowym firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND AC zostało wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie zostało wyposażone w dwa modułu radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n.
269,81 PLN
331,87 PLN
RouterBoard :: RBwAP ACreklamacja  
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RB411AH (CPU 680MHz) 64MB RAM, 1x LAN, RouterOS L4
RouterBoard :: RB411AH (CPU 680MHz) 64MB RAM, 1x LAN, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB411AH
RouterBOARD 411A. Atheros AR7130 680 / 800 MHz, 64 MB NAND oraz 128 SDRAM. Mikrotik Level 4 obsługuje tryb Bridge AP. Idealny do zastosowania jako bardzo wydajna stacja bazowa, bridge point to point lub końcówka kliencka.
288,82 PLN
355,25 PLN
RouterBoard :: RB411AH (CPU 680MHz) 64MB RAM, 1x LAN, RouterOS L4reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB411AR  (CPU 300MHz)  64MB RAM, 1x LAN, 802.11b/g,  RouterOS L4
RouterBoard :: RB411AR (CPU 300MHz) 64MB RAM, 1x LAN, 802.11b/g, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB411AR
RouterBOARD RB411AR - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros AR7131, 300MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB NAND. Zintegrowany moduł radiowy (złącze MMCX) o mocy do 20dBm działający w standardzie 802.11b/g. Interfejsy sieciowe: 1x 10/100Mbit/s Ethernet, 1x miniPCI. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS level 4. Zasilanie: PoE 9-24VDC.
186,21 PLN
229,04 PLN
RouterBoard :: RB411AR  (CPU 300MHz)  64MB RAM, 1x LAN, 802.11b/g,  RouterOS L4reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB433 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI,  RouterOS L4
RouterBoard :: RB433 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB433+WISP-AP
RouterBoard RB/433 Mikrotik Level 4. Platforma zbudowana w oparciu o procesor AR7130 300MHz, 64MB DDR pamięci RAM, oraz 3x porty 10/100Mbps i 3x slot miniPCI. Pozwala na zbudowanie niezawodnej wydajnej stacji bazowej. Towar objęty gwarancją producenta 14 mieś.
285,40 PLN
351,04 PLN
RouterBoard :: RB433 (CPU 300MHz) 64MB RAM, 3x LAN, 3x mPCI,  RouterOS L4reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB493AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 9x LAN, 3x mPCI, RouterOS L5
RouterBoard :: RB493AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 9x LAN, 3x mPCI, RouterOS L5
Kod: RTB-BOARD-RB493AH-WISP-AP
RouterBoard :: RB493AH płyta typu embedded oparta na procesorze Atheros AR7130 CPU 680/800MHz, 128MB SDRAM. 64MB NAND. Interfejsy sieciowe: 9x 10/100Mbps RJ-45 Ethernet oraz 3x miniPCI. System operacyjny: MikroTik RouterOS Level 5.
448,42 PLN
551,56 PLN
RouterBoard :: RB493AH (CPU 680MHz) 128MB RAM, 9x LAN, 3x mPCI, RouterOS L5reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB750UP (CPU 400MHz) 32MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4
RouterBoard :: RB750UP (CPU 400MHz) 32MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750UP
RouterBoard RB750UP - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR7242 400MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym wbudowane 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 500mA/port). Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC. Zasilacz 24V 2.5A w komplecie.
171,20 PLN
210,58 PLN
RouterBoard :: RB750UP (CPU 400MHz) 32MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB800 (800MHz CPU) 256MB RAM, 3x GigE, 4x mPCI, 1x miniPCIe, RouterOS L6
RouterBoard :: RB800 (800MHz CPU) 256MB RAM, 3x GigE, 4x mPCI, 1x miniPCIe, RouterOS L6
Kod: RTB-BOARD-RB800-WISP-AP
RouterBoard RB800 MPC8544 800MHz Płyta posiada 4 sloty miniPCI, 1 slot miniPCI-e, 3 porty Ethernet 10/100/1000 Mbps, zainstalowany MikroTik RouterOS v4 Level6, 256MB pamięci RAM. Rozszerzalna za pomocą płyt córek PCI lub PCI-e.
999,45 PLN
1229,32 PLN
RouterBoard :: RB800 (800MHz CPU) 256MB RAM, 3x GigE, 4x mPCI, 1x miniPCIe, RouterOS L6reklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: RB711-2Hn MMCX (CPU 400MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 2GHz 802.11b/g/n 27dBm
RouterBoard :: RB711-2Hn MMCX (CPU 400MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 2GHz 802.11b/g/n 27dBm
Kod: RTB-RB711-2HN
RouterBOARD 711-2Hn MMCX - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros AR7240, 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 64MB NAND. Zintegrowana karta radiowa o mocy 27dBm pracująca w standardzie 802.11b/g/n (złącze MMCX). Interfejsy sieciowe: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 3. Zasilanie: PoE 8-30VDC.
38,00 PLN
46,74 PLN
RouterBoard :: RB711-2Hn MMCX (CPU 400MHz) 32MB RAM, 1x LAN, 2GHz 802.11b/g/n 27dBmreklamacja  
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: SXT 6, RBSXTG-6HPND 16dBi 5.9-6.4GHz 28 degree antenna, Dual Chain 802.11a/n wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Gigabit LAN, POE, PSU, RouterOS L4, for license holders only
Nowy produkt
RouterBoard :: SXT 6, RBSXTG-6HPND 16dBi 5.9-6.4GHz 28 degree antenna, Dual Chain 802.11a/n wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Gigabit LAN, POE, PSU, RouterOS L4, for license holders only
Kod: RTB-RBSXTG-6HPND
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 6GHz,
315,42 PLN
387,97 PLN
RouterBoard :: SXT 6, RBSXTG-6HPND 16dBi 5.9-6.4GHz 28 degree antenna, Dual Chain 802.11a/n wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Gigabit LAN, POE, PSU, RouterOS L4, for license holders onlyreklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2017  :: 40692352 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies