Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 17:00
 

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio

www.ip-sa.pl

    Kontakt    Zrównowazony rozwój Ekorozwój   O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje    Dla akcjonariuszy 
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
TP-Link Netis Tenda
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny i uchwyty
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
RF Elements
Multimedia, VoIP, NAS
Urządzenia WiFi SOHO
Cambium Networks

Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x16

   

XOS-MINI-PLC1X16-ASC

dodaj

cena 98,40PLN
(brutto 121,03PLN)

Stan: mamy dużo


Inne produkty firmy: Optic
Termin gwarancji: 12 miesięcy  
Typ gwarancji: Standardowa Producenta
Zgłoś reklamację Facebook - Lubię to...
Opis produktu
 
Zapytaj
o produkt
Opinie
 

Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x04

Spliter optyczny to pasywny element sieci którego funkcją jest podzielenie lub zsumowanie sygnału optycznego doprowadzonego do portów urządzenia. W praktyce umożliwia podział sygnału wejściowego na kilka wyjść. Splitery wykorzystywane są zwykle w sieciach zbudowanych w oparciu o standardy GPON oraz GEPON. Dzięki podziałowi sygnału możliwe jest budowanie sieci w oparciu o strukturę punkt-wielopunkt w praktyce oznacza to, że możemy wykorzystać jedno włókno do podłączenia większej ilości klientów.

Splitery to urządzenia pasywne, co oznacza, że pomiędzy koncentratorem światłowodowym OLT (Optical Line Termination) a terminalem klienckim ONU (Optical Network Unit) nie jest wymagane żadne źródło zasilania. Najczęściej spotykany jest podział symetryczny sygnału w stosunku 1:2, 1:4, 1:8, 1:16, 1:32 lub 1:64, w zależności od zastosowanego modelu splitera.

Splitter optyczny symetryczny Mini-module PLC SM SC/APC 1x16 charakteryzuje się szerokim zakresem długości przenoszonych fal optycznych (1260~1650nm), niskim tłumieniem zależnym od polaryzacji (PDL), dobrym rozkładem sygnałów, niewielkimi rozmiarami oraz niezawodnością. Co więcej, małe rozmiary splittera pozwalają na montaż w mufie, co niewątpliwe jest kolejną jego zaletą.


Najważniejsze cechy :

  • Zwarta konstrukcja i małe rozmiary
  • Niskie tłumienie
  • Niska PDL
  • Każde włókno zakończone złączem SC/APC
  • Możliwość montażu w mufie
  • Spełnienie wymagań Telcordia GR-1209 oraz GR-1221 qualified dotyczących zapewnienia niezawodności,
  • Szeroki zakres długości fal (1260~1650nm)
  • Zakres temperatur pracy: -40 ℃ - +85 ℃

Dane techniczne Długość fali 1310nm Długość fali 1600nm
Max IL 10,22 dB 9,99 dB
Max PDL 0,1 dB 10,11 dB
Uniformity 0,4 dB <0,33 dB
Uniformity <=0,8 dB <=1,0 dB
Min RL >=55 dB >=55 dB
Zakres temp. pracy -40 to +85 ℃

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2021  :: 50584737 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Informacja o cookies

Ta strona używa pliki cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności oraz politykę cookies Inter Projekt S.A.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: Polityka cookies i Polityka prywatności Akceptuję