Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

TP-Link TL-FC111B-20 Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s - Tp-Link :: TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter 20km

   

TPLINK-TL-FC111B-20

dodaj

cena 46,09PLN
(brutto 56,69PLN)

Stan: mamy mało


Inne produkty firmy: TP-LINK
 
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

TL-FC111B-20 to media konwerter 100M, który zapewnia dostęp do portu RJ-45 100M oraz portu światłowodowego 100M ze złączem SC, przetwarzające sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie. Urządzenie może być zatem stosowane do użytku komercyjnego, np. w celu zapewnienia długodystansowej transmisji danych na potrzeby monitorowania bezpieczeństwa parku czy w sieciach bezprzewodowych.

Dzięki wykorzystaniu technologii WDM TL-FC111B-20 zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów zwykle przeznaczanych na okablowanie. Urządzenie wysyła sygnały, których fala ma długość 1310 nm, a odbiera na fali o długości 1550 nm. W związku z tym długość fali dla urządzenia, do którego podłączony jest konwerter, powinna wynosić odpowiednio 1550 nm w przypadku wysyłania sygnałów, natomiast 1310 nm w przypadku odbierania. Jednym z produktów TP-Link, które są zgodne z konwerterem TL-FC111B-20 jest urządzenie TL-FC111A-20.

Konwerter to urządzenie wolnostojące, ale może być także montowanie w szafie rack TP-Link, aby udostępniać funkcję automatycznego krosowania MDI/MDI-X na porcie TX, na którym szybkości połączeń są automatyczne negocjowane w trybie dupleksu.

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
TP-Link TL-FC111B-20
SIEĆ
Standardy i protokoły IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ŚRODOWISKO PRACY
Dopuszczalna temperatura pracy 0˚C - 50˚C (32˚F - 122˚F)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40˚C - 70˚C (-40˚F - 158˚F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10% - 90% RH, bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5% - 90% RH, bez kondensacji
CECHY SPRZĘTOWE
Okablowanie sieciowe 100BASE-Tx: 2-parowa skrętka UTP/STP kat. 5 lub wyższej (≤100 m)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny: 5 V/0,6 A
Diody LED PWR, Link/Act
Wymiary (S x G x W) 94,5 x 73 x 27 mm
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENA
Typ złącza 1 złącze światłowodowe SC
1 wejście jack RJ45
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Typ światłowodu Światłowód jednomodowy 9/125 μm (≤20 km)

TP-Link TL-FC111B-20 Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 51034642 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję