Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

UBNT-UF-MM-1G-OEM - Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack, OEM packing

   

UBNT-UF-MM-1G-OEM

dodaj

cena 68,38PLN
(brutto 84,11PLN)

Stan: na zamówienie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

UBNT-UF-MM-1G

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UF-MM-1G został zaprojektowany do połączeń o długości do 550m oraz o szybkości transmisji do 1Gbps.

Standardowe opakowanie zawiera dwie sztuki wkładek. Model ten jest dostępny także w opakowaniu 20 sztuk.

Opakowanie OEM - urządzenie fabrycznie nowe, brak oryginalnego opakowania

Specyfikacja techniczna(info)

Porównanie modeli:

  UF-MM-1G UF-MM-10G UF-SM-1G-S UF-SM-10G UF-SM-10G-S
Obsługiwane medium Multi-Mode Fiber Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber
Typ konektora (2) LC (2) LC (1) LC (2) LC (1) LC
BiDi Nie Nie Tak Nie Tak
Długość fali TX 850 nm 850 nm Niebieski: 1310 nm
Żółty: 1550 nm
1310 nm Niebieski: 1270 nm
Czerwony: 1330 nm
Długość fali RX 850 nm 850 nm Niebieski: 1550 nm
Żółty: 1310 nm
1310 nm Niebieski: 1330 nm
Czerwony: 1270 nm
Prędkość transmisji 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 10 Gbps SFP+
Długość połączenia 550 m 300 m 3 km 10 km 10 km
Opakowania 2-pak, 20-pak 2-pak, 20-pak 1 para, 10 par 2-pak, 20-pack 1 para, 10 par


Multi-Mode SFP 1G
Dual LC

RouterBoard Ubiquiti Optic
SFP-S-85DLC05D UF-MM-1G SFP-S-85DLC05D
1pcs Pair (2pcs) 1pcs
Connector Type Dual LC Dual LC Dual LC
BiDi/WDM N/A N/A N/A
Wavelength (nm)
850 850 850
Data Rate 1.25Gbps 1.25Gbps 1.25Gbps
Cable Distance 550m 550m 550m
DDM Yes Yes
Compatibility
RB260GSP
RB953GS-5HNT-RP
RB922UAGS
RB260GS
962UIGS-5HACT2HNT
RB3011UIAS-RM
RB2011 Series
CSS Series
CCR Series
CRS Series
EdgeSwitch Series
UniFi Switch Series
USG-PRO-4
EP-R6
ERPRO-8
ER-X-SFP

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 45612939 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję