Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

OPTIC-SFP-S-85DLC03D - OPTIC SFP+ module (1pcs) S-85DLC03D 10G MM 300m 850nm, DDM

   

OPTIC-SFP-S-85DLC03D

dodaj

cena 60,33PLN
(brutto 74,21PLN)

Stan: mamy dużo


Inne produkty firmy: Optic
Termin gwarancji: 36 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Kupiono z tym
produktem
Opinie
 
OPTIC-SFP-S-85DLC05D
OPTIC-SFP-S-85DLC03D jest modułem SFP+ 10G o długości fali 850nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 300m, Multi Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S, CCR1036-8G-2S, CCR1036-8G-2S-EM.Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.
Specyfikacja(info)

Specyfikacja techniczna:#

Kod produktu S-85DLC03D
Data Rate 10G
Dystans 300m
Długość fali 850nm
Mode MM
Złącze Dual LC
Format SFP

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 46027591 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję