Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

XQ+85MP01D - RouterBoard :: XQ+85MP01D 100Gbit multi-mode module, range 100m, connector 1 x 12 MTP/MPO

   

RTB-XQ+85MP01D

dodaj
Brak towaru w magazynie

cena 371,30PLN
(brutto 456,70PLN)


Inne produkty firmy: MikroTik
Termin gwarancji: 14 miesiecy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

RouterBoard XQ+85MP01D

XQ+85MP01D to moduł światłowodowy multimodowy QSFP28 dla odległości do 100m.
Dodaj ten moduł QSFP na odległość do 100 metrów do konfiguracji CCR2216, CRS504 lub CRS518 i ciesz się prawdziwą szybkością i najwyższą niezawodnością. Ten moduł optyczny oferuje cztery niezależne kanały w pełnym dupleksie o przepustowości do 25 Gb/s na kanał i łącznej przepustowości 100 Gb/s. Moduł posiada wbudowane cyfrowe funkcje diagnostyczne, takie jak monitorowanie mocy optycznej.

Specification(info)

Technical Specification
Format QSFP28
Connector 1 x 12 MTP/MPO
Max data rate 100G
Mode Multi-mode
Temperature 0°C to +70°C
Wavelength 850 nm
Distance 100 m


Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2022  :: 53701494 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję