Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Mikrotik › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP+ module (1pcs) S+85DLC03D 10G MM 300m 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC03D
1 szt. Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
69,16 PLN
85,07 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
60,36 PLN
74,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX RB750Gr3 (CPU dual core 880MHz) 256MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750GR3
RouterBoard hEX - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA9556 720MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
184,92 PLN
227,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PowerBox RB750P-PBr2 (CPU 400MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 4x PoE, RouterOS L4, outdoor
Kod: RTB-BOARD-RB750P-PB
RouterBoard PowerBox RB750P-PB - wydajny router outdoor LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym wbudowane 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 1A/port). Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC. Zasilacz 24V 2.5A w komplecie.
216,31 PLN
266,06 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX lite RB750r2 (850MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750R2
RouterBoard hEX lite - router LAN oparty o wydajną platformę MikroTik. Chipset: QCA9531-BL3A-R 850MHz, pamięć: 64MB RAM, interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbit/s Ethernet, system operacyjny: RouterOS Level 4. Obsługa zasilania przez PoE 10-28V. Zasilacz w komplecie.
132,96 PLN
163,54 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX PoE Lite RB750UPr2 (CPU 650MHz) 64MB RAM, 5x LAN, 1x USB, 4x PoE, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB750UPR2
RouterBoard RB750UPr2 - wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA9531 650 MHz CPU, pamięć: 64MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym wbudowane 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 1000mA/port). Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC. Zasilacz 24V 2.5A w komplecie.
184,64 PLN
227,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX PoE RB960PGS (CPU 880MHz) 128MB RAM, 5x GigE, USB, RouterOS L4
Kod: RTB-BOARD-RB960PGS
RouterBoard hEX PoE- wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA 880MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. USB Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
249,52 PLN
306,91 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: cAP lite (RBcAPL-2nD) ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-CAP-LITE
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. cAP lite obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena 1,5dBi) i może być zasilany przez PoE.
86,83 PLN
106,80 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU with spare power supply
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU with spare power supply
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S_2APOW
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU with spare power supply
1598,90 PLN
1966,65 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+
1498,46 PLN
1843,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 1GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 1 port combo Ethernet/SFP.
1295,60 PLN
1593,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1016-12G (16-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 2GB RAM, 12x GigE, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1016-12G
RouterBoard :: CCR1016-12G - wyposażony w 16 procesorow (1.2GHz) extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 17.800.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 12Gbit/s. Obudowa rack 19", interfejsy sieciowe: 12x GigE
1935,90 PLN
2381,16 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1016-12S-1S+  Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 12xSFP cages, 1xSFP+ cage, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1016-12S-1S
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 12 portów SFP oraz 1 port SFP+
2249,98 PLN
2767,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1036-12G-4S
RouterBoard :: CCR1036 - wyposażony w 36 rdzeni (1.2GHz) extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 24.000.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 16Gbit/s. Obudowa rack 19" 1U, interfejsy sieciowe: 12x GigE + 4x SFP.
3013,20 PLN
3706,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-12G-4S-EM (36-cores, 1.2GHz per core)  Cloud Core Router, 8GB RAM, 12x GigE, 4x SFP cage, 1U Rackmount
Kod: RTB-CCR1036-12G-4S-EM
RouterBoard :: CCR1036 - wyposażony w 36 rdzeni (1.2GHz) i 8GB pamięci RAM extremalnie wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Wydajność: 24.000.000 pps (fastpath) maksymalna przepustowość do 16Gbit/s. Obudowa rack 19" 1U, interfejsy sieciowe: 12x GigE + 4x SFP.
3559,95 PLN
4378,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S+EM 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
Kod: RTB-CCR1036-8G-2S-EM
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 36 rdzeniowy procesor CCR1036 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe
3896,10 PLN
4792,20 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR1072-1G-8S+ 1x GigE, 8 SFP+ ports, 10G support
Kod: RTB-CCR1072-1G-8S
Routerem klasy przemysłowej CCR1072-1G-8S with Tilera Tile-Gx72 CPU (72-cores, 1.2Ghz per core), 16GB RAM, 8xSFP+ cage, 1xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case
9173,25 PLN
11283,10 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR2004-16G-2S+  Cloud Core Router, 16 x 1G Ports +  2 x 10G SFP+ ports + USB 3.0 typeA
Kod: RTB-CCR2004-16G-2S+
RouterBoard :: CCR2004-16G-2S+ Cloud Core Router, interfejsy sieciowe: 16x 1G Ethernet+ oraz 2 x 10G SFP+ oraz USB 3.0 typeA
1413,45 PLN
1738,54 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CCR2004-1G-12S+2XS  Cloud Core Router, 12 x 10G SFP+ and 2 x 25G SFP28 ports
Kod: RTB-CCR2004-1G-12S+2XS
RouterBoard :: CCR2004-1G-12S+2XS Cloud Core Router, interfejsy sieciowe: 12x 10G SFP+ oraz 2 x 25G SFP28
1802,25 PLN
2216,77 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS106-1C-5S
Cloud Router Switch 106-1C-5S jest inteligentnym switchem w obudowie typu desktop wyposażonym w jeden port combo Gigabit Ethernet / SFP oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. W zestawie znajduje się zasilacz. Zbudowany jest w oparciu o procesor taktowany częstotliwością 400MHz, posiada 128MB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą oprogramowania RouterOS z licencją poziomu L5. Może być zasilany napięciem z przedziału 11-30V.
179,09 PLN
220,28 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS109-8G-1S-2HnD-IN 8 x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
Kod: RTB-CRS109-8G-1S-2HND-IN
CRS109-8G-1S-2HnD-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Urządzenie wyposażone jest w moduł bezprzewodowy High Power 1000mW, 2.4GHz 802.11b/g/n. Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
453,60 PLN
557,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS112-8G-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS112-8G-4S-IN
CRS-112-8G-4S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router), 128MB RAM, 4x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
429,30 PLN
528,04 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS112-8P-4S-IN with QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xGigabit LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS112-8P-4S-IN
CRS-112-8P-4S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router), 128MB RAM, 4x SFP, 8x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
548,98 PLN
675,25 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS125-24G-1S-2HND-IN 24x GigE, SFP, Desktop Case, 1000mW 2.4GHz wireless
Kod: RTB-CRS125-24G-1S-2HND-IN
CRS125-24G-2HnD-1S-IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Urządzenie wyposażone jest w moduł bezprzewodowy High Power 1000mW, 2.4GHz 802.11b/g/n. Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). Procesor 600MHz Qualcomm Atheros AR9344, 128MB RAM, 1x SFP, 24x GigE , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
660,15 PLN
811,99 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS212-1G-10S-1S+IN 1 x GigE, 10xSFP, 1xSFP+,  Desktop Case
Kod: RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN
CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.Każdy z portów Ethernet można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 128MB RAM, 10x SFP, 1x GigE, 1x SFP+ , RouterOS Level 5, obudowa desktop.
672,30 PLN
826,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS305-1G-4S+IN CloudRouter Switch 1x Gigabit Ethernet, 4x SFP+ 10Gbps, dual PSU
Kod: RTB-CRS305-1G-4S+IN
W pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS oraz SwOS (Dual boot). 512MB RAM, 4x SFP+, 1x 10/100/1000 Ethernet ports, RouterOS Level 5, obudowa desktop, PoE 802.3af/at
445,50 PLN
547,96 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS309-1G-8S+IN CloudRouter Switch 1x Gigabit Ethernet, 8x SFP+ 10Gbps, passive cooling
Kod: RTB-CRS309-1G-8S+IN
CloudRouter Switch 1x Gigabit Ethernet, 8x SFP+ 10Gbps, passive cooling
822,15 PLN
1011,25 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
CloudRouter Switch 8x 10G Ethernet 4 x SFP 10G Combo, 1x management port, dual PSU, rackmount 19
Kod: RTB-CRS312-4C+8XG-RM
8-portowy przełącznik posiadający osiem 10 gigabitowych portów oraz 4 typu combo (możliwość wyboru pomiędzy portem ethernet RJ45 a portem SFP) również o przepustowości 10 G. Obudowa rackowa 1U.
1818,45 PLN
2236,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS317-1G-16S-RM with 800MHz CPU, 1GB RAM, 1xGigabit LAN, 16xSFP+ cages, RouterOS L5 or SwitchOS (dual boot), passive cooling 1U rackmount enclosure, Dual redundant PSU
Kod: RTB-CRS317-1G-16S+RM
CRS317-1G-16S+RM Cloud Core Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 (Layer 3) pracujący pod kontrolą oprogramowania RouterOS.
1231,20 PLN
1514,38 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS318-16P-2S+OUT netPower 16P outdoor 18 port switch with 16 Gigabit PoE-out ports and 2 SFP+
Kod: RTB-CRS318-16P-2S+OUT
netPower 16P Cloud Core Switch - 16 portowy outdorowy przełącznik 16 portów Gigabit PoE oraz 2 porty SFP+.
870,75 PLN
1071,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT netPower 15FR outdoor 18 port switch with 15 reverse PoE ports and 2 ports SFP
Kod: RTB-CRS318-1FI-15FR-2S-OUT
netPower 15FR Cloud Core Switch - 18 portowy outdorowy przełącznik 15 portów reverse PoE oraz 2 porty SFP.
449,55 PLN
552,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS326-24G-2S+IN 24x GigE, 2xSFP+, Desktop case
Kod: RTB-CRS326-24G-2S+IN
Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2, oprogramowanie SwOS lub Router OS. 2 x SFP+, 24x GigE , obudowa desktop.
591,30 PLN
727,30 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP+,  Rackmount 19
Kod: RTB-CRS326-24G-2S+RM
Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2 (Layer 2) pracujący pod kontrolą oprogramowania SwOS lub Router OS "Dual boot" . Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 2 x SFP+, 24x GigE , Switch chip 98DX3216A1, napięcie zasilania 9-30V (jack or passive PoE) obudowa RACK 19" 1U.
605,39 PLN
744,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CRS326-24S+2Q+RM 24x GigE, 2x40 Gbps QSFP+,  Rackmount 19
Kod: RTB-CRS326-24S+2Q+RM
Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2 (Layer 2) pracujący pod kontrolą oprogramowania SwOS lub Router OS "Dual boot" . Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 2 x 40 Gbps QSFP+, 24x GigE , Switch chip QCA9531, napięcie zasilania AC 100-240V, obudowa RACK 19" 1U.
1555,20 PLN
1912,90 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: netPower Lite 7R (CSS610-1Gi-7R-2S+OUT) 8 ports 1Gbit, 2 ports 10G SFP+, 7x reverse PoE 1x PoE, outdoor enclosure, SwOS
Kod: RTB-CSS610-1GI-7R-2S+OUT
netPower Lite 7R - outdoorowy przełącznik z 8 portami Gibit, w tym 7 do zasilania z zewnątrz, 1 do podawania zasilania PoE i z dwoma portami 10G SFP+, system SwOS
396,90 PLN
488,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CSS610-8G-2S+IN - Eight 1G Ethernet ports and two SFP+ ports for 10G fiber connectivity. SwOS
Kod: RTB-CSS610-8G-2S+IN
CSS610-8G-2S+IN Cloud Smart Switch - Zarządzalny przełącznik, osiem portów 1G Ethernet i dwa porty SFP+ do połączeń światłowodowych 10G. System SwOS.
310,23 PLN
381,58 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: CubeG-5ac60ad for 60GHz link with 5GHz backup with RouterOS L3 license
RouterBoard :: CubeG-5ac60ad for 60GHz link with 5GHz backup with RouterOS L3 license
Kod: RTB-CUBEG-5AC60AD
Urządzenie do tworzenia połączeń bezprzewodowych w paśmie 60GHz. Oferuje stabilne i szybkie połączenie z kopią zapasową 5GHz
378,88 PLN
466,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Wireless Wire Cube, pair of preconfigured CubeG-5ac60ad for 60GHz link with 5GHz backup
RouterBoard :: Wireless Wire Cube, pair of preconfigured CubeG-5ac60ad for 60GHz link with 5GHz backup
Kod: RTB-CUBEG-5AC60ADPAIR
Wireless Wire Cube, para wstępnie skonfigurowanych urządzeń do tworzenia połączeń bezprzewodowych w paśmie 60GHz. Oferuje stabilne i szybkie połączenie z kopią zapasową 5GHz
737,10 PLN
906,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: DISC Lite5 with 21dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, PoE, PSU, pole mount, RouterOS L3, International version
Kod: RTB-DISC-LITE5
Routerboard DISC LITE 5 to urządzenie typu CPE (końcówka kliencka) łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 21 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz, 802.11a/n, zasilanie: pasywne PoE 11-30V, AR9344 600 MHz, RouterOS Level 3
161,60 PLN
198,77 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Groove 52HPn  2.4/5GHz, CPE
Kod: RTB-GROOVE-52HPN
RouterBOARD Groove-52HPn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz, 1x1 MIMO w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Chipset: Atheros AR9xxx, Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 9-30V. Zebezpieczenie przepięciowe do 16kV.
177,80 PLN
218,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: GrooveA 52HPn 2.4/5GHz, CPE/AP
Kod: RTB-GROOVE-A-52HPN
Urządzenie typu AP/CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz, 1x1 MIMO w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Złącze N męskie umożliwia montaż bezpośrednio do anteny. Chipset: Atheros AR9xxx, Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps Ethernet RJ-45. Zasilanie: PoE 9-30V. Zebezpieczenie przepięciowe do 16kV.
241,74 PLN
297,34 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: GrooveGA 52HPacn
Kod: RTB-GROOVEGA-52AC
RouterBOARD GrooveGA-52HPacn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz
306,87 PLN
377,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: K-65 Rackmount ears set for RB4011 series
Kod: RTB-K-65
13,49 PLN
16,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: K-79 - Rackmount ears set for RB5009 series
Kod: RTB-K-79
K-79 - Zestaw uchwytów Rackmount do urządzeń serii RB5009
14,38 PLN
17,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBLDF-5nD with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, outdoor case, POE, PSU, International version
Kod: RTB-LDF-5
Zintegrowane zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 5 GHz z wbudowaną anteną przeznaczonym do instalacji na talerzach anten satelitarnych
117,90 PLN
145,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (LDFG 5-ac) with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, outdoor case, POE, PSU, International version
Kod: RTB-LDF-5-AC
Zintegrowane zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 5 GHz ac z wbudowaną anteną przeznaczonym do instalacji na talerzach anten satelitarnych
176,18 PLN
216,70 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard (nRayAIM-DH1)  alignment and aiming attachment for the nRAY
Kod: RTB-NRAYAIM-DH1
Dodatkowe mocowanie umożliwiające wizowanie urządzeń nRAY
13,41 PLN
16,49 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBOmniTikU-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO
Kod: RTB-OMN5HND Ocena produktu: 5 / 2 opinie Opinie: 2
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 26dBm. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 oraz port USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
266,08 PLN
327,28 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBOmniTikG-5HacD with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-AC
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11AC. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 1300mW. Chipset: QCA9557 720 MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45 oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 12-57VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
332,14 PLN
408,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBOmniTikPG-5HacD with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-POE-AC
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11AC. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 1300mW. Chipset: QCA9557 720 MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45 w tym 4 porty PoE Out (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 500mA/1000mA/port) oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 12-57VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
394,88 PLN
485,70 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBOmniTikUPA-5HnD 5GHz 802.11a/n outdoor AP dual-polarized omni 2x2 MIMO, PoE 2-5 (500mA/port)
Kod: RTB-OMNUPA-5HND
Zintegrowana stacja bazowa (Access Point) typu full outdoor działająca w paśmie 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n. Urządzenie wyposażone w dwie dualne anteny dookólnymi 2x2 MIMO o zysku 7.5dBi. Moc nadawania do 26dBm. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM, 5x 10/100Mbps Ethernet RJ-45 w tym 4 porty PoE (2-5) umożliwiające zasilenie innych urządzeń poprzez PoE (max. 500mA/port) oraz 1x USB. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
302,33 PLN
371,87 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (PL7400) PWR-LINE with microUSB port for hAP mini and hAP lite
Kod: RTB-PL7400
Urządzenie wykorzystujące sieci elektryczne AC230V do transmisji danych.
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PWR-LINE AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-PL7411-2ND
Urządzenia wykorzystujące sieci elektryczne AC230V do transmisji danych.
139,72 PLN
171,86 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PWR-LINE PRO - speed up to 600 Mbps, 1x LAN
Kod: RTB-PL7510GI
Urządzenia wykorzystujące sieci elektryczne AC230V do transmisji danych.
181,04 PLN
222,68 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Q+BC0003-S+ 40 Gbps QSFP+ brake-out cable to 4x10G SFP+
Kod: RTB-Q+BC0003-S+
Q+BC0003-S+ Kabel rozdzielający40 Gbps QSFP+ do 4 x10G SFP+
178,20 PLN
219,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1m
Kod: RTB-Q+DA0001
Q+DA0001 Przepustowość 40Gbps. Pasywne kable QSFP+, długość 1m.
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Q+85MP01D + 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module, DDM
Kod: RTB-QSFP-Q+85MP01D
Moduł QSFP+ 40G o długości fali 850nm, Multi Mode z DDM
182,25 PLN
224,17 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iL-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, OBUDOWA
Kod: RTB-RB2011L-IN
RB2011iL to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet + 5x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
301,28 PLN
370,57 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iL-RM (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 5x LAN + 5x GigE, PoE , RouterOS L4, Obudowa RACK 19
Kod: RTB-RB2011L-RM
RB2011iL-RM to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet + 5x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC. Obudowa RACK 19".
303,71 PLN
373,56 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011iLS-IN (CPU 600Mhz) 64MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, PoE , desktop case, PSU, RouterOS L4
Kod: RTB-RB2011LS-IN
RB2011LS-IN to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet, 5x Gigabit Ethernet, 1x Gigabit Ethernet. Oprogramowanie: RouterOS L4. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
333,32 PLN
409,98 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011UiAS-2HnD-IN(CPU 600Mhz) 128MB RAM, 1x SFP, 5x LAN + 5x GigE, 1000mW 802.11b/g/n  PoE , desktop case, PSU, RouterOS L5
Kod: RTB-RB2011UAS-2HND-IN Ocena produktu: 4 / 10 opinii Opinie: 10
RB2011UiAS-2HND-IN to wydajny router LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: Atheros AR9344 600MHz CPU, 128MB RAM. Interfejsy sieciowe: 5x FastEthernet, 5x Gigabit Ethernet, 1x SFP, buil-in 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO. Oprogramowanie: RouterOS L5. Zasilanie: Jack 8-28V DC; PoE: 8-28V DC (Ether1). W komplecie obudowa oraz zasilacz AC/DC.
396,90 PLN
488,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB2011UiAS-RM  (CPU 600Mhz) 128MB RAM,  5 x Gigabit LAN, 5 x Fast Ethernet LAN, 1 x SFP, microUSB,  PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB2011UAS-RM
RTB-RB2011UiAS-RM - wydajny router firmy Mikrotik. 5 portów 10/100 Mbps, 5 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack.
364,95 PLN
448,89 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB3011UiAS-RM  (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM,  10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, USB 3.0,  PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB3011UIAS-RM
RTB-RB3011UiAS-RM - wydajny router firmy Mikrotik. 10 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack.
546,71 PLN
672,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM, 1x SFP+, 10x GLAN,  802.11b/g/n  802.11a/n/ac PoE, desktop case, PSU, RouterOS L5
Kod: RTB-RB4011IGS+5HACQ2HND-IN
Urządzenie zbudowane zostało w oparciu o układ AL21400 ARM 32bit (4 rdzenie), posiada 1GB RAM, 10 portów Gigabit Ethernet. Wyposażony został ponadto w port SFP+ RB4011iGS_5HacQ2HnD-IN zawiera dwa uchwyty, które umożliwiają zamontowanie urządzenie w standardowej przestrzeni szafy RACK 1U. RouterOS 5
793,80 PLN
976,37 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB4011iGS+RM  (CPU 1,4Ghz) 1GB RAM,  10 x Gigabit LAN, 1 x SFP, SFP+,  PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB4011IGS+RM
RB4011iGS+RM - wydajny router firmy Mikrotik. 10 portów 10/100/1000 Mbps, 1x SFP+. System operacyjny MikroTik RouterOS, L5 license. Obudowa rack.
639,90 PLN
787,08 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB450Gx4  (716MHz) 512MB RAM, 5x GigE, PoE, RouterOS L5
Kod: RTB-RB450GX4
RouterBoard RB450Gx4 - router LAN oparty o platformę MikroTik. Chipset: Atheros AR7130 716MHz, pamięć 512MB NAND. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbit/s Ethernet, system operacyjny: RouterOS level 5. Obsługa zasilania przez PoE
315,86 PLN
388,51 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB5009UG+S+IN (CPU 4 core 1,4GHz) 1GB RAM, 7x GigE, 1x2,5G Eth, USB, RouterOS L5
Kod: RTB-RB5009UG+S+IN
RB5009UG+S+IN Router posiadający 7 portów Gigabit Ethernet, port 2,5G Ethernet, USB. System - RouterOS - L5
724,95 PLN
891,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hEX S RB760iGS (CPU dual core 880MHz) 256MB RAM, 5x GigE, USB, PoE out #5, RouterOS L4
Kod: RTB-RB760IGS
RouterBoard hEX S-Router posiadający 5 portów Gigabit Ethernet, port SFP, POE wyjściowe na ostatnim porcie. Router wspiera sprzętowe szyfrowanie IPsec (~470 Mbps), obsługuje funkcjonalność serwera The Dude oraz posiada slot microSD w celu instalacji pamięci dla plików lub dla serwera The Dude
213,84 PLN
263,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac   RouterOS L3.
Kod: RTB-RB911-5HACD
RouterBoard :: RB911-5HACD with 650MHz QCA9531 CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11ac RouterOS L3.
134,99 PLN
166,04 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3
Kod: RTB-RB911-5HND
RouterBoard :: RB911-5HnD with 600MHz Atheros CPU, 64MB RAM, 1x LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless 26dBm, 2xMMCX connectors, RouterOS L3
132,39 PLN
162,84 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911G-5HPacD (CPU 720Mhz, 128MB RAM) 1x GigE LAN, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 MIMO, 2x MMCX
Kod: RTB-RB911G-5HPACD
RouterBoard RB911G-5HPacD (2x MMCX) - platforma (płyta główna) firmy MikroTik.
241,91 PLN
297,55 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetBox 5, RB911G-5HPacD-NB 802.11ac with RouterOS L4, power supply and poe, 1x GigE LAN
Kod: RTB-RB911G-5HPACD-NB
RouterBOARD NetBox 802.11a/c stacja bazowa MikroTik. W zestawie zasilacz, kostka PoE oraz opaski montażowe.
340,56 PLN
418,89 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: QRT 5 ac RB911G-5HPacD-QRT Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 24 DBi antenna gain  (RouterOS L4)
Kod: RTB-RB911G-5HPACD-QRT
QRT 5 ac to zewnętrzna płaska antena zintegrowana z RouterBOARD RB911G-5HPacD. Urządzenie ma antenę 24dBi i moduł radiowy wysokiej mocy. Prauje w standardzie 5GHz 802.11ac i jest wstecznie kompatybilny z 802.11a/n.
601,26 PLN
739,55 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB911G-5HPnD 600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGigabit LAN, built-in 5Ghz 802.11a/n 2x2 two chain wireless
Kod: RTB-RB911G-5HPND
RouterBoard RB911 (2x MMCX) - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Zintegrowany moduł radiowy High Power (1000mW) 5GHz AR9283 802.11a/n, 2x MMCX, 1x Gigabit Ethernet. CPU Atheros AR9342 600MHz, 32MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 3. Zasilanie: PoE 10-28VDC.
166,01 PLN
204,19 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: QRT 5, RB911G-5HPnD-QRT 5GHz AP/Backbone/CPE, 1000mW dual-chain, Gigabit Ethernet (RouterOS L4)
Kod: RTB-RB911G-5HPND-QRT
QRT 5 to zewnętrzna płaska antena zintegrowana z RouterBOARD RB911G-5HPN. Urządzenie ma antenę 24dBi i moduł radiowy 5GHz 802.11a/n o mocy do 1000mW (30dBm). Urządzenie jest zasilanie poprzez port Gigabit Ethernet - PoE 8-30V
502,16 PLN
617,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Usługa ubezpieczenia i wymiany uszkodzonych płyt serii RB911 SERWIS 24
Kod: RTB-RB911-SERWIS24
SERWIS 24 - Usługa ubezpieczenia uszkodzonych płyt serii RB911. Kupując teraz płytę z serii RB911 wraz z usługą SERWIS 24, w razie awarii, masz zagwarantowaną wymianę uszkodzonego sprzętu na sprawny w ciągu 24 godzin.
6,67 PLN
8,20 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: BaseBox2 RB912UAG-2HPnD-OUT (CPU 600MHz, 64MB RAM) 2.4Ghz 802.11b/g/n 30dBm 2xMIMO, 1x GigE LAN, USB, mPCIe, SIM
Kod: RTB-RB912UAG-2HPND-OUT
RouterBOARD BaseBox2 (Outdoor 912UAG-2HPnD) stacja bazowa MikroTik. Chipset Atheros AR9342, 64MB DDR. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11b/g/n, dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x MMCX). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC. W zestawie zasilacz, kostka PoE oraz opaski montażowe.
270,94 PLN
333,26 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB912UAG-5HPnD 2x MMCX, dual integrated radio 5Ghz 802.11a/n 30dBm, 1x USB, 1x mPCIe1x SIM (CPU 600MHz, 64MB RAM) RouterOS Level 4.
Kod: RTB-RB912UAG-5HPND
RouterBOARD 912UAG-5HPnD 2x MMCX - platforma (płyta główna) firmy MikroTik. Chipset: Atheros AR9342, 600MHz CPU, pamięć: 64MB RAM. Zintegrowana karta radiowa o mocy 30dBm pracująca w standardzie 802.11a/n posiadająca dwa tory radiowe umożliwiające pracę w technologii 2x2 MIMO (złącza 2x MMCX). Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Port USB 2.0, slot mPCI-e, slot SIM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE/Jack 10-28VDC.
232,63 PLN
286,13 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain Super High Power wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB921UAGS-5SHPACD-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB921UAGS-5SHPacd-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 2x2 MIMO
469,80 PLN
577,85 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain Super high power wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB921UAGS-5SHPACT-NM
platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB921UAGS-5SHPacT-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880, który pracuje w standardzie 802.11ac
502,20 PLN
617,71 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB922UAGS-5HPacD 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two MMCX connectors, RouterOS L4
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACD
RouterBoard 922UAGS-5HPacD wyposażony jest w slot miniPCIe, gniazdo SIM, port USB 2.0 i port SFP. Porty Gigabitowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał standardu 802.11ac. Poprzez wspiercie standardu bezprzewodowego 802.11ac możemy uzyskać transfery do 540Mb/s
307,80 PLN
378,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 2x2 dual chain wireless with two RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACD-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB922UAGS-5SHPacD-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 2x2 MIMO
449,96 PLN
553,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (RB924i-2nD-BT5&BG77) KNOT - IoT Gateway with CAT-M/NB, Bluetooth, 2.4 GHz Wireless, PoE, GNSS, GPIO and Modbus support
Kod: RTB-RB924I-2ND-BT5_BG77
RouterBoard KNOT Bramka IoT z CAT-M/NB, Bluetooth, bezprzewodowa 2,4 GHz, PoE, GNSS, GPIO i obsługą Modbus
310,88 PLN
382,38 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP mini (650MHz CPU) 32MB RAM, 3x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4, tower case
Kod: RTB-RB931-2ND
RouterBoard RB931-2nD to kompaktowy router LAN 3x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9531, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
60,34 PLN
74,22 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP Lite (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB941-2ND
RouterBoard RB941-2nD to kompaktowy router LAN 4x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9531, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
69,66 PLN
85,68 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP Lite,  RB941-2nD-TC (650MHz CPU) 32MB RAM, 4x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB941-2ND-TC
RouterBoard RB941-2nD to kompaktowy router LAN 4x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11b/g/n (16dBm) oraz wbudowane dwie anteny PIF o zysku 1.5dBi Chipset: QCA9533, CPU 650MHz, 32MB RAM. Zasilanie: 5V, 0,7A DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
69,66 PLN
85,68 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RB951Ui-2HnD  (CPU 600MHz) 128MB RAM, 5x LAN, PoE on port 5, 1x USB, High Power 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RB951UI-2HND Ocena produktu: 5 / 3 opinie Opinie: 3
RouterBoard R951Ui-2HnD to kompaktowy router LAN 5x 10/100Mbps Ethernet z funkcją AP 2x2 MIMO. Platforma posiada zintegrowany moduł radiowy 2GHz 802.11g/n High Power (30dBm) oraz wbudowane dwie anteny o zysku 2.5dBi. Port USB 2.0. Chipset: ARxxx, CPU 600MHz, 128MB RAM. Obsługa zasilania przez : PoE lub Jack 8-30V DC. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
184,92 PLN
227,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP RB951Ui-2nD (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, 2xMIMO  RouterOS L4
Kod: RTB-RB951UI-2ND
RouterBoard hAP (650MHz CPU) 64MB RAM, 5x LAN, PoE out, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4. Obsługa zasilania przez : PoE lub Jack 8-30V DC (zasilacz w komplecie). Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4.
139,08 PLN
171,07 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBcAP2nD  ceiling AP (300MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RBCAP2ND
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. Cap-2nD obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena) i może być zasilany przez PoE.
156,41 PLN
192,38 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
MikroTik Cube Lite60 - (RBCube-60ad) The most affordable 60 GHz CPE for crowded wireless spectrum (60GHz antenna, 802.11ad wireless, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, RouterOS L3, POE, PSU) for 1Gbps full duplex on distances of up to 2km
Kod: RTB-RBCUBE-60AD
Urządzenie Cube Lite60 to Acess Point dla 60GHz w wyjątkowo zatłoczonych obszarach.
218,21 PLN
268,40 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
MikroTik :: (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM) NetMetal ac² -Dual band AP for massive loads, improved 4-core CPU and 256 MB RAM. MiniPCIe slot for an LTE or other wireless modules and an SFP port for fiber.
Kod: RTB-RBD23UGS-5HPACD2HND-NM
NetMetal ac² - dwupasmowy AP do obsługi dużych obciążeń, ulepszony 4-rdzeniowy procesor,256 MB RAM. Ggniazdo miniPCIe dla LTE oraz port SFP dla światłowodu.
531,36 PLN
653,57 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (RBD25G-5HPacQD2HPnD) tri-band (one 2.4 GHz & two 5 GHz ) home access point with meshing technology
Kod: RTB-RBD25G-5HPACQD2HPND
RBD25G-5HPacQD2HPnD z serii produktów Audience to trzy pasmowy (jeden 2.4 GHz & dwa 5 GHz ) domowy access point z technologią mesh
514,35 PLN
632,65 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (RBD53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) Chateau 5G router ultimate home AP with ultra-fast LTE/5G support
RouterBoard :: (RBD53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) Chateau 5G router ultimate home AP with ultra-fast LTE/5G support
Kod: RTB-RBD53G-5HACD2HND-TC_RG
Chateau 5G Router Najlepszy domowy punkt dostępowy z superszybką obsługą LTE/5G
1599,75 PLN
1967,69 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6) hAP ac³ LTE6 kit, home AP with LTE6 modem
Kod: RTB-RBD53GR-5HACD2HND_LTE6
hAP ac³ LTE6 kit - domowy AP z modemem LTE6
666,43 PLN
819,71 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD) Wireless dual-band router with 5 Gigabit Ethernet ports, 2 external antennas.
Kod: RTB-RBD53IG-5HACD2HND
hAP ac³ - Dwupasmowy router bezprzewodowy z 5 portami Gigabit Ethernet, 2 anteny zewnętrzne.
303,26 PLN
373,01 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Disc Lite 5 ac with 21dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1 x Gigabit LAN, PoE, PSU, pole mount, RouterOS L3, International version
Kod: RTB-RBDISCG-5ACD
Urządzenie typu CPE (końcówka kliencka) łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 21 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz, 802.11ac, zasilanie: pasywne PoE 11-30V, ARM 32bit 716 MHz, 256MB RAM, Gigabit Ethernet, RouterOS Level 3
182,21 PLN
224,12 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: DynaDish 5 HacD 5GHz 802.11ac,
Kod: RTB-RBDYNADISHG-5HACD
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11ac 30dBm
478,59 PLN
588,67 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: FTC, RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure
Kod: RTB-RBFTC11
Zewnętrzy konwerter światłowodowy zasilany przez PoE
120,53 PLN
148,25 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG 2) Revolutionary  Light Head Grid 2GHz antenna. It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances.
Kod: RTB-RBLHG-2ND
Routerboard LHG 2 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi. Pracuje w paśmie 2,4 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.
180,43 PLN
221,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG XL 2) High Power Light Head Grid 21 dBi 2,4GHz antenna, Dual Chain 802.11b/g/n wireless, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHG-2ND-XL
Routerboard LHG XL 2 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 21 dBi. Pracuje w paśmie 2,4 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.
210,60 PLN
259,04 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG HP5) High Power Light Head Grid 24.5dBi 5GHz antenna, Dual Chain High Power 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHG-5HPND
Routerboard LHG HP5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 28 dBm.
214,61 PLN
263,97 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG XL HP5) High Power Light Head Grid 27 dBi 5GHz antenna, Dual Chain High Power 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHG-5HPND-XL
Routerboard LHG XL HP5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 27 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 28 dBm.
251,99 PLN
309,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG XL HP5 4Pack) High Power Light Head Grid 27 dBi 5GHz antenna, Dual Chain High Power 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHG-5HPND-XL4PACK
Routerboard LHG XL HP5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 27 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 28 dBm, 4 - pack
955,80 PLN
1175,63 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG 5) Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna. It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances.
Kod: RTB-RBLHG-5ND
Routerboard LHG 5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.
190,35 PLN
234,13 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
 Revolutionary  Light Head Grid 5GHz antenna.   It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances. - 3 pack
Kod: RTB-RBLHG-5ND-3
Routerboard LHG 5 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.-3 pack
526,50 PLN
647,60 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(RBLHGG-5acD) LHG 5 ac Compact and Light Head Grid 5GHz antenna. It is perfect for point to point links or for use as a CPE at longer distances.
Kod: RTB-RBLHGG-5ACD
Routerboard LHG 5 ac to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 24,5 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 25 dBm.
271,35 PLN
333,76 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG XL 5 ac) High Power Light Head Grid 27 dBi 5GHz antenna, Dual Chain High Power 802.11ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHGG-5ACD-XL
Routerboard LHG XL 5 ac to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 27 dBi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą 28 dBm.
307,40 PLN
378,10 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(LHG XL 52 ac) High Power Light Head Grid 27 dBi 5GHz / 18 dBi 2.4 GHz antenna, Dual Chain High Power 802.11ac wireless, quad-core 716 MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, 1xSFP, POE, PSU, RouterOS L3,
Kod: RTB-RBLHGG-5HPACD2HPND-XL
Routerboard LHG XL 52 ac to bardzo mocne urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 27 dBi 5GHz / 18 dBi 2.4 GHzi. Pracuje w paśmie 5 GHz z mocą nadawczą do 30 dBm i 29 dBm w paśmie 2,4 GHz.
571,05 PLN
702,39 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
LHG 60G - (RBLHGG-60ad)  Device for 60Ghz link (60GHz antenna, 802.11ad wireless, four core 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, RouterOS L3, POE, PSU) for 1Gbps full duplex on distances of up to 2km
Kod: RTB-RBLHGG-60AD
465,75 PLN
572,87 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Wireless Wire Dish - (RBLHGG-60ad kitr2) Pair of preconfigured LHGG-60ad devices for 60Ghz link (60GHz antenna, 802.11ad wireless, four core 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, RouterOS L3, POE, PSU) for 1Gbps full duplex on distances of up to 2km
Kod: RTB-RBLHGG-60AD-KITR2
Wireless Wire Dish - (RBLHGG-60ad kitr2) Pair of preconfigured LHGG-60ad devices for 60Ghz link (60GHz antenna, 802.11ad wireless, four core 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, RouterOS L3, POE, PSU) for 1Gbps full duplex on distances of up to 2km
911,25 PLN
1120,84 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
MikroTik (RBLHGGR&R11e-LTE6) LHG LTE6 kit - a device for very remote locations with Gigabit Ethernet and PoE-in, a CAT6 LTE modem
MikroTik (RBLHGGR&R11e-LTE6) LHG LTE6 kit - a device for very remote locations with Gigabit Ethernet and PoE-in, a CAT6 LTE modem
Kod: RTB-RBLHGGR_R11E-LTE6
Routerboard LHGR R11E to urządzenie łączące w sobie modem LTE6 ze zintegrowaną anteną o zysku 17dbi oraz jeden port Gigabit Ethernet. Dla bardzo odległych lokalizacji ze słabym sygnałem sieci komórkowych.
605,68 PLN
744,99 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
MikroTik (RBLHGR) LHG R - a device without LTE modem for very remote locations that are within cellular network coverage.
Kod: RTB-RBLHGR
Routerboard LHG R to urządzenie do podłaczenia modemu LTE ze zintegrowaną anteną o zysku 17dbi oraz jednym portem Ethernet. Dla bardzo odległych lokalizacji ze słabym sygnałem sieci komórkowych.
323,19 PLN
397,52 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(RBLHGR&R11e-4G) LHG 4G kit - a device for remote locations that are within cellular network coverage.
(RBLHGR&R11e-4G) LHG 4G kit - a device for remote locations that are within cellular network coverage.
Kod: RTB-RBLHGR-R11E-4G
Routerboard LHGR R11E to urządzenie łączące w sobie modem LTE ze zintegrowaną anteną o zysku 21 dBi oraz jeden port Ethernet
496,53 PLN
610,73 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
(RBLHGR&R11e-LTE) LHG LTE kit - a device for remote locations that are within cellular network coverage.
Kod: RTB-RBLHGR-R11E-LTE
Routerboard LHGR R11E to urządzenie łączące w sobie modem LTE ze zintegrowaną anteną o zysku 17dbi oraz jeden port Ethernet
477,50 PLN
587,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBM11G with MediaTek MT7621 Dual Core 880MHz CPU, 256MB DDR RAM, 1 Gigabit LAN, 1 miniPCIe, 1 SIM card slot, 16MB NAND with RouterOS L4
Kod: RTB-RBM11G
Router firmy Mikrotik, 880MHz Atheros CPU, 256MB RAM, 1x 1Gbps LAN, 1 miniPCIe, 1 SIM card slot, 16MB NAND, RouterOS level 4
123,52 PLN
151,93 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: mAP2nD (400MHz CPU) 64MB RAM, 2x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-RBMAP2ND
mAP jest to małych rozmiarów punkt dostępowy (AP), pracujący w paśmie 2,4 GHz z pełnymi możliwościami RouterOS. mAP możemy zasilić z różnych źródeł np.: USB, PoE pasywne (urządzenie nie jest zgodne ze standardami zasilania 802.3af i 802.3at) oraz z gniazda zasilania. Działa również jako przejściówka PoE - drugim portem Ethernet możemy zasilić inne urządzenie, na przykład można podłączyć urządzenie SXT CPE do niego. Maksymalny pobór prądu na tym porcie wynosi 500mA.
137,66 PLN
169,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: mAPL-2nD (650 MHz CPU) 64MB RAM,  2.4GHz 802.11b/g/n dual-chain, RouterOS L4 , CPU QCA9533
Kod: RTB-RBMAPL-2ND
Najmniejszy punkt dostępowy firmy Mikrotik. Jest niewiele większy od pudełka zapałek. Urządzenie zostało wyposażone w moduł radiowy 2x2MIMO pracujący w paśmie 2,4 GHz oraz zintegrowane anteny z zyskiem 1.5dBi. mAPL-2nD jest zasilany poprzez złącze micro USB lub poprze pasywne PoE 5-60V.
80,96 PLN
99,58 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Metal 52 ac - The Metal is a completely waterproof and rugged outdoor wireless device with a super high 
output power.
Kod: RTB-RBMETALG-52SHPACN
Zintegrowane urządzenie z dookólną anteną , CPU QCA9556 , 64MB RAM , gigabitowy port Ethernet , polaryzacja pojedyńcza, pamięć wewnętrzna flash - 16MB
357,21 PLN
439,37 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT 2, RBSXTG2HnD 10dBi dual polarity antena, TX power 32dBm, 802.11b/g/n, 2x2 MIMO, 1x GigE
Kod: RTB-RBSXTG-2HND
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 2GHz, zgodna z standardem 802.11b/g/n (1x Gigabit Ethernet). Urządzenie zintegrowane z dualną anteną 2x MIMO o zysku 10dBi, szerokość wiązki promieniowania 60°. Częstotliwość pracy: 2.4GHz. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC. (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
238,91 PLN
293,86 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT SA5, RBSXTG-5HPnD-SAr2 14dBi integrated Sector AP, 90 degrees beamwidth, 1000mW TX power, Gigabit Ethernet
Kod: RTB-RBSXTG-5HND-SAR2
Stacja bazowa typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/n 30dBm (1x Gigabit Ethernet). Urządzenie zintegrowane z dualną anteną 2x MIMO o zysku 16dBi. Częstotliwość pracy: 5170-5825MHz. Chipset: Atheros AR7241 400MHz CPU, pamięć: 32MB RAM. Interfejs: 1x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 8-30VDC. (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
301,72 PLN
371,12 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXT SA5 ac, RBSXTG-5HPacD-SA, 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, wide beamwidth sector antenna RouterOS L4, power supply and poe
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD-SA
Zintegrowana stacja bazowa typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/c (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
356,40 PLN
438,37 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: SXTsq Lite2,  RBSXTsq2nD, 10 dBi dual polarity 27 dBm, 2.4GHz 802.11b/g/n 2x2 MIMO + PoE
Kod: RTB-RBSXTSQ2ND
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11b/g/n 2.4GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: QCA9533 600MHz, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps, moduł radiowy RF o mocy do 500mW. Dwupolaryzacyjna antena o zysku 10dBi. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz, adapter PoE oraz uchwyt montażowy.
118,42 PLN
145,66 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (SXTsq 5), RBSXTsq5HPnD, 16 dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4
Kod: RTB-RBSXTSQ5HPND
SXTsq 5 - urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11a/n 5GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps. Dwupolaryzacyjna antena o zysku 16dBi, separacja pomiędzy polaryzacjami -35dB. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz i adapter PoE. Licencja level 3 umożliwia zastosować SXTsq 5 jako stację kliencką(CPE) lub do realizacji połączeń punkt-punkt.
154,35 PLN
189,85 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (SXTsq Lite5), RBSXTsq5nD, 16 dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L3
Kod: RTB-RBSXTSQ5ND
SXTsq Lite5 - urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11a/n 5GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: Atheros AR9344 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps. Dwupolaryzacyjna antena o zysku 16dBi, separacja pomiędzy polaryzacjami -35dB. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz i adapter PoE. Licencja level 3 umożliwia zastosować SXTsq Lite5 jako stację kliencką(CPE) lub do realizacji połączeń punkt-punkt.
141,02 PLN
173,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: (RBSXTsqG-5acD), SXTsq 5 ac, 16 dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11a/n/ac wireless, 716MHz CPU, 256MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L3
Kod: RTB-RBSXTSQG-5ACD
SXTsq 5 ac - urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11a/n/ac
165,64 PLN
203,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAP2nD white (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
Kod: RTB-RBWAP2ND
Punkt dostępowy firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND zostało wyposażone w dwie wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi, 2x2 MIMO i pracuje w standardzie 802.11b/g/n 300Mbps.
133,65 PLN
164,39 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAP2nD black (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n dual chain, RouterOS L4
Kod: RTB-RBWAP2ND-BE
RouterBoard RBWAP2ND-BE jest punktem dostępowym firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND-BEzostało wyposażone w dwie wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi, 2x2 MIMO i pracuje w standardzie 802.11b/g/n 300Mbps. Urządzenie jest zasilane poprzez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af.
136,32 PLN
167,67 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD) new revision with 2x Gigabit Ethernet ports
Kod: RTB-RBWAPG-5HACD2HND
Nowa wersja wAP ac - Punkt dostępowy którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. Urządzenie wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie wyposażone w dwa moduły radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n, zasilane przez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af.
271,35 PLN
333,76 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD) new revision with 2x Gigabit Ethernet ports-Black Edition
Kod: RTB-RBWAPG-5HACD2HND-BE
Nowa wersja wAP ac - Punkt dostępowy którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. Urządzenie wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie wyposażone w dwa moduły radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n, zasilane przez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af. Wersja w czrnej obudowie.
271,35 PLN
333,76 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Wireless Wire RBwAPG-60ad kit - 60 GHz wireless link
Kod: RTB-RBWAPG-60AD-KIT
Urządzenie tworzy połączenie bezprzewodowe przy użyciu szyfrowania AES, pracujące w paśmie 60GHz. Oferuje stabilne i szybkie połączenie do 1 Gbit na dystansie 100 metrów i większym.
623,70 PLN
767,15 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwAPG-60ad-SA 60GHz Base Station with Phase array 180° beamforming Integrated antenna, specially designed for Multipoint connections
Kod: RTB-RBWAPG-60AD-SA
wAP 60G AP routerOS posiadający zintegrowany moduł radiowy pracujący na częstotliwości 60GHz. wAP 60G AP może być użyty zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń oraz może pracować w wielu różnych trybach - Stacja Bazowa, link Punkt-Punkt lub CPE.
603,45 PLN
742,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: RBwsAP-5Hac2nD white (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n 5GHz 802.11ac, RouterOS L4
Kod: RTB-RBWSAP-5HAC2ND
Punktem Dostępowym, działająca w paśmie 2.4GHz (802.11b/g/n) oraz 5GHz (802.11ac), 3x 10/100 Ethernet, 1x USB 2.0, PoE-in 802.3af/at, PoE-out passthrough (Ethernet 3), 18-57 V
149,85 PLN
184,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+AO0005  SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m
Kod: RTB-S+AO0005
S+AO0005 10GbE SFP+ Direct Attach Active Cable Assembly 5m.
157,95 PLN
194,28 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-4554LC80D Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) and S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
Kod: RTB-S-4554LC80D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) oraz S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
275,40 PLN
338,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C49DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C51DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C53DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C55DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C57DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C59DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C61DLC40D
89,10 PLN
109,59 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45
Kod: RTB-SFP-S+RJ10
RTB-SFP-S+RJ10 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M/2,5G/5G/10G. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
202,10 PLN
248,58 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-SFP-S-31DLC20D
S-31DLC20D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 20 km, Single Mode, wspiera DDM
71,20 PLN
87,58 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
Kod: RTB-SFP-S-3553LC20D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) oraz S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
214,65 PLN
264,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC03D
Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
170,99 PLN
210,32 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
53,62 PLN
65,95 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: RTB-SFP-S-RJ01
RTB-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
88,17 PLN
108,45 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: The solidMOUNT is an advanced pole mount adapter for LHG series products.
Kod: RTB-SOLIDMOUNT
solidMOUNT - masztowy uchwyt mocujący przeznaczony dla produktów serii LHG.
87,08 PLN
107,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: wAP 60G - RBwAPG-60ad with RouterOS L3 weatherproof integrated 60GHz wireless unit, that can be used indoors or outdoors
Kod: RTB-WAP-60G
304,64 PLN
374,71 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: wAP 60G AP - RBwAPG-60ad with RouterOS L4 weatherproof integrated 60GHz wireless unit, that can be used indoors or outdoors
Kod: RTB-WAP-60G-AP
wAP 60G AP routerOS posiadający zintegrowany moduł radiowy pracujący na częstotliwości 60GHz. wAP 60G AP może być użyty zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń oraz może pracować w wielu różnych trybach - Stacja Bazowa, link Punkt-Punkt lub CPE.
388,80 PLN
478,22 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: WMK4011 is a simple solution for mounting the RB4011 in public locations to avoid accidental unplugging of cables.
Kod: RTB-WMK4011
36,45 PLN
44,83 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: XS+DA0001 - 25G SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
Kod: RTB-XS+DA0001
XS+DA0001 25GbE SFP/SFP+/SFP28 Pasywne przewody miedziane zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń - 1m,
87,72 PLN
107,90 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: XS+DA0003 - 25G SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m
Kod: RTB-XS+DA0003
XS+DA0001 25GbE SFP/SFP+/SFP28 Pasywne przewody miedziane zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń - 3m,
119,68 PLN
147,21 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: PowerBox Pro with 800MHz CPU, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN (four with PoE out), SFP cage, RouterOS L4, outdoor case, PSU, PoE, mounting set
Kod: RTB-BOARD-RB960PGS-PB
RouterBoard hEX PoE- wydajny router SOHO LAN oparty o platformę MikroTik. Procesor: QCA 880MHz CPU, pamięć: 128MB RAM, 64MB Flash. Interfejsy sieciowe: 5x 10/100/1000Mbps Ethernet RJ-45. USB Oprogramowanie: RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 9-30VDC lub Jack 8-30VDC
319,95 PLN
393,54 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+
1518,75 PLN
1868,06 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: CCR1036-8G-2S 8x GigE, 2 SFP+ ports, 10G support (up to 42 milion pps)
Kod: RTB-CCR1036-8G-2S
RTB-CCR1036-8G-2S jest routerem klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor CCR1036 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s).
3325,05 PLN
4089,81 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: FiberBox 5x 1.25G Ethernet SFP cage (Mini-GBIC); DDMI supported, RouterOS, outdoor case, PSU, mounting set
Kod: RTB-CRS105-5S-FB
CRS105-5S-FB jest routerem przystosowanym do instalacji na zewnątrz pomieszczeń. Posiada pięć portów SFP. W zestawie znajduje się moduł RJ45 to SFP
243,00 PLN
298,89 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (CRS310-1G-5S-4S+OUT) netFiber 9 outdoor 9 port switch 5 SFP ports and 4 ports SFP+, 1 port G Ethernet (PoE in)
Kod: RTB-CRS310-1G-5S-4S+OUT
netFiber 9 Cloud Core Switch - 9 portowy outdorowy przełącznik 5 portów SFP, 4 porty SFP+ 1 port Gbit Ethernet z PoE in.
830,25 PLN
1021,21 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: CRS328-24P-4S+RM 24x GigE PoE out, 4xSFP+,  Rackmount 19
Kod: RTB-CRS328-24P-4S+RM
28-portowy przełącznikm posiadającym 24 gigabitowe porty ethernet ( mogą zasilac urządzenia :PoE pasywne, 802.3af/at) oraz cztery porty SFP+. Przełącznik posiada funkcję "Dual boot" (RouterOS lub SwOS). Obudowa rackowa 1U.
1291,95 PLN
1589,10 PLN
 
Zarezerwuj produkt
CloudRouter Switch 20x SFP, 4x Ethernet/SFP Combo, 4x SFP+ 10Gbps, dual PSU
Kod: RTB-CRS328-4C-20S-4S+RM
28-portowy przełącznik posiadający cztery gigabitowe porty typu combo (możliwość wyboru pomiędzy portem ethernet RJ45 a portem SFP), 20 portów SFP oraz cztery porty SFP+. Przełącznik posiada funkcję "Dual boot" (RouterOS lub SwOS). Obudowa rackowa 1U.
1121,85 PLN
1379,88 PLN
 
Zarezerwuj produkt
Mikrotik :: CRS354-48G-4S+2Q+RM CloudRouter Switch 48x Gigabit Ethernet, 4x SFP+ 10Gbps, 2x QSFP+ 40Gbps
Kod: RTB-CRS354-48G-4S+2Q+RM
Mikrotik - Wysokowydajny 48-portowy gigabitowy przełącznik ethernetowy posiadający cztery porty SFP+ oraz dwa QSFP+.
1575,45 PLN
1937,80 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: CSS326-24G-2S+RM 24x GigE, 2xSFP, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CSS326-24G-2S+RM
CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch - w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2 (Layer 2) pracujący pod kontrolą oprogramowania SwOS. Każdy z portów można skonfigurować do pracy jako switch lub router (gateway/firewall/VPN router). 1x SFP, 24x GigE , Switch chip 98DX3216A1, napięcie zasilania 10-30V (jack or passive PoE)obudowa RACK 19" 1U.
435,38 PLN
535,52 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port module
Kod: RTB-CWDM-MUX8A
927,45 PLN
1140,76 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: GrooveG 52HPacn
Kod: RTB-GROOVEG-52AC
RouterBOARD GrooveG-52HPacn - Urządzenie typu CPE (klienckie) działające w paśmie 2.4/5GHz
245,23 PLN
301,63 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (LDF 2) RBLDF-2nD with 10dBi integrated 2,4GHz antenna, Dual Chain 802.11b/g/n wireless, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, outdoor case, POE, PSU, International version
Kod: RTB-LDF-2
Zintegrowane zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 2 GHz z wbudowaną anteną przeznaczonym do instalacji na talerzach anten satelitarnych
114,41 PLN
140,72 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard (nRAYG-60adpair) Wireless Wire nRAY Pair of preconfigured for 60Ghz link 2 Gb/s aggregate link in the 1500m, CPU 2 cores, 1 GHz, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, RouterOS L3, POE, PSU, nRAY solidMOUNT
Kod: RTB-NRAYG-60ADPAIR
Wireless Wire nRAY - (nRAYG-60adpair) Para urządzeń dla linku 60Ghz na dystansie 1500m, 2 rdzenie CPU, 256MB RAM, 1x Gigabit LAN, RouterOS L3, POE, zailacz i nRAY solidMOUNT
919,35 PLN
1130,80 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: Intercell 10 B38+B39 - outdoor TDD-LTE dual carriers base station
Kod: RTB-P02003-B38B39-10W
Intercell 10 B38+B39 - zewnętrzna stacja bazowa TDD-LTE z dwoma nośnikami
12145,95 PLN
14939,52 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: NetMETAL 5 (720MHz CPU, 128MB RAM, 1xGigabit LAN, 1xSFP cage, 1xUSB, 1xminiPCI-e, built-in 5Ghz 802.11ac 3x3 tripple chain wireless w three RP-SMA connectors, RouterOS L4, outdoor enclosure, POE, PSU, pole mount, rail mount)
Kod: RTB-RB922UAGS-5HPACT-NM
Platforma outdoor firmy Mikrotik zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point. RTB-RB922UAGS-5SHPacT-NM - wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac 3x3 MIMO
488,47 PLN
600,82 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8) KNOT LR8 kit- An out-of-the-box IoT Gateway solution for LoRa technology.
Kod: RTB-RB924I-2ND-BT5_BG77_R11E-LR8
RouterBoard KNOT LR8 kit Bramka IoT dla technologii LoRa
684,45 PLN
841,87 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (RB924i-2nD-BT5&BG77&R11e-LR9) KNOT LR98 kit- An out-of-the-box IoT Gateway solution for LoRa technology.
Kod: RTB-RB924I-2ND-BT5_BG77_R11E-LR9
RouterBoard KNOT LR9 kit Bramka IoT dla technologii LoRa
684,45 PLN
841,87 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBcAPGi-5acD2nD cAP ac ceiling AP (716MHz CPU) 128MB RAM, 2x Gigabit LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 5GHz 802.11ac, RouterOS L4
Kod: RTB-RBCAPGI-5ACD2ND
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. Cap ac obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz i 5 GHz 802.11ac (zintegrowana antena) i może być zasilany przez PoE.
218,70 PLN
269,00 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBcAPGi-5acD2nD-XL cAP XL ac ceiling AP (710MHz CPU) 128MB RAM, 2x Gigabit LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 5GHz 802.11ac, RouterOS L4
Kod: RTB-RBCAPGI-5ACD2ND-XL
AP w wersji XL firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. cAP XL ac obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz i 5 GHz 802.11ac (zintegrowana antena) i może być zasilany przez PoE.
311,85 PLN
383,58 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6) tri-band (one 2.4 GHz & two 5 GHz ) home access point kit with LTE modem and meshing technology
Kod: RTB-RBD25G-5HPACQD2HPND_LT
RBD25G-5HPacQD2HPnD z serii produktów Audience to trzy pasmowy (jeden 2.4 GHz & dwa 5 GHz ) domowy access point z LTE i technologią mesh
834,30 PLN
1026,19 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA) Chateau LTE12 ultimate home AP with LTE support
Kod: RTB-RBD53G-5HACD2HND-TC_EG
Chateau LTE12 z serii produktów Chateau to najlepszy domowy AP ze wsparciem LTE
708,75 PLN
871,76 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (RBLDFR&R11e-LTE6) LDF LTE6 kit with RouterOS L3
Kod: RTB-RBLDFR_R11E-LTE6
Zintegrowane zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe LTE6 z wbudowaną anteną przeznaczonym do instalacji na talerzach anten satelitarnych, RouterOS L3
484,38 PLN
595,79 PLN
 
Zarezerwuj produkt
MikroTik (RBLHGR&R11e-LTE6) LHG LTE6 kit - a device for very remote locations that are within cellular network coverage.
Kod: RTB-RBLHGR-R11E-LTE6
Routerboard LHGR R11E to urządzenie łączące w sobie modem LTE6 ze zintegrowaną anteną o zysku 17dbi oraz jeden port Ethernet. Dla bardzo odległych lokalizacji ze słabym sygnałem sieci komórkowych.
542,70 PLN
667,52 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBM33G
Kod: RTB-RBM33G
RBM33G to w pełni funkcjonalne urządzenie, płyta idealnie nadająca się do tworzenia niestandardowych rozwiązań. Urządzenie zostało zaprojektowane w oparciu o ta sama płytę PCB co urządzenia serii RB433 i RB953 - tak samo rozmieszczone otwory montażowe. RBM33G wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 880MHz i 256MB RAM pamięci DDR3 oraz trzy gigabitowe porty Ethernet. Urządzenie idealnie sprawdzi się w konfiguracji wymagających dwóch modemów 3G/LTE.
170,10 PLN
209,22 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: SXT Lite5 ac, RBSXT5HacD2n, 16 dBi dual polarity 27 dBm, 802.11ac 2x2 MIMO + PoE
Kod: RTB-RBSXT5HACD2N-LITE-AC
Urządzeniem typu CPE pracujące w standardzie 802.11ac 5GHz, 2x2 MIMO. Oparty o układ: QCA9531 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x Fast Ethernet 10/100Mbps, Dwupolaryzacyjna antena o zysku 16dBi, separacja pomiędzy polaryzacjami -35dB. Oprogramowanie: RouterOS L3. W komplecie zasilacz i adapter PoE. Licencja level 3 umożliwia zastosować RouterBoard SXT 5hacd2n Lite-5 jako stację kliencką(CPE) lub do realizacji połączeń punkt-punkt.
196,30 PLN
241,45 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: SXT 5 ac, RBSXTG-5HPacD 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, low latency Point to Point
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/c (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
351,86 PLN
432,79 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: SXT HG5 ac, RBSXTG-5HPacD-HG, Dual chain 5GHz 802.11a/n/ac QCA9882, 128 MB RAM, 720 MHz CPU, 17 DBI antenna gain
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD-HG
SXT HG5 ac Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11ac 30dBm
368,43 PLN
453,17 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBwAP AC
Kod: RTB-RBWAP-AC
Punkt dostępowy którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND AC zostało wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie zostało wyposażone w dwa modułu radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n. Urządzenie jest zasilane poprzez PoE zgodnie ze standardem 802.3at/af.
267,30 PLN
328,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: RBwAP AC
Kod: RTB-RBWAP-AC-BE
RouterBoard RBWAP2ND AC BE jest punktem dostępowym firmy MikroTik którego głównym zastosowaniem jest domowy/biurowy AP. Urządzenie dzięki wodoszczelnej obudowie może być montowane również na zewnątrz budynków. RBWAP2ND AC zostało wyposażone we wbudowane anteny o zysku energetycznym 2dBi - 2x2 MIMO dla 2.4GHz oraz 3x3 MIMO dla 5GHz. Urządzenie zostało wyposażone w dwa modułu radiowe obsługujące standardy 5GHz 802.11a/n/ac oraz 2.4GHz 802.11b/g/n.
267,30 PLN
328,78 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: S+C47DLC10D SFP+ CWDM module, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
Kod: RTB-S+C47DLC10D
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
324,00 PLN
398,52 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: S+C49DLC10D SFP+ CWDM module, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM
Kod: RTB-S+C49DLC10D
Moduł SFP+ (10G), CWDM, SM, 10km, 1490nm, Dual, LC-connector, DDM
324,00 PLN
398,52 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C51DLC10D
425,25 PLN
523,06 PLN