Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Ubiquiti UF-OLT - Ubiquiti :: (UF-OLT) U Fiber, 8-port GPON OLT

   

UBNT-UF-OLT

dodaj

cena 5410,19PLN
(brutto 6654,53PLN)

Stan: na zamówienie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
UBNT-UF-OLT (Ubiquiti UF‑OLT) Ubiquiti

U-Fibre OLT jest wyposażony w 8 portów GPON i obsługuje do 1024 klientów na dystansie do 20km. Two dwa porty SFP + zapewniają prędkoś transmisji do 10G. UF-OLT zapewnia elastyczne opcje zasilania, z 2 modułowymi zasilaczami, które mogą być dla napięć AC/DC lub DC/DC. Jeden moduł AC/DC jest dołączony. Dodatkowe moduły można nabyć osobno.

Specyfikacja producenta(info)


Główne cechy:#

  • Porty: 8x Porty GPON SFP, 2x Porty SFP+
  • Ilość klientów: Do 1024 ONU
  • Zasięg GPON: Do 20km
  • Prędkość GPON: 2,488 Gbps Upstream (TX), 1.244 Gbps Downstream (RX)
  • Długość fali: 1490nm Upstream (TX), 1310nm Downstream (RX)
  • Maks. Zużycie energii: 40W
  • Zasilanie: Moduł zasilacza 54VDC
  • Montaż: Rack 1U do montażu w szafie (opcjonalnie)





Specyfikacja techniczna
Wymiary 442.4 x 285.6 x 43.7 mm
Waga 4.40 kg
Szybkość interfejsu sieciowego (8) GPON OLT SFP
(2) 1G/10G SFP+
Ilość klientów 1024 Zarejestrowane jednostki ONU / ONT (128 na port GPON)
Interfejsy zarządzania Ethernet do zarządzania poza pasmem
(1) Port szeregowy konsoli RJ45
Prędkość GPON 2,488 Gbps Upstream (TX)
1.244 Gbps Downstream (RX)
Długość fali 1490nm TX
1310nm RX
Normalny zakres mocy optycznej TX (klasa B +): 1,5 dBm do 5 dBm
RX: -8 dBm do -28 dBm
SRange Zasięg fizyczny - 20 km
Logiczny zasięg - 60 km
Max. Różnica długości światłowodu - 20 km (B +) / 40 km (C +)
Metoda zasilania 2 modułowe, wbudowane zasilacze (1 w zestawie)
Zasilacz (1) Moduł zasilacza AC/DC, 54V, 100W (w zestawie)
Max. Pobór energii 40W (Bez modułu SFP)
Tryb pracy Przełącznik sieciowy OLT 2/3 i GPON Core
Zaawansowny QoS 8 kolejek priorytetowych na port użytkownika i klasyfikację ruchu
CPU MIPS 1004kc 880 MHz Dual Core
Pamięć 512 MB DDR3, 512 MB NAND
Temperatura pracy -10 to 45° C (14 to 113° F)
Wilgotność pracy 10 to 90% Bez kondensacji
Certyfikaty CE, FCC, IC
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2020  :: 48061514 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję