Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

UFiber PatchCord UPC/APC (UF-SM-PATCH-UPC-APC) - Ubiquiti :: (UF-SM-PATCH-UPC-APC) UFiber PatchCord UPC/APC - SC/UPC to SC/APC, SM G.657A1 fiber, Simplex, 2.0mm jacket PVC, 1.5m length

   

UBNT-UF-SM-PATCH-UPC-APC

cena 7,93PLN
(brutto 9,75PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 


Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC
UF-SM-PATCH-APC-APC ma złącze SC/UPC na jednym końcu kabla i złącze SC/APC na drugim końcu, aby umożliwić rozbudowę sieci GPON.

Cechy:
  • SC/UPC to SC/APC
  • SM G.657A1 fiber
  • Simplex
  • 2.0mm jacket PVC
  • 1.5m length

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 50568064 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję