Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Mikrotik › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310 DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-31DLC20D
1 szt. Wkładka SFP 1,25Gbps ze złączem LC duplex, jednomodowa (SM) dla połączeń o maksymalnej długości 20km. Pracuje na faili o długości 1310 nm. DDM
38,23 PLN
47,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP pair (2pcs) S-3553LC20D pair of SFP modules, (S-35LC20D -1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) and (S-53LC20D 1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm), with DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-3553LC20D
S-35/53LC20D 2 szt. modułów SFP 1.25G Single Mode.Każdy z nim posiada jedno złącze LC, pracują na odległości do 20km z DDM.
76,85 PLN
94,53 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: OPTIC-SFP-S-RJ01
1 szt. Optic-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
55,89 PLN
68,74 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1m
Kod: RTB-Q+DA0001
Q+DA0001 Przepustowość 40Gbps. Pasywne kable QSFP+, długość 1m.
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: Q+85MP01D + 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module, DDM
Kod: RTB-QSFP-Q+85MP01D
Moduł QSFP+ 40G o długości fali 850nm, Multi Mode z DDM
168,75 PLN
207,56 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-4554LC80D Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) and S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
Kod: RTB-S-4554LC80D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-45LC80D (1.25G SM 80km TX1490nm/RX1550nm) oraz S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm)
255,00 PLN
313,65 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C49DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C49DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C51DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C51DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C53DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C55DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C57DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C59DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S-C61DLC40D
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+RJ10 10/100/1000M/2,5G/5G/10G copper module for RJ45
Kod: RTB-SFP-S+RJ10
RTB-SFP-S+RJ10 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M/2,5G/5G/10G. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
180,00 PLN
221,40 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-2332LC10D SFP+ (2 pcs) 10Gbit bidirectional modules, Long range 10km, Single Mode, LC
Kod: RTB-SFP-S-2332LC10D
S-2332LC10D para modułów optycznych SFP+ 10Gbit, zasięg do 10 km, Single Mode, wspiera DDM
1031,25 PLN
1268,44 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-SFP-S-31DLC20D
S-31DLC20D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 20 km, Single Mode, wspiera DDM
65,92 PLN
81,08 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-3553LC20D Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
Kod: RTB-SFP-S-3553LC20D
S-3553LC20D komplet (2 sztuki) modułów SFP. W komplecie moduł: S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) oraz S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)
203,78 PLN
250,65 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
49,65 PLN
61,07 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S-RJ01 10/100/1000M copper module
Kod: RTB-SFP-S-RJ01
RTB-SFP-S-RJ01 jest modułem SFP RJ45 10/100/1000M. Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Standardowo współpracuje z CCR1016-12S-1S+, jednak wkładkę możemy kupić również osobno.
81,64 PLN
100,42 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: XS+DA0001 - 25G SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
Kod: RTB-XS+DA0001
XS+DA0001 25GbE SFP/SFP+/SFP28 Pasywne przewody miedziane zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń - 1m,
82,50 PLN
101,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: XS+DA0003 - 25G SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m
Kod: RTB-XS+DA0003
XS+DA0001 25GbE SFP/SFP+/SFP28 Pasywne przewody miedziane zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń - 3m,
110,81 PLN
136,30 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
32,68 PLN
40,20 PLN
 
Zarezerwuj produkt
RouterBoard :: (CWDM-MUX8A) CWDM MUX/DEMUX 8-port module
Kod: RTB-CWDM-MUX8A
858,75 PLN
1056,26 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C47DLC10D SFP+ CWDM module, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
Kod: RTB-S+C47DLC10D
Moduł SFP+ (10G), CWDM, 10G, SM, 10km, 1470nm, Dual, LC-connector, DDM
300,00 PLN
369,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C51DLC10D
300,00 PLN
369,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C57DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C57DLC10D
300,00 PLN
369,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C59DLC10D
300,00 PLN
369,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S+C61DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1610nm LC-connector DDM
Kod: RTB-S+C61DLC10D
300,00 PLN
369,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: S-55DLC80D SFP module 1.25G SM 80km 1550nm, Dual Fiber, 2x LC, with DDM
Kod: RTB-S-55DLC80D
S-55DLC80D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1550nm, podwójne złącze LC,zasięg do 80 km, Single Mode, wspiera DDM
106,50 PLN
131,00 PLN
 
Brak towaru w magazynie
RouterBoard :: XS+2733LC15D SFP+ (2 pcs) 25Gbit bidirectional modules, Long range 15km, Single Mode, LC
Kod: RTB-XS+2733LC15D
XS+2733LC15D para modułów optycznych SFP+ 25Gbit, zasięg do 15 km, Single Mode, wspiera DDM
1031,25 PLN
1268,44 PLN
 
Brak towaru w magazynie

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 49831861 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję