Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Światłowody
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
Kod: XP12X-ALC-SM-2-BOX
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
38,88 PLN
47,82 PLN
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
12x Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
12x Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
Kod: XP12X-ASC-SM-2-BOX
12x Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
61,45 PLN
75,58 PLN
12x Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
12x Pigtail OPTIC LC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH(12 colours) (Box)
12x Pigtail OPTIC LC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH(12 colours) (Box)
Kod: XP12X-ULC-SM-2-BOX
12x Pigtail OPTIC LC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH(12 colours) (Box)
41,70 PLN
51,29 PLN
12x Pigtail OPTIC LC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH(12 colours) (Box)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-01
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
3,94 PLN
4,85 PLN
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,33 PLN
5,33 PLN
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 3M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 3M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,13 PLN
5,08 PLN
Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 3M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ASC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
3,86 PLN
4,75 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ASC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M (Easy Strip)
3,97 PLN
4,88 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ASC-SM657A-01
Pigtail FC/APC, SM, 1M
4,77 PLN
5,87 PLN
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-E2000A-SM-01
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZH
8,51 PLN
10,47 PLN
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 1M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3M
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3M
Kod: XP-UFC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3M
3,62 PLN
4,45 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 3Mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX
4,13 PLN
5,08 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
6,34 PLN
7,80 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ULC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
3,42 PLN
4,21 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-USC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,41 PLN
5,42 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-USC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,33 PLN
5,33 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-USC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
4,13 PLN
5,08 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/UPC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 3M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 3M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-USC-SM657A-03
Pigtail FC/APC, SM, 1M
2,99 PLN
3,68 PLN
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 3M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
12x Pigtail OPTIC SC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
12x Pigtail OPTIC SC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
Kod: XP12X-USC-SM-2-BOX
12x Pigtail OPTIC SC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)
41,70 PLN
51,29 PLN
12x Pigtail OPTIC SC/UPC, SM, 2M, 0.9mm, LSZH (12 colours) (Box)reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ASC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)
3,77 PLN
4,64 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 1M, SIMPLEX (Easy Strip)reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 2M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 2M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ASC-SM657A-02
Pigtail FC/APC, SM, 1M
6,34 PLN
7,80 PLN
Pigtail OPTIC SC/APC (8˚), SM G657A, 2M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-E2000A-SM-02
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
15,15 PLN
18,64 PLN
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2,5M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2,5M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-E2000A-SM-2.5
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2,5M, 0.9mm, LSZH
8,75 PLN
10,76 PLN
Pigtail OPTIC E2000/APC (8˚), SM, 2,5M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 1M
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 1M
Kod: XP-UFC-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 1M
4,93 PLN
6,06 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 1Mreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 2M
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 2M
Kod: XP-UFC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 2M
3,42 PLN
4,21 PLN
Pigtail światłowodowy jednomodowy FC/UPC, SM, 2Mreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZH
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-USC-SM657A-01
Pigtail FC/APC, SM, 1M
3,02 PLN
3,71 PLN
Pigtail OPTIC SC/UPC, SM G657A, 1M, 0.9mm, LSZHreklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 1M
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 1M
Kod: XP-UST-SM-01
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 1M
3,26 PLN
4,01 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 2M
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 2M
Kod: XP-UST-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 2M
8,25 PLN
10,15 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 3M
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 3M
Kod: XP-UST-SM-3
Pigtail światłowodowy jednomodowy ST/UPC, SM, 3M
8,87 PLN
10,91 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 45477714 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję