Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

HISENSE-LTE4302M-BC - Moduł HISENSE LTE4302M-BC for OLT

   

HISENSE-LTE4302M-BC

cena 142,69PLN
(brutto 175,51PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: Optic
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
HISENSE-LTE4302M-BC
HISENSE-LTE4302M-BC jest modułem SFP 1.25Gbps przeznaczonym do stosowania w technologii EPON. Urządzenie działa w pojedynczy trybie SFP zgodne z Huwei, ZTE i Fiberhome EPON.


Specyfikacja techniczna:#

Nadawanie Prędkość transmisji: 1250Mb/s
Długość fali: 1490nm
Moc wyjściowa: 2.5 to 7dBm
Odbiór Prędkość transmisji: 1250Mb/s
Długość fali: 1310nm
Czułość: -30dBm
Format SFP

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 50608060 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję