Inter Projekt RSS Feed http://www.interprojekt.pl/ Inter Projekt :: dystrybutor firm Mikrotik, Ubiquiti Networks, TP-Link, Engenius, Miure, Alix pl-pl Mon, 20 May 2019 05:29:18 GMT http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 60 UBIQUITI :: (ER-10X) EdgeRouter 10X https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ER-10X Fri, 17 May 2019 07:06:08 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/ubnt-er-10x-mini_4248.jpg" /> <br /> Router z serii Edge Router 10X https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-ER-10X UBIQUITI :: (LAP-GPS) LiteAP 5AC, 17dBi, 90 deg, GPS https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-GPS Fri, 17 May 2019 07:06:16 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/lap-gps-mini_4247.jpg" /> <br /> Zintegrowany Access Point (LiteAP) 5 GHz AC, 17 dBi, 90° z GPS https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-LAP-GPS Netis :: 360R AC1200 Wireless AC Dual Band Gigabit Router---4 antennas large memory https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-360R Fri, 17 May 2019 07:01:59 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/netis-360r-mini_4246.jpg" /> <br /> 360R Router WiFi pracujący w standardzie 802.11AC, jednoczesne połączenia w paśmie 2.4GHz 300Mbps i 5GHz 900Mbps,wbudowany 4-portowy gigabit switch, multi ssid, SPI firewall, https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-360R UBIQUITI :: (LBE-5AC-LR) 5GHz LiteBeam AC https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Lbe-5ac-LR Fri, 17 May 2019 07:06:17 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/lbe-5ac-lr-mini_4245.jpg" /> <br /> Zintegrowana stacja kliencka5 GHz AC, LR https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Lbe-5ac-LR Netis :: W2 300Mbps Wireless N router https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-W2 Fri, 17 May 2019 07:02:05 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/netis-w2-mini_4244.jpg" /> <br /> W2 - Router WiFi 300Mbps https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-W2 Netis :: W1 300Mbps Wireless N router https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-W1 Fri, 17 May 2019 07:02:05 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/netis-w1-mini1_4243.jpg" /> <br /> W1 - Router WiFi 300Mbps https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-W1 Netis :: N1 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-N1 Fri, 17 May 2019 07:02:01 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/netis-n1-mini_4242.jpg" /> <br /> N1 Router WiFi pracujący w standardzie 802.11AC, jednoczesne połączenia w paśmie 2.4GHz 300Mbps i 5GHz 900Mbps,wbudowany 4-portowy gigabit switch, multi ssid, SPI firewall, https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-N1 Netis :: N4 AC1200 Wireless Dual Band FE Router https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-N4 Fri, 17 May 2019 07:02:01 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/netis-n4-mini_4241.jpg" /> <br /> N4 Router WiFi pracujący w standardzie 802.11AC, jednoczesne połączenia w paśmie 2.4GHz 300Mbps i 5GHz 900Mbps,wbudowany 4-portowy switch, multi ssid, SPI firewall, https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=NETIS-N4 Jirous :: Antena paraboliczna Jirous JRC-29DD DuplEX 5GHz 29dBi, RSMA-female, komplet - 2 sztuki https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-29DD-DUPLEX-RSM Fri, 17 May 2019 07:01:23 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/jirous-jrc-29dd-duplex-mini_4240.jpg" /> <br /> Komplet - 2 sztuki, dwupolaryzacyjnych anten parabolicznych Jirous JRC-29DD DuplEX, 5.45 - 5,9GHz, zysk energetyczny 29dBi, separacja polaryzacji 50 dB, kąt promieniowania 9 stopni, dwa złącza RSMA żeńskie. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-29DD-DUPLEX-RSM Jirous :: Antena paraboliczna Jirous JRC-29DD DuplEX 5GHz 29dBi, N-female, komplet - 2 sztuki https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-29DD-DUPLEX Fri, 17 May 2019 07:01:23 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/jirous-jrc-29dd-duplex-1_4239.jpg" /> <br /> Komplet - 2 sztuki, dwupolaryzacyjnych anten parabolicznych Jirous JRC-29DD DuplEX, 5.45 - 5,9GHz, zysk energetyczny 29dBi, separacja polaryzacji 50 dB, kąt promieniowania 9 stopni, dwa złącza N żeńskie. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-29DD-DUPLEX Interline INT-IH-G0607-F2460-V1 :: Dookólna antena dwupolaryzacjyjna 2.4GHz,/5GHz 6 i 7dBi https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=INT-IH-G0607-F2460-V1 Fri, 17 May 2019 07:01:17 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/int-ih-g0607-f2460-v1-mini_4238.jpg" /> <br /> Interline INT-IH-G0607-F2460-V1 :: Dookólna antena dwupolaryzacjyjna 2.4GHz,/5GHz 6 i 7dBi https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=INT-IH-G0607-F2460-V1 UBIQUITI :: (UVC-G4-PRO) UniFi Video Camera, IR, G3, Pro https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G4-PRO Wed, 17 Apr 2019 14:24:53 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/ubnt-uvc-g4-pro-mini_4237.jpg" /> <br /> UniFi Video Camera, IR, G4, Pro https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UVC-G4-PRO RF Elements TwistPort Adaptor with SMA connectors is designed to provide two RP-SMA male coaxial interface (dual linear H+V) and can be connected toTwistPort enabled antennas. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RF-TPA-SMA Fri, 17 May 2019 07:02:37 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/tpa-sma-mini_4236.jpg" /> <br /> RF Elements TwistPort Adaptor with SMA connectors is designed to provide two RP-SMA male coaxial interface (dual linear H+V) and can be connected toTwistPort enabled antennas. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=RF-TPA-SMA Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ULC-USC-SM-20 Fri, 17 May 2019 07:08:03 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/xd-ulc-usc-sm-mini_4235.jpg" /> <br /> Patchcord OPTIC LC/UPC-SC/UPC, SM, 20M, DUPLEX https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ULC-USC-SM-20 Patchcord OPTIC LC/UPC-LC/UPC, SM, 30M, DUPLEX https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ULC-ULC-SM-30 Fri, 17 May 2019 07:08:02 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/ulc-ulc-sm-mini_4234.jpg" /> <br /> Patchcord światłowodowy jednomodowy DUPLEX o długosci 30m, złacza typu LC-LC. Polerowana ceramiczna ferrula typu UPC (Ultra Physical Contact) gwarantuje tłumieność odbiciową (return loss) RL > 50 dB. Straty wtrąceniowe IL < 0.20 dB. Wytrzmałość na rozciaganie > 10kg . Trwałość: przy 10 000 cykli łaczenionwych < 0.2 dB. Temperatura pracy: -40 do +80 C. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ULC-ULC-SM-30 Patchcord OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10M https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-LCU-LCU-MMOM3-10 Fri, 17 May 2019 07:07:50 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/xd-lcu-lcu-mmom3-10-mini_4233.jpg" /> <br /> Patchcord światłowodowy OPTO LC/UPC-LC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 10m https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-LCU-LCU-MMOM3-10 Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ASC-USC-SM657A-01 Fri, 17 May 2019 07:07:44 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/xd-asc-usc-sm657a-mini_4232.jpg" /> <br /> Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ASC-USC-SM657A-01 Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ASC-USC-SM657A-050 Fri, 17 May 2019 07:07:44 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/xd-asc-usc-sm657a-mini_4231.jpg" /> <br /> Patchcord OPTIC SC/APC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 0.5M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ASC-USC-SM657A-050 Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ALC-ASC-SM-02 Fri, 17 May 2019 07:07:41 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/xd-alc-asc-sm-02-mini_4230.jpg" /> <br /> Patchcord OPTIC LC/APC-SC/APC, SM, DUPLEX, 2M, 3.0mm, LSZH https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=XD-ALC-ASC-SM-02 Jirous :: Antena paraboliczna Jirous JRC-24DD DuplEX 5GHz, RSMA-female, 23.5dBi, komplet - 2 sztuki https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-24DD-DUPLEX-RSM Fri, 17 May 2019 07:01:22 GMT <img src="https://images.ip-sa.pl/jirous-jrc-24dd-duplex-mini_4229.jpg" /> <br /> Komplet - 2 sztuki, dwupolaryzacyjnych anten parabolicznych Jirous JRC-24DD DuplEX, 5.45 - 5,9GHz, zysk energetyczny 23,5dBi, separacja polaryzacji 50dB, kąt promieniowania 9 stopni, dwa złącza RSMA żeńskie. https://pliki.ip-sa.pl/wiki/Wiki.jsp?page=JIROUS-JRC-24DD-DUPLEX-RSM http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=TP-LINK__TL-SL1226 Porównanie wydajności płyt Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://www.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Porownanie_wydajnosci_platform_Routerboard http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=GWD-GFA6900 http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Logitech_Squeezebox_Touch_i_Tenor_TE8802L http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=Sterowniki_dokumentacja http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/wiki/Wiki.jsp?page=UBNT-UAP-PRO http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA_150CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-250CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-300CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/PageInfo.jsp?page=RCA-RCA-350CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-50CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM http://pliki.interprojekt.pl/audio/Wiki.jsp?page=RCA-RCA-75CM