Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

TP-LINK-TL-SL1218MP - TP-Link :: TL-SL1218MP Unmanaged Rack Poe, 16x10/100 Mbps, 2xGbit

   

TP-LINK-TL-SL1218MP

cena 655,52PLN
(brutto 806,29PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: TP-LINK
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Łatwy w obsłudze przełącznik PoE - Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu.

Wysoki budżet mocy PoE - TL-SL1218MP działa w standardzie 802.3af/at (PoE+). Łączna moc urządzeń zasilanych przez 16-portowy przełącznik może wynosić 192 W, przy czym każdy port PoE dostarcza do 30 W mocy. Wysoki budżet PoE sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmowych systemach monitoringu.

Do 250 m zasięgu transmisji - TL-SL1218MP został zaprojektowany specjalnie z myślą o monitoringu IP. Dzięki przełącznikowi PoE instalacja systemu nadzorującego jest łatwiejsza, bezpieczniejsza i mniej kosztowna. Z trybem PoE Extend zasięg transmisji PoE sięga 250 m*, przez co TL-SL1218MP to doskonałe rozwiązanie w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Gwarancja jakości wideo - Aby zagwarantować jakość działania przy zastosowaniach wymagających, takich jak monitoring wideo, TL-SL1218MP przypisuje wyższy priorytet wybranym portom.




  • 16 portów RJ45 PoE+ 10/100 Mb/s, 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe gniazda combo SFP.;
  • Duża łączna mocy zasilania PoE - do 30 W na każdym porcie PoE i 250 W dla wszystkich portów PoE*.;
  • Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend** - idealnie rozwiązanie m.in. dla systemów monitoringu.;
  • Tryb Priority zapewnia wysoki priorytet dla portów 1–8, aby utrzymać dużą wydajność działania systemów podatnych na zakłócenia, takich jak np. wideomonitoring.;
  • Tryb Isolation umożliwia oddzielenie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta dla zwiększenia jego ochrony i wydajności;
  • Podłączanie typu plug and play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.


Specyfikacja oprogramowania
Porty 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s
2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
2 gigabitowe gniazda Combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Ilość wentylatorów 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz
Zapasowe pasmo transmisji 7,2 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port1- Port16
Budżet mocy PoE: 192 W
Tablica adresów MAC 8K
Wymiary 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cala)
Maks. zużycie energii 18,73 W (220/50 Hz bez podłączonych urządzeń PD)
217,22 W (220/50 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
Ilość generowanego ciepła 63,89 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PD)
741,15 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
Właściwości oprogramowania
Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami PD działającymi w standardzie IEEE 802.3at/af
Priorytetowanie portówTryb PoE Extend (do 250 m zasięgu zasilania PoE i transmisji danych)
Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
Kontrola przepustowości IEEE802.3x
Sposób transmisji Store and Froward
Inne
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Zawartość opakowania Urządzenie
Zasilacz
Instrukcja
Zestaw elementów montażowych
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 °C
Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 °C
Dopuszczalna wilgotność: 10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90%, niekondensująca
Switch Tp-Link TL-SG1005D

Switch Tp-Link TL-SG1005D

Switch Tp-Link TL-SG1005D

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 51233566 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję