Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

UFiber GP-C+ (UF-GP-C+) - moduły GPON SFP do UF-OLT/UF-OLT-4 - Ubiquiti :: (UF-GP-C+) UFiber GPON OLT SFP, C+

   

UBNT-UF-GP-C+

dodaj

cena 350,93PLN
(brutto 431,64PLN)

Stan: na zamówienie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
UF-GP-B+ (UFiber GPON SFP) Ubiquiti


Moduły GPON UF-GP-C+ są przeznaczone do współpracy z UF-OLT lub UF-OLT-4. Każde z urządzeń UF-OLT/UF-OLT-4 w komplecie ma jeden moduł UF-GP-B+, pozostałe mogą zostać zakupione osobno.




Specyfikacja producenta(info)


Dane techniczne#



Obsługiwane medium Single-Mode Fiber
Typ złącza 1x SC/UPC
Długość fali TX 1490 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zakres mocy TX 3 do 7 dBm
Zakres mocy RX -30 do -12 dBm
Szybkość transmisji Downstream 2.5 Gbps
Upstream 1.25 Gbps
Długość światłowodu Do 20 km

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 50607868 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję