Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Katalog produktów › Okazje
Wszystkie okazje
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena netto/szt.
Cena brutto/szt.

RouterBoard :: SXT 5 ac, RBSXTG-5HPacD 802.11ac up to 540Mbit, 1300mW RF output, low latency Point to Point
Kod: RTB-RBSXTG-5HPACD
Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna z standardem 802.11a/c (w komplecie zasilacz, adapter PoE)
379,00 PLN

321,50 PLN
395,44 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

8x8 MIMO Multiplexer for airFiber AF-5X
Kod: UBNT-AF-MPX8
Multiplexer dla airfibera 5x
477,62 PLN

378,24 PLN
465,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (CRM-P) CRM Point - Central Management
Kod: UBNT-CRM-P
Zintegrowany komputer i kontroler programowy do zarządzania urządzeniami serii airMAX. Cechuje go czterordzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM.
410,00 PLN

325,29 PLN
400,11 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (EP-R6) EdgePoint R6 outdoor PoE router, 5x RJ45 10/100/1000 Mbps, 1x 10/100/1000Mbps SFP
Kod: UBNT-EP-R6
Urządzenie łączy cechy routingu EdgeMAX z możliwościami przesyłu danych poprzez łącza światłowodowe oraz wszechstronnymi możliwościami zasilania.
495,00 PLN

378,24 PLN
465,24 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX
Kod: XA-S-USC-MM
Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX


1 szt: 0,53 PLN
0,65 PLN
≥ 10 szt: 0,46 PLN
0,57 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

Pigtail OPTIC LC/APC (8˚), SM, 2M, 0.9mm, LSZH
Kod: XP-ALC-SM-02
Pigtail światłowodowy jednomodowy LC/APC, SM, 2M, SIMPLEX (Easy Strip)


4,08 PLN
5,02 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka

Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M, SIMPLEX (Easy Strip)
Kod: XP-ASC-SM-03
Pigtail światłowodowy jednomodowy SC/APC, SM, 3M (Easy Strip)


1 szt: 4,16 PLN
5,12 PLN
≥ 10 szt: 2,98 PLN
3,67 PLN
 
Dodaj produkt do koszyka
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2017  :: 40706084 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies