Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Światłowody
UWAGA! Zmiana adresu.   Od dnia 23 lipca zapraszamy klientów do naszej nowej lokalizacji przy ul. Wyczółkowskiego 10 w Gliwicach.
Sortuj  
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena SRP netto/szt.
Cena SRP brutto/szt.
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-S+31DLC10D
1 szt. Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1310nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 10km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-LR
124,79 PLN
153,49 PLN
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-1M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
66,94 PLN
82,34 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-3M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 3m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
86,28 PLN
106,12 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5m
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5m
Kod: OPTIC-SFP+10G-CP-5M
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 5m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
128,75 PLN
158,36 PLN
OPTIC 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 5mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-SFP+10G-SM-D31-20-LC
1 szt. Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1310nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 20km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-LR
148,55 PLN
182,72 PLN
OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)reklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm
Kod: OPTIC-SFP-S-85DLC03D
1 szt. Moduł SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM
69,53 PLN
85,52 PLN
OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nmreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Kod: RTB-S-DA0001
RTB-S-DA0001 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.
90,71 PLN
111,57 PLN
RouterBoard :: S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
Kod: RTB-S-DA0003
RTB-S-DA0003 - jest to bardzo tani sposób aby połączyć dwa urządzenia SFP/SFP+ (na przykład dwa CCR1036-8G-2S+) na bardzo krótkich dystansach, w jednej lub pomiędzy szafami rakowymi.
117,61 PLN
144,66 PLN
RouterBoard :: S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1m
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1m
Kod: UBNT-UDC-1
Ubiquiti UDC-1 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 1m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
70,04 PLN
86,15 PLN
Ubiquiti :: (UDC-1) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 1mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3m
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3m
Kod: UBNT-UDC-3
Ubiquiti UDC-3 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 3m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
98,63 PLN
121,31 PLN
Ubiquiti :: (UDC-3) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 3mreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC MM, 300m, TX850, DDM (10GBASE-SR)
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC MM, 300m, TX850, DDM (10GBASE-SR)
Kod: OPTIC-SFP+10G-MM-D85-LC
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC MM, 300m, TX850, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 850nm, Typ światłowodu: 50/125 lub 62.5/125μm Wielomodowy (MM), Maksymalny dystans: 300m dla OM3, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. ESD protection. IEEE 802.3ae, 10GBASE-SR. Moduł kompatybilny z różnymi producentami Netgear, DLINK.
186,16 PLN
228,98 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR)
Kod: OPTIC-SFP+10G-SM-D31-10-LC
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1310nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 10km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-LR
708,99 PLN
872,06 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 40km, TX1550, DDM (10GBASE-ER)
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 40km, TX1550, DDM (10GBASE-ER)
Kod: OPTIC-SFP+10G-SM-D55-40-LC
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 40km, TX1550, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1550nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 40km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-ER
2966,67 PLN
3649,00 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 80km, TX1550, DDM (10GBASE-ZR)
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 80km, TX1550, DDM (10GBASE-ZR)
Kod: OPTIC-SFP+10G-SM-D55-80-LC
Moduł OPTIC SFP+ 10Gbps LC SM, 80km, TX1550, DDM. Prędkość transmisji 10Gb/s, Długość fali: 1550nm, Typ światłowodu: 9/125μm jednomodowy (SM), Maksymalny dystans: 80km, Rodzaj Złącza: LC Duplex. Zasilanie: 3.3V, Temperatura pracy: 0ºC do 70ºC. IEEE 802.3ae, 10GBASE-ZR
5347,13 PLN
6576,97 PLN
reklamacja  
Zarezerwuj produkt
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2m
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2m
Kod: UBNT-UDC-2
Ubiquiti UDC-2 10Gbps SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable, długość 2m. Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii - do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET.
86,75 PLN
106,70 PLN
Ubiquiti :: (UDC-2) SFP/SFP+ direct attach passive copper cable, 2mreklamacja  
Brak towaru w magazynie
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2018  :: 43936180 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję