Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Nowa wersja strony
już dostępna
SPRAWDŹ
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

› Mikrotik › 
Sortuj  
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
41,85 PLN
51,48 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
RouterBoard :: S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm
Kod: RTB-SFP-S-85DLC05D
S-85DLC05D moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 850nm, podwójne złącze LC,zasięg do 550m, Multi Mode, wspiera DDM
66,20 PLN
81,43 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępny
OPTEC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 2km, 1310nm, DDM
OPTEC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 2km, 1310nm, DDM
Kod: XOPTEC-SFP1GDFMM002LCTX31D
Moduł optyczny SFP, przepustowość 1.25G, długości fali 1310nm, podwójne złącze LC,zasięg do 2km, Multi Mode, wspiera DDM
69,00 PLN
84,87 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
Dostępność 1-2 dni
RouterBoard :: Q+85MP01D + 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module, DDM
Kod: RTB-QSFP-Q+85MP01D
Moduł QSFP+ 40G o długości fali 850nm, Multi Mode z DDM
220,00 PLN
270,60 PLN
 
Brak towaru w magazynie
Brak w magazynie

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2022  :: 54312886 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję