Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00,   czwartek: 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Cambium Networks
RF Elements
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

PLC Splitter - 16 (1x SC/APC -16x SC/APC) - UF-SPLITTER-16 - Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-16) UFiber Splitter 1:16

   

UBNT-UF-SPLITTER-16

cena 91,22PLN
(brutto 112,20PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
UF SPLITTER (Ubiquiti UF-SPLITTER-16) Ubiquiti




Wejście 1x SC/APC
Wyjście 16x SC/APC
Tłumienie 13.7 dB
Uniformity Loss 1.2 dB
Polarization Dependent Loss 0.3 dB
Wavelength Bandwidth 1260-1650 nm
Return Loss (All Ports) 50 dB
Directivity 55 dB
Rodzaj włókna G657A1
Temperatura pracy -40 do 85° C (-40 do 185° F)
Długość całkowita 4.06 m (13.39')
Waga 110 g

----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2019  :: 45784571 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję