Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Netis ST3310GF - Netis :: ST3310GF 8GE+2 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP Switch

   

NETIS-ST3310GF

cena 256,84PLN
(brutto 315,91PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: NETIS
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
NETIS ST3310GF 8x GbE 2x SFP SNMP Switch

Netis ST3310GF to przełącznik (switch) wyposażony w 8 gigabitowych portów RJ45 oraz 2 gigabitowe porty SFP. Urządzenie przeznaczone jest do wykorzystania w średnich i dużych firmach lub przedsiębiorstwach. Oferowany produkt posiada liczne funkcje zarządzania, takie jak QoS (802.1p, DiffServ), IGMP Snooping czy agregacja połączeń. Każdy z portów wyposażony jest w automatyczna negocjację i automatyczne krosowanie połączeń MDI/MDIX. Maksymalna przepustowość urządzenia wynosi 20 Gb/s, zarządzanie odbywa się przez wiersz poleceń lub interfejs WWW.

Przełącznik posiada także liczne zabezpieczenia, takie jak kontrola dostępu, uwierzytelnianie oparte na porcie / adresie MAC lub RADIUS / TACACS+, broadcast storm control i inne. ST3310GF to świetny wybór, jeżeli chcesz rozbudować sieć firmową - duża wydajność oraz porty SFP zapewniają uniwersalność i przydatność urządzenia.



Najważniejsze cechy:#

  • 8 gigabitowych portów RJ45;
  • 2 gigabitowe porty SFP;
  • rozbudowane funkcje zarządzania;
  • wiele zabezpieczeń;
  • zdalne zarządzanie poprzez wiersz poleceń, interfejs WWW, SNMP lub SSH;
  • możliwość montażu w szafie RACK.



Specyfikacja Techniczna

Interfejs 8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s
2 gigabitowe porty SFP
Diody LED PWR, SYS, LINK/ACT, Speed
Zasilanie 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Rodzaje kabli 10BASE-T: UTP Kat. 3 lub wyższej
100BASE-TX: UTP Kat. 5 lub wyższej
Single lub multi mode przewód na port SFP
Wymiary 280x173x44 mm

Standardy sieciowe IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T; IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p; IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE802.1w, IEEE 802.1s
Przepustowość 20 Gb/s
Tablica adresów MAC 8K (auto-learning i auto-anging)
Metoda transmisji Store and Forward
Bufor pakietów 4,1 Mb
Agregacja połączeń Cisco ether-Channel; IEEE 802.3ad LACP; Do 8 grup Trunk; Do 8 portów na grupę Trunk
Spanning Tree Protocol (STP) STP, IEEE 802.1D; RSTP, IEEE 802.1w; MSTP, IEEE 802.1s; Zapobieganie pętlom
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3; Multicast VLAN Registration (MVR)
VLAN IEEE 802.1q Tag-based VLAN - do 4K grup VLAN i 4094 identyfikatorów VLAN; Q-in-Q tunneling; Protokół GVRP do zarządzania VLAN
Flow Control IEE 802.3x, tryb full-duplex; Back-Pressure, tryb half-duplex
Funkcja Quality of Service (QoS) 8 kolejek priorytetowania; SP, WRR, SP + WRR; Traffic-policing policies
DHCP DHCP Snooping; DHCP Relay; DHCP option 82
Zabezpieczenia IEEE 802.1x uwierzytelnianie oparte o port / adres MAC; Uwierzytelnianie użytkowników RADIUS / TACAS+; Kontrola list dostępu (ACL); Dynamic ARP inspection; MAC Binding; Broadcast Storm Control
Zarządzanie Wiersz poleceń / Telnet; Interfejs WWW; SNMP v1/v2/v3; SSH v1/v2
Pozostałe Port mirroring; Flow mirroring; LLDP; DLDP; Egress and Ingress Bandiwth Control

Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura: od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność: 10%-90% RH niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90% RH niekondensująca
Zawartość opakowania 1 x Switch ST3310GF
Kabel zasilający
Kabel RS232
2 uchwyty do montażu w szafie RACK
Instrukcja instalacji

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 45764887 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję