Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
RF Elements
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
Multimedia i VoIP
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

PLC Splitter - 8 (1x SC/APC - 8x SC/APC) - UF-SPLITTER-8 - Ubiquiti :: (UF-SPLITTER-8) UFiber Splitter 1:8

   

UBNT-UF-SPLITTER-8

cena 48,80PLN
(brutto 60,02PLN)

Brak towaru w magazynie


Inne produkty firmy: Ubiquiti Networks
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 
UF SPLITTER (Ubiquiti UF-SPLITTER-8) Ubiquiti




Wejście 1x SC/APC
Wyjście 8x SC/APC
Tłumienie 10.5 dB
Uniformity Loss 0.8 dB
Polarization Dependent Loss 0.3 dB
Wavelength Bandwidth 1260-1650 nm
Return Loss (All Ports) 50 dB
Directivity 55 dB
Rodzaj włókna G657A1
Temperatura pracy -40 do 85° C (-40 do 185° F)
Długość całkowita 4.06 m (13.39')
Waga 62 g

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 49557627 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję