Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Moduł OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), DDM, WDM, TX1550/RX1310 - OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310, DDM

   

OPTIC-SFP-5324S-20-SC

dodaj

cena 46,14PLN
(brutto 56,75PLN)

Stan: mamy dużo


Inne produkty firmy: Optic
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Kupiono z tym
produktem
Opinie
 

OPTIC-SFP-5324S-20-SC

Moduł OPTIC OPTIC-SFP-5324S-20-SC to wkładka SFP pozwalająca na połączenie dwóch odległych (do 20km) od siebie przełączników.. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - zwielokrotnianiu w dziedzinie długości fali gdzie w jednym światłowodzie można przesyłać światło o różnych długościach fal.

Wkładka wspiera DDM??


Urządzenie przeznaczone do współpracy z OPTIC-SFP-3524S-20-SC

Najważniejsze cechy :#

  • Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • Połączenie na odległości do 20km
  • Złącze typu SC SM
  • Długość fali Rx 1310nm, Tx 1550nm
  • Wkładka wspiera DDM

Specyfikacja techniczna :#

Model SFP 1.25Gbps SC SM, 20km, WDM TX1550/RX1310
Włókno jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Port 1x 1,25 Gbps SC SM
Typ modułu SFP
WDM tak
Maksymalna odległość 20 km
Operacyjna długość fali RX1310 nm / TX1550 nm

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 44971228 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję