Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Inter Projekt ::TP-Link TL-SL3428

Facebook - Lubię to...

TL-SL3428 24+4G Gigabit-Uplink w pełni zarządzalny switch kompatybilny z IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z, posiada 28 portów : 24 10/100Mbps, 2 10/100/1000Mbps i 2 niezależne porty na moduły MiniGBIC . Posiada również zaawansowane funkcje zarządzania: Portami, Spanning Tree , IEEE 802.1X , VLAN, Trunk, IGMP Snooping, SNMP, priorytetami i bezpieczeństwem. TL-SL3428 można konfigurować przez : SNMP, Console, WWW i Telnet.

Switch TP-Link TL-SL3428
  • Pełna zgodność ze standardami: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab and 802.3z
  • 4 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
  • Automatyczne krosowanie MDI/MDI-X
  • Obsługa Port-Based VLAN i IEEE 802.1Q Tag VLAN
  • Kontrola przepustowości Port Trunking
  • Kontrola transmisji,Spanning Tree, Port Mirroring, IGMP Snooping
  • Zarządzanie WWW, konsola, SNMP v1/v2c/v3, Telnet, RMON
  • Bezpieczeństwo
  • Możliwość dołączenia modułów światłowodowych
  • Obsługa GARP and GVRP
  • IEEE 802.1X Port-Based Network Access Control protocol and connect to RADIUS
  • Mozliwosc ustawienia statycznych MAC adresów i zarządzanie nimi
  • SNMP MIB-II, Ethernet-like MIB and Bridge MIB

Protokoły i standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab,
802.3z, 802.3x, 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1x, SNMP
Porty 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP ports
1 RS232 Console port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000Base-X: MMF, SMF
Oznaczenia LED Link/Act 10Mbps, 1000Mbps, SFP
ElsePower, System,
Zasilanie 100-240VAC, 50/60Hz
Wymiary 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Parametry pracy Temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Temperatura przechowywania: -40~70℃ (-40℉~158℉)
Wilgotność pracy: 10%~90% nie kondensacyjna
Wilgotność przechowywania: 5%~95% nie kondensacyjna

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2017  :: 39858804 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies